Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καννιβαλισμός και Αφέντρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος KAIseR, στις 9 Απριλίου 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Υποθέτω οτι το αγαπητό forum που αισθάνθηκε την απουσία μου, λόγω υποχρεώσεων μου,
    να αισθανθεί ευτυχές, που θα μπορέσει ,αν θελήσει να με βοηθήσει σε ένα
    έντονο προβληματισμό μου,πάνω στο θέμα Καννιβαλισμός και Αφέντρες.
    Ως γνωστο το sex ΄με τις διαστροφές και τις αποστροφές του είναι η μοναδική
    ανθρωπινη δραστηριότητα που απασχολεί όλες τις ανθρώπινες αισθήσεις σε διαφορετικό
    βέβαια βαθμό και ένταση,που προσδιορίζει ενδεχομένως και
    τον σεξουαλικό προσανατολισμό, στην περιπτωση της γεύσεως το θέμα είναι τι να γευθεί καποιος
    η καποια παρεκκλινουσα η παρεκκλίνων, εκτός από μπιτζόλες κλπ πρωτεινούχες τροφές
    που δεν προκαλουν αλλά βοηθούν στην εκσπερμάτωση.Οι Αφέντρες ως εκ της φύσεως
    της ιδιοτητος των θα μπορούσαν ευκολα να μεταπέσουν σε μια Καννιβαλιστική
    διαδικασία,με κίνητρο την αέναον προσπάθεια εκσπερμάτωσης,με μέσον την καταβροχθησι
    των υποτακτικων τους,
    Ο προβληματισμός μου βρίσκεται στο ηθικό δίλημμα πόσους υποτακτικούς επιτρέπεται
    να καταβροχθίσει μια Αφέντρα, ωστε να ικανοποιηθει δια της μεθόδου της εκσπερματωσης?
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Τhe sky is the limit. 

    ΥΓ1. Πολύ καλό θέμα.

    ΥΓ2. Οι μπιτζόλες τι είναι; Θέλω.

    ΥΓ3. Η γυναικεία εκσπερμάτωση επιτυγχάνεται συνήθως με την έντονη διέγερση της περιοχής της κλειτορίδας και κυρίως της ουρήθρας. Όχι εγκεφαλικά, ως είθισται από αυτά τα υπέροχα όντα, τους Άνδρες.
     
  3. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Re: Καννιβαλισμός και Αφέντρες

    1

    4.Το άπειρο είναι το όριο....
     
    Last edited: 9 Απριλίου 2009
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Moderator's notification:

    Το νήμα κλειδώνεται ως μη συναφές με τη θεματολογία του Greek BDSM Community και ως προσβλητικό απέναντι σε συγκεκριμένο BDSM Status.
     
Thread Status:
Not open for further replies.