Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καλημέρα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος feet-lover, στις 29 Μαρτίου 2023.

  1. Καλημέρα σε όλους καλό μήνα, και προσοχή στα ψέματα . πρωταπριλιά σημερα! και καλό ΣΚ.
     
  2. Kenshi

    Kenshi New Member

    Καλήμερα αγαπητέ @feet-lover,
    καλό μήνα σε εσένα και σε όλη την κοινότητα.
     
  3. DomTh

    DomTh New Member

    Καλησπέρα σε όλους και καλό μήνα!

    Και εγώ δουλεύω από το σπίτι, και μπορώ να πω ότι είναι απόλαυση, γίνονται όλα με το δικό μου πρόγραμμα
     
  4. οτι και να λέμε σαν το πρωινό ξύπνημα δεν έχει, ειδικά το χειμώνα που η μέρα είναι μικρή.
     
  5. DomTh

    DomTh New Member

    Θα συμφωνήσω
     
  6. kαλημέρες στους πρωινούς του φόρουμ.
     
  7. καλημέρα καλή εβδομάδα. ζεστός νες και βροχούλα εξω.
     
  8. Kenshi

    Kenshi New Member

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα   .

    Εν αναμονή Μεγάλης Εβδομάδας για την πολυπόθητη πασχαλινή άδεια.
     
  9. καλημέρα σε όλους, ο καφές έχει τελειώσει προ πολλού ώρα να αρχίσει ή ρουτίνα της ημερας.
     
  10. Kenshi

    Kenshi New Member

    Καλημέρα και απο εμένα.

    Μόλις έφτιαξα ελληνικό και ξεκινάω κι εγώ να διαβάζω τα emails μου.

    Ελπίζω να φτιάξει ο καιρός σύντομα.
     
  11. kαλημέρες σε όλους. ωρα για ψώνια στην λαική αγορά. ευτυχώς είναι 2 βήματα από το σπίτι.
     
  12. καλημέρα και καλό ΣΚ σε όλους