Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κλάμα και οδυρμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Sejanus, στις 21 Σεπτεμβρίου 2021.

  1. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Όσους/ες έχω γνωρίσει και είναι όντως αυτό που δηλώνουν τότε ναι δε παρατηρείται κάτι τέτοιο. Προφανώς λοιποί/ες βαυκαλίζονται ως Κ.
     
  2. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Οχι ρε εγώ το auditing κάνω
     
  3. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Σαφέστατα.. Λάθος οι όροι υπο και Κ. Περί κατά φαντασίαν Κ και υ αναφερόμουν και κατ επέκταση σε βανιλοσυμπεριφορα.. Allow me the irony on that
     
  4. Iagos

    Iagos Contributor

    Τι λέτε;
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Σας μπέρδεψα;
     
  6. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Ποιο το νόημα των ορισμών που συγκρούονται με την πραγματικότητα; Ιδίως στην προκειμένη περίπτωση; Απλά μιλάμε για δύο τελείως διαφορετικά πεδία αναφοράς, έτσι η σύγκρουση εμένα μου φαίνεται αδύνατη, διότι απλά δεν συναντιούνται. Οπότε τι συζητάμε; Το οποίο, άλλωστε, σταδιακά, προκύπτει να είναι το συμπέρασμα αυτού του νήματος.
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πριν από καμιά ξηνταριά χρόνια και, ένας τυπάς αγόρασε από ένα παλιατζίδικο στο Μοναστηράκι ένα αβγό Φαμπερζέ για πεντακόσιες δραχμές (ένα καλό μηνιάτικο την εποχή εκείνη).
    Ο παλιατζής είχε χεστεί από την χαρά του...
    Παλιατζής και τυπάς ξέρανε...
    Όχι τα ίδια...
     
  8. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Γενικά καλό είναι να ξέρουμε τί κάνει ο καθένας και η κάθε μία, ειδικά στην περιπτώσεις που υπάρχει κάποια παρασπονδία, αν θέλουμε να έχουμε μια κοινότητα.
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ανοίγεις ένα θέμα που η απάντηση είναι αυτονόητη και τη γνώριζες από την αρχή.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κοινότητα άνευ παραμύθι δεν γιένεται, δεν νοείται, σόου λετς χολντ δι χόρσις...
     
  11. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Συνεπώς δεν υπάρχει πλαίσιο συζήτησης, τουλάχιστον όχι όπως το παρουσιασατε στο εναρκτήριο ποστ. Και σίγουρα όχι στη συγκεκριμένη ενότητα.
     
  12. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Ε, για αυτό λεώ "άμα θέλουμε". Μπορεί και να μη θέλουμε εν τέλει.