Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καύλωσέ με! (αν μπορείς…)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ερωτικές φωτογραφίες & videos' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 19 Ιανουαρίου 2015.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Άλλο μεγάλο φετίχ.. οι ταμίες Σούπερ Μάρκετ   Στα μεγάλα διαλέγεις και που θα πας.
     
  2. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    το δικο σου φετιχ είναι αφτες;;;
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  4. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    αφτο είναι μαντελειν ρκ μουφτιαξες τη μερα μου καλλυτερη!!!
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  7. Elune

    Elune Priceless

  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Οι γυναίκες δεν μπορούν να συγγράψουν πορνογραφήματα. Στερεότυπο της σεξιστικής μας κοινωνίας; Ίσως, αλλά σίγουρα εδραιωμένο. Έτσι εξηγείται και η τεράστια έκπληξη που δημιούργησε το 1954 η κυκλοφορία του έργου «Η ιστορία της Ο», που υποτίθεται πως είχε γραφτεί από κάποια Πολίν Ρεάζ. Οι άνθρωποι απορούσαν πώς ήταν δυνατόν δημιουργός αυτού του, έστω μέτρια τολμηρού, έργου να είναι γυναίκα. Φυσικά επρόκειτο για τέχνασμα, μια που αποκαλύφθηκε σύντομα πως συγγραφέας είναι ο Ζαν Πολάν (Αν θέλουμε να είμαστε δίκαιοι, οφείλουμε να πούμε ότι τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά, αλλά λεπτομέρειες θα αναφέρουμε, όταν παρουσιάσουμε την «Ιστορία της Ο»). Η αντίδραση, ωστόσο, έδειχνε την αμηχανία της κοινωνίας απέναντι σε γυναίκα πορνογράφο. Η αλήθεια πάντως είναι πως όποιο ερωτικό λογοτέχνημα γράφτηκε από γυναικεία πένα δεν είναι πορνογράφημα, είτε επειδή είναι αρκετά σοφτ είτε επειδή το σεξ δεν είναι η βασική θεματική του.
    Γνωρίζουμε μόνο μία περίπτωση γυναίκας που κόντεψε να συγγράψει αξιοπρεπές πορνογράφημα. Την Κατρίν Μιγιέ στην «Ιστορία της Κατρίν Μ.». Μπορεί μετά την μέση του βιβλίου να δίνεται δυσανάλογη βαρύτητα στην ψυχολογία και να μειώνονται οι περιγραφές της σεξουαλικής πράξης, αλλά μέχρι τότε ο αναγνώστης απολαμβάνει πολλές τολμηρές σκηνές και ανυπόκριτη πουτανιά. Σ’ αυτό το τελευταίο στοιχείο έγκειται κυρίως η αξία του βιβλίου, το οποίο, παρεμπιπτόντως, θάφτηκε από την κριτική. Το δεύτερο βιβλίο της δεν δημιούργησε θόρυβο, οπότε οι κριτικοί απλώς το αγνόησαν με το επιχείρημα ότι δεν μπορείς ν’ αντέξεις για πολύ να διαβάζεις για τσιμπούκια (εννοείται πως δεν χρησιμοποίησαν αυτήν την λέξη).
    Ακόμη και κορίτσια απ’ τα οποία θα περιμέναμε κάτι πιο τολμηρό απογοητεύουν. Απογοήτευση ήταν το «Το ημερολόγιο ενός αρπακτικού» της Lydia Lunch. Στο έργο αυτό, όταν η αφηγήτρια δεν μας πρήζει με τα ψυχολογικά της, περιγράφει ερωτικές σκηνές αφόρητα κλισέ. Να φανταστείτε, αυτός που την γαμάει από το κώλο είναι Έλληνας. Το γνωστό μας οθωμανικό, το οποίο, όμως, ο υπόλοιπος κόσμος γνωρίζει ως greek style.
    Μεγαλύτερη απογοήτευση το «Μυστική Λέσχη Ιουλιέτα» της πορνοστάρ Σάσα Γκρέι, κατά κόσμον Μαρίνας Χαντζή. Η Σάσα ως πορνοστάρ επιτέλεσε πραγματικό άθλο. Κατάφερε να ανανεώσει τις τόσο προβλέψιμες ταινίες πορνό δημιουργώντας σκηνές που άφησαν με ανοιχτό το στόμα ακόμη κι εκείνους που πίστευαν πως τα είχαν δει πια όλα. Γι’ αυτό και τρίβαμε τα χέρια μας, όταν μάθαμε ότι η ερίτιμος Σάσα εφορμά πλησίστια στην ερωτική λογοτεχνία. Άνθρακες ο θησαυρός!
    Δυστυχώς η Σάσα δεν συνέγραψε πορνογράφημα, αλλά αστυνομικό θρίλερ (λέμε τώρα) με πορνογραφικές πινελιές. Το ξεκίνημα του μυθιστορήματος είναι πραγματικά ενδιαφέρον, πράγμα που κάνει ακόμη πιο απογοητευτικές τις σελίδες που ακολουθούν.

    ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΣΕ PDF

    http://www.papasotiriou.gr/file.ashx?fid=1027465

     
     
  9. Nomad

    Nomad Keyser Sose

  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    [ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ] Του Θωμά Ιωάννου

     


    Εξασκείσαι σε νέες μεθόδους
    Αντισύλληψης

    Αρνείσαι να δεχθείς
    Το σπέρμα της δημιουργίας μου
    Μου λες να αυνανιστώ
    Ή μου ζητάς έστω εγκαίρως
    Να αποσυρθώ
    Να συρθώ
    Σε ένα τέλος ανέστιο


    Αρνείσαι
    Να κυοφορήσεις το ποίημά μου
    Τα ποιήματα είναι κυήματα
    Υψηλού κινδύνου
    Φοβάσαι ότι θα γεννηθεί τέρας
    Σου αρκεί η ηδονή της πράξης
    Αλλά στα δύσκολα κωλώνεις

    Δεν το αντέχεις
    Να μεγαλώσεις ένα παιδί
    Που θα το κοροϊδεύουν στο σχολείο
    Ένα παιδί αδέξιο
    Και καθυστερημένο
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    [Ποίημα] Του Peter Altenberg

     



    Πήρα μια κοπέλα σπίτι μου τη νύχτα.
    Τίποτα σπουδαίο.
    Πριν αποκοιμηθεί, είπε: «Είστε ποιητής;»
    «Γιατί; Μπορεί. Τίποτα σπουδαίο».
    «Κάποτε έγραψα κι εγώ ένα ποίημα».
    «;!;»
    «Μ’ αρέσεις πολύ.
    Τώρα είσαι μακριά.
    Τίποτα σπουδαίο.


    Στο τάφο μου θα ‘ναι γραμμένο:
    Σ’ αγαπώ!
    Κανείς δε θα ξέρει ποιοι ήμασταν.
    Τίποτα σπουδαίο».
    Της έδωσα 10 φιορίνια αντί για 5.
    «Ω» είπε γελώντας «μα 5 ήταν η συμφωνία!»
    «Τίποτα σπουδαίο. Η αμοιβή είναι σωστή.
    Κοίτα κοπέλα, πως το υπολογίζω…
    5 για το γλυκό σου το κορμί
    και 5 για τη γλυκιά σου τη ψυχή!»


    [Μετάφραση: Νίκος Βουτυρόπουλος]
     
  12. gazza

    gazza Regular Member