Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καλλιτεχνικές Ανησυχίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος sapfw, στις 10 Σεπτεμβρίου 2006.

?

Που είναι η καλλιτεχνική Σ/σας κλίση?

  1. Θέατρο

    10 vote(s)
    14,5%
  2. Κινηματογράφος

    23 vote(s)
    33,3%
  3. Μουσική

    31 vote(s)
    44,9%
  4. Χορός

    7 vote(s)
    10,1%
  5. Ποίηση-Λογοτεχνία

    29 vote(s)
    42,0%
  6. Εικαστικά

    31 vote(s)
    44,9%
Multiple votes are allowed.
  1. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Καλλιτεχνικές Ανησυχίες

    Περισσότερο μουσική.
    Αλλά και Κινηματογράφος
     
  2. Lost Hours

    Lost Hours Regular Member

    Η δική μου κλίση ειναι οριζόντια, αν είχα την δυνατότητα θα κοιμόμουν τις περισσότερες ώρες και τις ενδιάμεσες θα έπινα καφέ προσπαθώντας να ξυπνήσω.Από κει και πέρα μπιλιάρδο (οχτάμπαλο -τέχνη τέχνη είναι!!) και καμιά φορά γράφω ιστορίες
     
  3. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Καλλιτεχνικές Ανησυχίες

    Κινηματογράφος-σταθερή αξία. Το θέατρο λιγότερο αλλά στα ίδια περίπου.
    Λογοτεχνία και ποίηση μ'αρέσει να διαβάζω, κάποτε έγραφα κιόλας, αλλά από κάποια στιγμή και μετά σταμάτησα ελλείψει έμπνευσης.
    Στη ζωγραφική ανέκαθεν ήμουν τούβλο. Με το ζόρι παλεύω τα ιδεογράμματα.
    Κάτι που μ'αρεσει πραγματικά είναι να φτιάχνω πραγματάκια με πηλό και cernit. Mάλλον είναι ταλέντο που το κληρονόμησα από τη μαμά, αν και πλέον δεν έχω και τόσο πολύ χρόνο για να ασχοληθώ.
     
  4. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Καλλιτεχνικές Ανησυχίες

    Ξεκίνησα με μουσική και ηλεκτρική κιθάρα που όμως μετά με παράτησε η σκρόφα!!! Ετσι και εγώ βρήκα παρηγοριά στην φωτογραφία...
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Καλλιτεχνικές Ανησυχίες

    Η τελευταία φορά που συμμετείχα σε έκθεση ζωγραφικής ήμουν φοιτητής ακόμα, εξακολουθώ όμως και φωτογραφίζω και όλα τα μετά(!).....