Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κερατολαγνια κ οι επιπτώσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος CuckoldStories, στις 29 Νοεμβρίου 2020.

  1. CuckoldStories

    CuckoldStories New Member

    Καλησπερα σε όλο το φόρουμ.
    Θα ήθελα να μοιραστούμε εμπειριες κ επιπτώσεις πάνω σε cuckold σχέσεις. Μπορεί μια τέτοια σχέση να παραμείνει μόνο στα πλαίσια της σεξουαλικης προτίμησης η έχει επεκτάσεις κ στη γενική σχέση του ζευγαριού. Μια Hotwife θα κρατήσει τις σώστες ισορροπίες στο γάμο της ή η «επιβλητικότητα» της θα επεκταθεί στη συμπεριφορά της κ στον άντρα της. Ένας άντρας που έχει αυτό το φετίχ θα «τιμωρηθεί» με μια γενικότερη άσχημη συμπεριφορά απέναντι του η θα παραμείνει μόνο στο σεξουαλικο κομμάτι
    Πως χειριστήκατε οι Hotwifes τους άντρες σας;
     
  2. Marialenam.

    Marialenam. New Member

    Μια τέτοια σχέση όταν υπάρχει καιρό εντάσσεται στην καθημερινότητα του ζευγαριού.Ειναι τρόπος ζωής.Ορια δεν νομίζω να υπάρχουν.Στην δική μας περίπτωση μόνο ένας.Ολα τα αισθήματα που αναπτύχθηκαν στην πορεία από την δική μου πλευρά θα ήταν μόνο για εκείνον και κανέναν άλλον.Οι παρτενέρ είναι καθαρή ευχαρίστηση και για τους δυο αλλά μέχρι εκεί.Το δέσιμο είναι μεταξύ του ζευγαριού αλλιώς δεν λειτουργεί όλο αυτό.Οι ισορροπίες κρατιούνται δύσκολα στην αρχή αλλά με την πάροδο του χρόνου και μέσα από συζήτηση βρίσκονται.Η συμπεριφορά μου ποτέ δεν τον πρόσβαλε.Οι επιλογές είναι δικές μου και γνωρίζοντας τα όρια του κινούμαστε ανάλογα.Θελει σεβασμό και κατανόηση όλο αυτό Ένα βαθύτερο δέσιμο αλλιώς τα προβλήματα θα προκύψουν γρήγορα.Μιλαμε πάντα για την ευχαρίστηση και των δυο στο σεξουαλικό κομμάτι.Δεν μπορείς να επιβληθείς στον άλλον αυτός ο ίδιος παραδίδει τον ελενχο της απόλαυσης του στα χέρια σου.Απο εκεί και πέρα η συμπεριφορά μου απέναντι του είναι η ανάλογη χωρίς ερωτήσεις και γιατί.Οι αποφάσεις μου αφορούν εμάς σκεφτομενη πάντα και τα δικά του θέλω Αν όλα αυτά συντονίζονται τότε περνάμε σε άλλο επίπεδο.Απολαυσε το!!!!!!!
     
  3. estarian

    estarian New Member

    Καλημερα!!

    Η δικια μου εκτιμηση ειναι οτι περα απο τα τετριμμενα (εμπιστοστνη, επικοινωνια κτλ) χρειαζεται κ εμπειρια σε ολα αυτα...

    Ανθρωποι που κανουμ πιο σπανια σεξ, λχ που ειχαν μονο μια σχεση στην ζωη τους δεν γινεται να συνυπαρξουν σε ολο αυτο...

    Απο εκει κ επειτα οι οριζοντες ειναι ανοικτοι σε ολες τις παραλλαγες...
    Κατι σαν τις μπριζολες: αλλοι τις θελουν well done, αλλοι αψητες κτλ...
     
  4. CuckoldStories

    CuckoldStories New Member

    Το απολαμβάνω όσο τίποτε. Κ αν κάτι ειπωθεί που θα νιώσω εκείνη τη στιγμή ότι με προσβάλει μετά το σκέφτομαι κ ερεθίζομαι. Το θέμα είναι όμως πως πάντα πρέπει να υπάρχουν οι κόκκινες γραμμές κ να είναι ορατές ανά Πασα στιγμή. Αυτό αναπτύσσεται από έναν κώδικα επικοινωνίας που αποκτά το ζευγάρι μετά από πειραματισμους. Γιατί κ οι δυο θα πρέπει να πειραματιστούν για να γνωρίσουν τους εαυτούς τους κ τα όρια τους
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Για εσάς, ποιες είναι οι κόκκινες γραμμές, αν θέλετε να τις μοιραστείτε.
     
  6. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Σημαντικό πολύ είναι να υπάρχει εκατέρωθεν ειλικρίνεια και πλήρης κατανόηση και αποδοχη.
     
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Και εγώ συμφωνώ ότι είναι τρόπος ζωης, όσο το ζευγάρι το αποδέχεται και το κάνει κτήμα του.

    Εντάσσεται στην κσθημερινοτητα, το ζευγάρι το βάζει πολύ ψηλά στις προτεραιοτητςς του και ζει ολοκληρωμένα μέσα από αυτό το πρισμα.

    Δεν μπορεί να γίνει και διαφορετικα, εξαλλου...
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Τι θα πει ειλικρίνεια στο θέμα αυτό;
    Σου άρεσε αγάπη μου; Ναι πολύ!
    Θέλεις να το ξανακάνουμε; Ναι πολύ!
    Συμβαίνει κάτι; Τίποτε!
     
  9. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Αυτό ακριβως!
     
  10. Marialenam.

    Marialenam. New Member

    Ειλικρίνεια εδώ σημαίνει ότι δεν πάω με παρτενέρ χωρίς να το γνωρίζει και να τον τσιγκλαω και λίγο σχετικά με αυτό.Μαλλον πολύ!Ότι σαφώς και το συζητάω μετά μαζί του αν δεν ήταν παρών και του λέω κάθε μικρή λεπτομέρεια που ξέρω ότι θα τον φτιάξει και θα τον κάνει να σκεφτεί το ποσό καλά πέρασα ενώ αυτός δούλευε πχ.Σε προσωπικό όμως επίπεδο ισχύει ότι και για τα συμβατικά ζευγάρια.
     
    Last edited: 1 Δεκεμβρίου 2020
  11. CuckoldStories

    CuckoldStories New Member

    Οι κόκκινες γραμμές ξεπερνιούνται όταν το οποιοδήποτε φετίχ αποτελεί αντικείμενο προς εκμετάλλευση για τη «καλοπέραση» του ενός. Θα πρέπει πάντα να γίνεται όλο αυτό το παιχνίδι με βάση κ τους δυο κ ποτέ τον έναν. Τα θέλω κ των δυο κ όχι του ενός. Επίσης μεγάλο ρόλο παίζει το aftercare. Δεν είναι δυνατόν να επιστρέφει η σύζυγος σπίτι κ να πάει για ύπνο πχ. «Υποχρεούται να φροντίσει τη ψυχολογία του συζύγου της πρώτα να τον ικανοποιήσει να τον κάνει να νιώσει ασφάλεια.
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Νόμιζα ότι cuckold είναι να την βλέπετε την σύζυγο να πηδιέται με άλλον, μπροστά σας. Λιγάκι μπερδεύτηκα, αν σας πειράζει και νιώθετε ανασφάλεια, και χρειάζεστε aftercare πως γίνεται να είναι ικανοποίηση και των δυο;

    Και εξηγώ
    - αν η σχέση είναι ισότιμη, όπως περιγράφετε στο πρώτο κομμάτι, καυλωνετε κι οι δυο κι ευχαριστιέστε και οι δυο, γιατί η ανασφάλεια;
    - αν η σχέση είναι ασύμμετρη, και είστε προς χρήση κι ευχαρίστηση Της, γιατί πρέπει να γίνεται το παιχνίδι με βάση και τους δυο;

    Χμ...πάντως από πμ πήρα μια τέλεια απάντηση.

    Κόκκινη γραμμή είναι ο bull να τελειώνει στον κερατα (πρόσωπο, στόμα, σώμα) και ποτέ στην σύζυγο!

    Έχω κι εγώ απορίες καραντίνας μην νομίζετε. Σας ευχαριστώ! Αγκαλίτσα!