Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καποτε με εσωσαν οι ιεροδουλες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 14 Μαϊου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οταν ημουν πιτσιρικα ημουν θεοπαλαβη, εμπλεκα παντου, δεν φοβομουν τιποτε, και πολλοι ελεγαν οτι ειχα Αγιο, μια που συχναζα ακομη και σε μερη που πραγματικοι μαχαιροβγαλτες φοβοντουσαν να πανε.
    Εβγαινα απο το σπιτι μου το πατρικο και καλα για ενα σινεμα και μπορουσα να ξημερωθω στην Θεσσαλονικη, την Πατρα, και γενικα οπου με εβγαζε ο δρομος.
    Δεσποτικη ακομη και με τις φιλες μου, δεν ανεχομουν κανεις να μου χαλα χατηρι, διαφορετικα εμπαινε στην "μαυρη λιστα".
    Ημουν ενοχλητικη-το παραδεχομαι-και συχνα πυκνα, οταν ηθελα να πιω καφε μεσημεριατικα τραβολογουσα μαζι μου οποια φιλη ηθελα, ειχε-δεν ειχε ορεξη για καφε.
    Ετσι ενα μεσημερι ξεκινησα απο το σπιτι μου και εφτασα στο σπιτι μιας πολυ καλης φιλης τρανς της Τανιας, καπου στην Φωκιωνος Νεγρη.
    Μπηκα μεσα και της προτεινα να παμε για καφε στην καφετερια Ομονοια, στον ημιοροφο του ομονυμου ξενοδοχειου, εκει που τωρα πλεον βρισκεται το Hondos center.
    Παραξενευτηκα οταν η Τανια που σημειωτεον εμενε μονη της μου εκανε "Σςςςςςςςς" οπως κανουμε σε καποιον οταν θελουμε να του δειξουμε οτι πρεπει να κανει ησυχια.
    "Δεν εισαι μονη"? ρωτησα.
    "Φιλοξενω εναν τυπο gay που γνωρισα χτες", μου απαντησε.
    Ανοιξα διακριτικα την πορτα στο σαλονι αλλα ο τυπος ενα αγορι γυρω στα 18 ειχε ξυπνησει και η Τανια πηγε στην κουζινα να φτιαξει εναν καφε.
    "Μα παμε ολοι μαζι να τον πιουμε καπου εξω" ειπα.
    Μεχρι η Τανια να ντυθει επιασα κουβεντα με το αγορι αυτο, μου ειπε οτι τον λενε Κωστα, και οτι ηταν απο την Θεσσαλονικη.
    Στην λεξη Θεσσαλονικη η Τανια εισεβαλε παραξενεμενη στο σαλονι, ημιγυμνη σχεδον.
    "Μα, Λαρισα που ειπε εχθες" του ειπε και με κοιταξε λοξα.
    "Ε, καπου εκει αναμεσα" αποκριθηκε εκεινος, "εχει καποια σημασια?" συμπληρωσε.
    Σταματησαμε την συζητηση και βγηκαμε ολοι μαζι για καφε.
    Φτασαμε στο ξενοδοχειο Ομονοια και για οσους θυμουντε η καφετρερια βρισκοταν στον ημιοροφο και μια μεγαλη τζαμαρια χωριζε την καφετερια απο τον χωρο υποδοχης και την εισοδο προς τα wc διπλα στην εισοδο του ξενοδοχειου.
    Και τοτε.......... πριν ακομη μπουμε στην καφετερια, ενω περπαταμε εξω απο αυτην την τζαμαρια, η ακρη του ματιου μου "πιανει" 2 τυπους, οι οποιοι με το που μας βλεπουν πεταγονται ορθιοι και αρχιζουν να τρεχουν αναμεσα στα τραπεζια προς εμας.
    Την ιδια στιγμη, ο gay που ηταν μαζι μας το βαζει επισης στα ποδια φευγει δεξια και χωνεται μεσα στις τουαλετες.
    Οι τυποι δεν μας μιλουν, περνουν βολιδα μπροστα μας και τρεχουν και αυτοι στο wc!
    Εχουμε παθει σοκ και οι 2, "παμε να φυγουμε γρηγορα", μου λεει η Τανια.
    "Δεν εισαι στα καλα σου" αποκρινομαι, "εαν ειναι αστυνομικοι, εαν αυτος κατι εχει κανει, θα μας βρουν και θα μας τραβολογουν και εμας, κατσε εδω να δουμε τι συμβαινει".
    Μπηκαμε στην καφετερια, κατσαμε σε ενα τραπεζι, γυρω μας κοπελλιες ιεροδουλες που επιναν τον καφε τους, μας ρωτουσαν τι κανουμε, και εμεις αποσβολωμενες ουτε που ακουγαμε τι μας ελεγαν, παρα κοιτουσαμε επιμονα την πλευρα των wc μην ξεροντας τι να υποθεσουμε.
    Καποια στιγμη οι 2 τυποι με τον Κωστακη βγαινουν απο τα wc και ηρεμοι ερχονται προς το μερος μας.
    Τραβουν τις καρεκλες, καθονται και ξεκινα ο εξης διαλογος αναμεσα σε αυτους και εμενα.
    "Να σας συστηθουμε, ειμαστε ο αδελφος και ο γαμπρος του Κωστα απο εδω".
    "Χαιρομαστε πολυ" απαντω, "αλλα τι συμβαινει"????????????????
    "Μα δεν διαβαζετε εφημεριδα"? μου απαντα.
    Το μυαλο μου σε κλασματα δευτερολεπτου σκεφτηκε φονο, κλοπη, κλοπη με φονο, βιασμους, βιασμο με κλοπη και φονο.
    Ευτυχως η απαντηση ηταν πως ο Κωστας ειχε εξαφανιστει εναν μηνα απο το σπιτι του και τον εψαχναν παντου, πως οι γονεις του κοντευαν να τρελλαθουν, κλπ.
    "Μα, εκανε και ολοκληρο ταξιδι απο την βορεια Ελλαδα ως εδω" απαντησα.
    "Ποια βορεια Ελλαδα????" απαντησε ο αδελφος του.
    "Απο το Περιστερι ειμαστε" συμπληρωσε!
    Το θεμα που ειχε προκυψει ηταν, αν εγω και η Τανια ειμασταν εκεινες που τον παρακινησαμε να το σκασει απο το σπιτι του.
    Η Τανια απαντουσε οτι τον ειχε γνωρισει μολις χτες, ενω εγω οτι τον ειχα γνωρισει πριν 1 ωρα.
    Οι ιεροδουλες κοπελλιες που μας γνωριζαν, μαζευτηκαν τριγυρω και πιστοποιουσαν αυτο ακριβως που λεγαμε, τονιζοντας πως και εκεινες πρωτη φορα τον ειχαν δει την προηγουμενη, και πως εκεινος πλησιασε την Τανια που ηταν ηδη εκει και καθοταν μονη της.
    Δεν μας ειπαν καν αν γνωριζαν τις σεξουαλικες επιλογες του Κωστα, και εμεις με την σειρα μας δεν το καναμε θεμα για να μην τον "καρφωσουμε".
    Ετσι οταν πειστηκαν και οι 3 μαζι εφυγαν.
    Τον Κωστα για πολυ καιρο δεν τον ξαναειδα, ομως αρκετους μηνες μετα, τον πετυχα με γοβα, στηθος, και μινι να ψωνιζεται καπου στην οδο Σωκρατους.
    Δεν του μιλησα, δεν θα ξεχασω ομως ποτε, πως εκεινο το μεσημερι στα 20 μου χρονια με ειχαν κυριολεκτικα σωσει οι ιεροδουλες.
    Αν δεν ηταν εκεινες, δεν ξερω που θα ειχε καταληξει αυτη η κατασταση. 
     
    Last edited: 14 Μαϊου 2008
  2. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

      Να ναι καλά τα κορίτσια ε?
    Ωραία ιστορία Μιρελλα, μου άρεσε
     
  3. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Οντως πολυ καλη ιστορια!Α ρε Μιρελα ολο μπλεκεις!!!


    Αληθεια που χαθηκες εσυ?????ουτε στο μσν σε βλεπω!Σε ψαχνω λεμε αγαπη μου μεγαλη!!!!!!!!!
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    η Μιρελλα περιεγραψε ενα περιστατικο απο την ζωη της ... και την ευχαριστουμε για αυτο.. οι ιεροδουλες ακομη περισσοτερο .... ΕΣΕΙΣ που το διαβασατε .. πως τεκμηριωνετε το "ωραιο" της ιστοριας ????? .... εκτος αν ξαφνικα νιωστατε την αναγκη να χειροκροτησετε καποιον ....
     
  5. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Να σου εξηγήσω, ευχαρίστως, για 2 λεπτάκια πριν ξεκινήσω τα οικοκυρικά  
    Το "ωραίο" είναι πως πρόκειται για αληθινό περιστατικό και μάλλον απο τα λίγα αληθινά που έχουμε την ευκαιρία να διαβάσουμε. Άξιζε το "χειροκρότημα".
     
  6. akrapovic

    akrapovic Regular Member

  7. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Καποτε με εσωσαν οι ιεροδουλες!

    Εγώ πάντα το έλεγα πως η (πραγματική) "νύχτα" είναι ντόμπρα.
    Για άλλη μια φορά αποδείχτηκε.
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Καποτε με εσωσαν οι ιεροδουλες!

    Εκανα και κανω παρεα με ιεροδουλες ( ποτε ομως δεν πληρωσα ουτε μια δραχμη για να κανω σεξ -δεν το θεωρω κακο να το κανει καποιος απλα πιστευω πως ακομα δεν εχω την αναγκη να το κανω)
    Ειναι απο τα πιο ντομπρα και ειλικρινή κοριτσια που εχω γνωρισει ...
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εχω διαφορετικη αποψη εγω .... οσο καλα και να φερθεις , οσο ευγενικος , καθαρος αψογος και να εισαι απεναντι τους , παντα θα εισαι ενα χαρτονομισμα για εκεινες ...
    προσωπικα δεν εχω προβλημα με αυτο ... ετσι ειναι αυτα τα πραγματα .. δεν υπαρχει ουτε εκτιμηση ουτε φιλια ουτε τιποτα .. το χρημα ειναι χρημα και ο χρονος χρεωνεται κανονικα στον πελατη ... κινηματογραφικα σεναρια στην ζωη δεν υπαρχουν
    Και αυτο που νομιζουν μερικοι οτι ενα καλο παιδι θα τις βγαλει και θα τις φερει στον ισιο δρομο ειναι παπαριες ... μονο οι αλητες τις τραβανε και εχουν πληρη επιγνωση του τι κανουν και αν δεν θελαν να το κανουν θα ειχαν βρει χιλιους αλλους τροπους ...
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Καποτε με εσωσαν οι ιεροδουλες!

    Τυχερή μου Mirella!
    Εσένα σε έσωσαν οι ιερόδουλες κι εμένα ελπίζουν ακόμα να με σώσουν οι ιεραπόστολοι!
     
  11. Constan

    Constan Regular Member

    βρε την ταλαιπωρη μιρελλα, παλι καλα..

    ολοι οσοι βρισκοντε γυρω μας εχουν αξια