Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κλαψομουνιάς το ανάγνωσμα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 19 Ιουνίου 2008.

Tags:
  1. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Κλαψομουνιάς το ανάγνωσμα...

    δεν χρειάστηκε ,στην περίπτωση σου οι διαδικασίες πλέον έχουν αυτοματοποιηθεί ...

    γιατί μισείς το κάθε άτομο που δεν θέλει να κάνει έρωτα μαζί σου ;

    αλλά το ντολμάς το κραταω μχμχμχχμμχμχμχμχμχ
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Κλαψομουνιάς το ανάγνωσμα...

    απλά είμαι κατίνα ,μιας και σαν υποτακτικός δεν είμαι άνδρας ,και σου μιλήσα ευθέως .

    δεν έχει νόημα να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας .

    σοβαρέψου και γίνε υπεύθηνος .
     
  3. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Κλαψομουνιάς το ανάγνωσμα...

    Δεν καταταβαίνω -και ούτε πρόκειται να το προσπαθήσω- τι θέλεις να πεις.

    Επίσης το "φόρα" , είναι πληθυντικός του "φόρουμ" και όχι ενικός.
     
    Last edited by a moderator: 24 Ιουνίου 2008
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Κλαψομουνιάς το ανάγνωσμα...

    ευχαρίστως να στα πω μπροστά σου δεν ντρέπομε, ούτε φοβάμε  

    το αν ενοχλώ και αν ενοχλείς ,αυτά ας τα πούμε από κοντά ,σου υπόσχομε θα είμαι ευγενικός  

    υ.γ. δεν σου κάνω πρόταση για καυγά αλλά προσπαθώ να σου δώσω να καταλάβεις ότι με το τρόπο σου δεν κερδίζεις τίποτα ,αυτά στα λέω εγώ ένας άσχετος  
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    πάλι καλά που το έβαλες σε εισαγωγικά  
     
  6. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Τα φόρα είναι πληθυντικός όπως εύστοχα λέει η ShyMistress, Jim. To φόρουμ είναι το σωστό. Αλλά ποια είναι η ουσία τελικά? Μήπως πρέπει να αναλογιστείς γιατί είσαι ο μόνος σχεδόν που έχει πρόβλημα από τους Mods και γιατί κάθε φορά που αλλάζεις λογαριασμό γίνεται ban μέχρι τον επόμενο? Αυτό δε σε προβληματίζει καθόλου?
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    την νηφαλιότητα την αναφέρουμε σαν αρνητικό του μεθυσμένου  

    πίσω στο δημοτικό νεαρέ !!!
     
  8. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Απάντηση: Re: Κλαψομουνιάς το ανάγνωσμα...


    Κι εγω προκαλώ αυτό το μέλος να εμφανιστεί.
    Δεν πιστεύω να εισαι εσύ καλέ μου Ντολμανσε...  
     
  9. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Απάντηση: Κλαψομουνιάς το ανάγνωσμα...

    To θέμα του thread κυλάει, θαρρείς, από μόνο του!

    Αυτά από εμένα εδώ, όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Ελπίζω να κατάλαβε.
    Καλό βράδυ.
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Δεν γνωρίζω τα καθέκαστα αν και αμφιβάλω πως το νήμα εκείνο που αναφέρεσαι ήταν ο κύριος λόγος που συμβαίνουν όλα αυτά τα ωραία. Είναι αρκετές φορές φανερό το γεγονός ότι παρουσιάζεις τις καταστάσεις κομμένες και ραμμένες στα μέτρα σου. Ο καθένας είναι ελεύθερος να πράττει κατά το δοκούν, όμως όταν ορισμένοι ενοχλούντε από την συμπεριφορά μας, ίσως θα έπρεπε να σκεφτούμε πως κάπου είμαστε και εμείς λάθος, κάτι δεν κάνουμε σωστά, να αναθεωρήσουμε κάποια από τα πιστεύω μας και τις πρακτικές μας. Και όταν κατ'επανάληψιν αποδεικνύεσαι ανεπίδεκτος μαθήσεως, τότε έρχονται μέτρα σαν και αυτό όπως η μόνιμη απαγόρευση να μπαίνεις εδώ. Δεν έχω κάτι μαζί σου ειλικρινά αλλά νομίζω ως ουδέτερος παρατηρητής πως η συμπεριφορά που επιδεικνύεις δεν τιμά εσένα πρωτίστως.
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Κλαψομουνιάς το ανάγνωσμα...

    Εγώ ήμουν παλαιότερα μητροπολίτης Λεχριτών, αλλά με έπαυσαν γιατί φορούσα δερμάτινα ράσα, εφαρμοστά. Συγχωρώ εύκολα τους παραστρατημένους, αν και ομολογώ ότι σε έβαλα στη λίστα φίλων από αφηρημάδα. Έριξα μια ματιά και νόμισα πως ήσουν μια γνωστή μου Ουκρανή, κορίτσι με μεγάλη πίστη, ουνίτισα.
    Την ευλογία μου...(και αν με ξαναπεις Ντολμά θα την αποσύρω).
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014