Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος obeisant, στις 28 Νοεμβρίου 2010.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Η επανάληψη της ίδιας ιστορίας αρχίζει να καταντά κακόγουστο ανέκδοτο. Δεν αναμένω τη συνέχεια, πολύ φοβάμαι πως ήδη την ξέρω...

    Υ.Γ. Μη δίνετε και πολλή σημασία. Απλά παραμιλώ φωναχτά.
     
  2. sk

    sk Regular Member

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Μακάρι να είσαι η εξαίρεση του κανόνα που λέει "ό,τι φουσκώνει γρήγορα, ξεφουσκώνει γρήγορα" και να νιώσεις στο τέλος ότι όλα αξίζανε τον κόπο και για σένα και για τους γύρω σου.

    Καλή πορεία σου εύχομαι

    sk
     
  3. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    SSC και καλή αρχή..

    ΥΓ.οι σεξουαλικές μας ανάγκες, προτεραιότητες και επιθυμίες αλλάζουν συχνότερα από όσο διαφημίζεται.
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Μπαζολατρεία   
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Συ είπας...  
     
  6. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Συμφωνώ απολύτως,..όσες σοφίες κι αν λέμε όσο κι αν σκούζουμε πληγωμένοι για την άπονη εγκατάλειψη, η κοπέλα παιρνει το δρόμο που της υπαγορεύει το 'αίμα που κοχλάζει'. Μια χαρά τη βρίσκω, ειναι στη φάση εξερευνησης εμπειριών κι απολύτως φυσικό να ψάχνεται. Δεν γεννηθήκαμε με τα στάτους κι ούτε τα φοράμε σώνει και καλά με το ζόρι, όταν μας πέφτουν στενά ή παύουν να μας ταιριάζουν.
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    ναι μα δεν ειπαμε κατι το διαφορετικο πιστευω...
    απλα της ειπαμε να μη βιαστει να βγαλει τη μια ταμπελα-στατους για να βαλει ενα αλλο ετσι απλα και γρηγορα σε 4 μερες...ειδικα οταν δεν ξερει με ποιον εχει νακανει πραγματικα....να κραταει μια πισινη και να αποφευγει να δημοσιοποιει κατι που μπορει να πληγωσει τον πρωην υπο της....
    κανεις ομως δεν της ειπε να μη δοκιμασει κατι διαφορετικο....
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Συμφωνώ για τις καθαρές εξηγήσεις που οφείλει, αλλά νομίζεις πως ο υπό της δεν θα πληγωνόταν ούτως ή άλλως; Η πισινή δεν έχει κανένα νόημα, κατά τη γνώμη μου, όταν σε βαρέσει η κεραμίδα κατακούτελα..βλέπεις μόνο αστράκια και χαμένος στο διάστημα πας όπου σε πάει.. 
     
  9. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Aξιοπρεπέστατο post.

    Και τόσο to the point με μόλις δυο λέξεις. Καλό ταξίδι, όπου πάει και όσο κρατήσει

    Μπράβο

    Kαι πάλι μπράβο!

    *Γιατί να μην τη βγάλει, αφού έτσι νιώθει; Γιατί να το καταπιέσει;
    **Σε πόσες ημέρες δίνεται πιστοποιητικό καθαρότητας;
    ***H δημοσιοποίηση θα τον πληγώσει ή το τέλος της όποιας σχέσης τους;
    ****Πως ακριβώς προτείνεις να το έκανε αυτό; Κάτι σε διπλό ταμπλό;

    ............................

    Πέρα από την περισσή υποκρισία και τις κεκαλυμμένες μπηχτές "πληγωμένων" κορασίδων που γράφτηκαν εδώ, και αλλού, σε αστραπιαίο χρόνο, προς τι όλος αυτός ο μίζερος συντηρητισμός;

    Μια κοπέλα, νέα, καταθέτει την εμπειρία της. Δηλαδή τι ακριβώς κάνει;

    Καταθέτει το συναίσθημα της, την δεδομένη χρονική στιγμή.

    Και αρκετά από τα post, αντί να σταθούν σε αυτό ακριβώς το σημείο, αναφέρονται σε κάποιον που πληγώθηκε (?), στην βιασύνη της, στο αν είναι σίγουρη, στην ευκολία της να αλλάζει γούστα, στη ανωριμότητα της να κρίνει τον άνθρωπο κλπ και όχι στο τι ένιωσε σε όλο αυτό, όχι στο πως αισθάνεται στο νέο της status, όχι στο πως βιώνει αυτή την αλλαγή…!

    Είτε αυτό το νήμα γράφτηκε κατ’ εντολή του Κυρίου της, είτε από προσωπική επιθυμία της sub, να εκφράσει το τι ένιωσε και πως νιώθει, εδώ είναι να το εξηγήσει, το έκανε ΜΟΝΟ επειδή το ήθελε.

    Σε ένα χώρο, που οι άνθρωποι που τον πλαισιώνουν, υποτίθεται πως βρίσκονται σε αυτόν αντιπροσωπεύοντας την ελεύθερη και ακομπλεξάριστη έκφραση των θέλω και της κάβλας τους, αυτό δεν είναι το ζητούμενο; Nα μη καταπιέζουμε τα θέλω μας, να μην κρύβουμε τη κάβλα μας;
    23 ετών ολόφρεσκος άνθρωπος. Τι να κάνει δηλαδή; Nα καταπιεί την κάψουλα σοφίας και ωρίμανσης και μετά να ακολουθήσει τις ορμές της και τις επιθυμίες της;

    Ας το σκεφτούν οι επικριτές!

    .................................

    Στα νεανικά μου χρόνια, είχαμε περίπου σαν ύμνο το “;άσε με να κάνω λάθος” του Βασίλη.

    Θυμίζω κάποιους στίχους…

    Άσε με να κάνω λάθος
    Μην μου λες πως ειν' ντροπή
    άσε με να βρω μονάχος
    Ποιο το τέλος ποια η αρχή

    Έχω μπόλικο καιρό να κοροϊδεύω
    Κάθε λέξη, κάθε έννοια και σκοπό
    Έχω όρεξη πολύ να αλητεύω
    Κι ας μη ξέρω για τι ψάχνω ή τι θα βρω

    Άσε με να κάνω λάθος
    άσε με να δω καλά
    άσε με να βρω μονάχος
    Τι μου παίρνει τα μυαλά

    Δεν πειράζει αν μετά θα μετανιώσω
    Δεν τρέχει τίποτα αν διπλά θα κουραστώ
    Δεν με νοιάζει απαγοήτευση αν νιώσω
    Αφού ξέρω πώς έπαιξα και 'γω


    Μην ακούς κανέναν κοπέλα μου. ΖΗΣΕ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΟΥ

    Καλό ταξίδι
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    Γι αλλη μια φορα θα το πω:
    Τα στατους ειναι δυναμικα κι οχι στατικα ,
    ειναι ρευστα και μπορουν ν αλλαξουν "εν μια νυκτι" .
    Περα απ αυτο ομως, το φαινομενο η σκλαβα να εχει σκλαβο η αφεντρα να εχει κι αυτη εναν αφεντη ειναι εντελως συνισμενη υποθεση ,
    οσο και ο αφεντης σε μια σκλαβα να ειναι σκλαβος σε καποια αφεντρα .
    Απο την εως τωρα επαφη μου με χωρο, αυτο εχω διαπιστωσει, τα αμειγη status σπανιζουν και στα δυο φυλα ασχετα αν για ορισμενους ειναι ηθελημενα η αθελητα κρυμμενα.

    Σε καθε περιπτωση κοριτσι μου ειτε το νεο σου status ειναι μονιμο ειτε παροδικο ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ σου ....
     
  11. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Καληνύχτα ως fresh_blood... Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ως obeisant!!

    @Tyfeas
    μπορει να το λες γι αστειο ομως οντως γνωριζω πολλα....
    τωρα για το οτι πρεπει να πεθανω , μην ανησυχεις ... ΖΩ ακομη  

    @obeisant
    συγγνωμη για την παρεμβολη !!!