Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καθρέπτης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 18 Μαϊου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Καθρέπτης

    και καταλήγει στο μυαλο μας...
     
  2. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Καθρέπτης

    Φίλε μου... με καταλαβαίνεις απόλυτα!!      
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Καθρέπτης

    Ούτως ή άλλως αναγκαστικά καταλήγουν στο μυαλό μας λόγω των όποιων αισθητήριων νεύρων..Εκεί υπάρχει η επεξεργασία κτλ κτλ

    Φίλε Κιτς..Δεν υπάρχει άνθρωπος που σέβεται τον εαυτό του απόλυτα,εάν δε σέβεται την εικόνα του..από κει και πέρα αρχίζουν οι αντισταθμίσεις ,οι οποίες όταν δομούνται σωστά έχουμε θαυμάσια αποτελέσματα.Μα πάντα λείπει κάτι.Βέβαια υπάρχει και το αντίστροφο.Το σωτερικό κενό να αντισταθμίζεται με τις εξωτερικές διεργασίες.Ουδείς τέλειος και ουδείς αλώβητος.

    Όπως αγαπάς λοιπόν το μέσα σου,να αγαπάς και το έξω σου.Αρκεί να το κάνεις για σένα  

    Δε με ενοχλούν αυτοί που αρέσκονται να κοιτάζουν εαυτούς στον καθρέπτη,ούτε αυτοί που τους ξενίζουν οι πρώτοι..Με ενοχλούν όσοι τους κοροϊδεύουν.Γιατί;
    Είναι και αυτό μια διαφορετικότητα  

    Αν σε καταλαβαίνω λέει!Ειδικά όταν το ταίρι επιδέχεται σκηνοθετικής άποψης και οδηγιών και τις ζητά....ολέ φίλε μου..

    Εξάλλου έχει τη χάρη του να βλέπεις την κωλάρα από κοντά και άλλη χάρη να την πασπατεύεις μέσω του καθρέπτη  
     
  4. madame A

    madame A Regular Member

    ενα απο τα πολλα "βιτσα" που εχω ειναι και το ματι. Το απολαμβανω περισσοτερο απο ολα.
    Τι καλυτερο απο αυτο που ειπες Ιncomplete "Εξάλλου έχει τη χάρη του να βλέπεις την κωλάρα από κοντά και άλλη χάρη να την πασπατεύεις μέσω του καθρέπτη "
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Καθρέπτης

       
     
  6. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Καθρέπτης

    την πρώτη φορά που γύρισα σπίτι και στο δέρμα μου έκαιγαν τα σημάδια Του, από περιέργεια τα κοίταξα στον καθρέφτη, για να κάνω την αντιστοίχιση έντασης πόνου και σημαδιών... τότε ήταν που συνειδητοποίησα πως έχω πάνω μου κάτι που Αυτός δημιούργησε, ένα δώρο που θα με συντρόφευε μέχρι να Τον ξαναδώ... ένιωσα εγκεφαλική ηδονή και έκτοτε το έκανα κάθε φορά που μου Χάριζε σημάδια
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Καθρέπτης

    Εγω μετα το γυμναστηριο, κοιταω παντα στον καθρεπτη ποσο μεγαλωσαν και εγιναν φετες τα τρικεφαλα και τα τετρακεφαλα μου, και ποσο εσφιξαν οι κοιλιακοι μου...