Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καύλωσέ με! (αν μπορείς…)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ερωτικές φωτογραφίες & videos' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 19 Ιανουαρίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    -ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

    Υγρη.



    Δηλαδη γκαβλωμενη.

    ΜΕ ΓΚ-Β



    Φανταζομαι να τελειωνω στο προσωπο σου.



    Εχεις.

    Αυτό.

    Το εκφυλο-καθαρο-σε θελω-ειμαι αθωος-πεσε-σ αγαπαω-υπακουσε προσωπο.

    Με τελεΙ’α.



    Οι 3 ωρες δηλαδη το πενταλεπτο
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ΑΝΝ ΣΕΞΤΟΝ

     
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    [Αν Πιστεύεις Στον Πάτο Τότε Μάθε Να Μπουσουλάς] Του Γιάννη Ζελιαναίου


     

    Γαμημένοι έρωτες που έρχονται πάντα στη λάθος στροφή, αναθεματισμένα σκιάχτρα τις νύχτες όπου οι κατσαρίδες σουλατσάρουν στ’ άπλυτα σεντόνια, διαλυμένες καρδιές, δρόμοι γιομάτοι σκόνη, αντίο, εκατό χτυπήματα, εκατό ίδιες φορές, επί πέντε όλα αυτά και γράφτα σε χιλιόμετρα στο δρόμο που οδηγάει το δρόμο. Μυαλά που δεν φεύγουν από σκοτάδια, λουόμενα «γεια», νερά παντού, στα μάτια, στο κορμί, στη ψυχή, στ’ αρχίδια, στα τύμπανα της νύχτας και στο πιάνο που ανοίγει σαν μικρό τσίγκινο κουτί και σου σφάζει τα δάχτυλα. Το ξημέρωμα όταν σκουπιδιάρικο φωτίζει αλκοολικούς, τα πάντα που ξαπλώνουν και σέρνονται ακόμα πιο χαμηλά, η αποξένωση, το ναυάγιο, τα ποιήματα και ο ψίθυρος γυναίκας καβλωμένης στο ακουστικό από την άλλη πλευρά του κόσμου. Τηλέφωνα που δε χτυπάνε, η μπίλια στο μαύρο, το χαρτί στο μπαστούνι, το σφάξιμο στο ποδάρι, η μπουρδελιάρα σκιά που κοροϊδεύει το κορμί και η πουτάνα που γίνεσαι όταν η θλίψη χασκογελάει μαζί σου. Οι αϋπνίες και το ξύδι, η Μαρία η και χαριτωμένη, το τρέμουλο στο χέρι μεσημέρι που θες να ξεράσεις την ανθρωπότητα σε λεωφορείο με πεθαμένες ψυχές. Οι φωτογραφίες του αλαφιασμού, οι πνεύμονες που βήχουν αγάπη, το ποτέ, η έννοια του ποτέ, η ελπίδα στα μάτια ενός αδέσποτου κωλόσκυλου στο δρόμο, η βροχή στην αυλή και η βροχή στα κουρέλια. Το χαμόγελο όταν όλα πάνε κατά διαόλου, η τελευταία νυκτωδία, η πόλη τον χειμώνα και τα μάτια τα κατάμαυρα όταν η ρόδα σφυράει θάνατο. Τα καμένα δάχτυλα, ο πόνος που προκαλεί ο πόνος σου, η ψόφια παρακμή διαφημιζόμενη και το εμπόριό της. Οι κυνηγοί του βραδιού, οι τρελοί της νύχτας, οι καλύτεροι τρελοί της μέρας, οι γαμημένοι άντρες που το πάνε μέχρι τέλους, το ρήμα «ξαφρίζω», τα χαμένα σαββατοκύριακα, οι θάλασσες που δεν σου λένε τίποτα, η φύση που χορταριάζει το μυαλό και ξεγελάει το σώμα, τα ηλίθια αστεία, τα παπούτσια που σε κρατάνε άλλο ένα χιλιόμετρο, η βότκα, το κρασί, το ουίσκι, οι μπύρες, οι αναστεναγμοί, τα σβησμένα φώτα, τα ψέματα και τα καινούργια που θα καούν και θα γίνουν παλιά. Οι μπελάδες, τα σκισίματα των χαρτιών, ο ήχος αυτών, τα συρτάρια γεμάτα αηδίες ερωτικές, η πίσσα στο πάτωμα, το σπέρμα στο πάτωμα, ο εραστής στη στέγη και η ερωμένη για ύπνο. Τα υπόλοιπα που δεν θα ‘ρθουν, η άλλη μια μέρα, ο άλλος επόμενος χρόνος, το βαθύ φιλί και ο φόβος κάτω απ’ τα σκεπάσματα μέχρι να διαλυθεί η κουβέρτα από κατουρημένα πόδια. Παρέλαση ερωτευμένων, κιθάρες στους δρόμους, βυζιά ιδρωμένα, ευγενικοί άγγελοι στα τρένα, περίμενε και στάσου, καπνισμένες αηδίες που βγάζουν παλτό, τρίβουν τις λάμπες, προσκαλούν κομμάτια και βλέπουν σε βίντεο πεθαμένα πράγματα μιας ζωής που δεν υπήρξε ποτές. Τίποτα δεν μένει, τίποτα δεν ακολουθεί, ο κόσμος δεν έβλεπε ποτέ, ο κόσμος δεν θα δει και τώρα, ένα τραπεζομάχαιρο θα σκάσει στη σκιά κι όταν οι πάντες βγουν στους δρόμους, τα αρχίδια, το μουνί, οι κώλοι και τα σινάφια τους θα ‘ναι για πάντα σφαγμένα στο καλό.


    [Μέσα από την δεύτερη έκδοση της ποιητικής συλλογής,
    «Ο Διάβολος πάνω σε Στρατσόχαρτο»,
    που θα κυκλοφορήσει από τις εκδόσεις Straw Dogs].

     
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    « ΣΕ ΘΕΛΩ »

    ΣΕ ΘΕΛΩ
    Να πεσω πανω σου
    Να σε δαγκωσω
    Να σε κανω κομματι μου
    Να σε μυριζω
    Να νοιωσω το δερμα
    την ανασα σου

    ΣΕ ΘΕΛΩ
    Γιατι κανεις τη μερα μου καινουργια
    +
    τη νυχτα μου ανυπομονη
    γιατι εχεις πεδιαδες
    βουνα
    λιμνες
    που μπορω ν απλωθω.


    ΣΕ ΘΕΛΩ
    Γιατι σε ξερω απο πριν
    Να χυθω πανω σου

    ΣΕ ΘΕΛΩ


    Οι Λυκοι μου μιλανε, ειναι πολλοι, ειναι ολοι + ειναι ενας.
    Διεκδικουν
    Διεκδικει
    Τολμαει
    Παρακαλα
    Υποσχεται
    Αγκαλιαζει
    Με αγκαλιαζει


    Ζω-γραφιζω ολα οσα θελω
    Ολα οσα ειχα
    Ολα οσα ονειρευομαι
    Ολα οσα δικαιουμαι.
    Επινοω και ζω-γραφιζω ολα οσα αποτελουν το λογο να
    Ειμαι



    ΣΕ ΘΕΛΩ
    Γιατι η πραγματο-ποιηση, η Σωματο-ποιηση + υπαρξη μας
    Εχει αναγκη
    Προυποθετει
    Περναει μεσα απο τον Αλλο.

    Παντα .
    Ακομα και οταν δεν ειναι κανεις απο τους δυο μας εξημερωμενος
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ''Ο ΑΓΩΝ ΜΟΥ''

    Σαλια, φιλια, υγρα, στεγνα, εξαλλα, αποτομα, τεντωμενα, ηλεκτρισμενα,σιωπηλα, κρεμασμενα στις λεξεις, ετοιμορροπα, απελπισμενα, βαθια, παλια, νεα, εν-οργανα, χωρις γραμματα, με σημεια στιξης,χωρις, με παυσεις, τελειες,θαυμαστικα, ερωτηματικα, αποσιω-ποιητικα, ανεξαντλητα, μακροσυρτα, στις ακρες, γεματα, με δοντια, χωρις, ανησυχα,εκρηκτικα, πυροτεχνηματα,με ανοιχτα χερια,με κλειστα ματια, με ανοιχτα ματια, ανοιχτα χερια, ανοιχτα ολα,με ποδια,με δαχτυλα,αναμεσα, χωρις,με, πανω,κατω,αναμαλιασμενα,διπλωμενα, ανοιχτα παραθυρα,χαλιά, το πατωμα γυριζει,ερχομαι, φευγω,ξεκιναω, κοκκινο, τα δαχτυλα, στο στομα,το στομα, εσυ,εγω, τα μπλε, τα τακουνια,το τικ-τακ,οι γουνες, τα γελια,το πορτοκαλι τασακι,το πρασινο, το κιτρινο που δεν χωραμε, που ξεχειλιζουμε, αφριζουμε, ειμαστε θαλασσα,που απλωνομαστε, ο χρονος, η νυχτα, οι αλλοι, η μερα, το fb,οι ωρες, τα bars,οι μουσικες, τα ποιηματα,

    ο ανδρεας εμπειρικος μου αλλαξε τη ζωη,οι αναστεναγμοι, οι φρασεις,το δερμα, η αφη, οι εγκοπες, πατουσακια σε καλτσες,οι μυρωδιες, μαυρα στενα, οι νεες λεξεις,οι ζωγραφιες, γραφεις το ναι πανω μου και στα-ζω,ο Ρομαντισμος, ο Νιτσε, οι Μεταρομαντικοι, τα κινηματα, οι muse, εμεις,το πατωμα αεροδιαδρομος,οι γραμμες, ο αερας, η ζεστη,τα πινελα,οι καφεδες με εξακοσιες ζαχαρες,τα στριφτα, οι μπυρες, η βοτκα, τα κρικερ, εχω ντορο,κοκκινα κιτρινα πρασινα μπλε,φιλιομαστε ανεξιτλα, αχορταγα, οριστικα,ω! Ναι!, all around,ο χορος με , χωρις, με, χωρις,με ,χωρις, μια , δυο, τρεις,ολες οι φορες χωρις ανασα με χερια,με ανασα,με στομα, με ματια ,χερια, ποτηρια,αυτοκολλητο μπλε,6.20,5.30, 6, το κουλουρι,το ταχυδρομειο, στο πατωμα,το μπαλκονι υποχωρει,οι σταθερες μετακινουνται, καρεκλες τεχνης κουνιστες, τσουλιστες, λουνα-παρκ,

    προσεχε τον θρονο μη χτυπησεις,η γαλαζια περιοδος+η γαλαζια κουζινα, το ταγκο στον παγκο, κοψε,το περβαζι του κρεβατιου,μια ανοιξη μες το φθινοπωρο,ακουω τα φυλλα να πεφτουν,φιλα με, φιλα με, φιλα με,τα μαχαιρια, ρομαιος και ιουλιετα,ειχα ντυθει μικρη, λες να μου μεινε,τα γελια,στις ακρες των ματιων, οι ομελετες,Kandinsky, Dali και ολα τα παιδια,o Charles στη γωνια,ο Kerouac πιο περα, ανυπομονω,ηχος, ρολογια, μαγειρευω ολες τις λεξεις,ολα τα χρωματα, ολους τους τονους,τους πορους μας, νυχια,μεσα, εξω, παντου,γλωσσα, αυτια, μικρες εκρηξεις, εγκοπες πανω σου, κουμπωνω,εκτροχιασμοι,απομακρυνσεις,

    χορευω για σενα με εσενα μεσα μου χωρις κανονα και μ ολα τα οργανα να βαρανε εξαλλα, ανυποφορα, υβριστικα, ξεφρενα,κλεινω τις κουρτινες ανοιγω το στομα, βυθιζομαστε,στροβιλος,, η κιθαρα στριγγλιζει,φωναζουμε,βλεπω μεσα σου, ορμας πανω μου, το κοκκινο, το κοκκινο, το κοκκινο, το μερος. ΕΙ-ΝΑΙ/ Η. ΑΡΕΝΑ/ΕΜΕΙΣ.
     
  9. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

  10. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

  11. Valleria

    Valleria Life is nothing without passion

  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor