Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Panopticon

    Panopticon New Member

    Σκετο σκατο οτι πρεπει για πρωινο αλλα το κουνουπιδι με αναγουλιαζει  
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    αρέσκομε να συζητώ για σκατά και να κοπρολαλώ ,αλλά η επαφή μου με αυτά είναι ακόμα στο πλαίσιο της αποστείρωσης ,αλλά πάντα επιβλέπω τα σκατά μου ,και για λόγους υγειηνής ...
     
  3. Eri

    Eri

    Ολοι τα επιβλεπουν κ ας μην το λενε......Ποιος δεν εχει δει τα σκατα με το καλαμποκι?????
     
  4. llazouli

    llazouli Contributor

    Mπα, οι περισσότεροι θάβουν την περιέργειά τους στο όνομα της σιχασιάς και της αηδίας.
    Εντυπωσιακό είναι το ενδιαφέρον των παιδιών και η σκωπτική τους διάθεση, απ' τη στιγμή που αντιλαμβάνονται την ανατριχίλα των μεγάλων για την περιφρονημένη κουράδα.
    Εδώ ο διάλογος με αθώα παιδίσκη όταν για κάποιο τυχαίο λόγο την αποκάλεσα: γουρούνι.

    - Γουρούνι!

    - Είσαι και φαίνεσαι κι απ' τον κώλο κρέμεσαι κι έναν γέρο αγαπάς και στον κώλο τον φιλάς... 
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Απεχθέστατη, αυτή η μικρή.
     
  6. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Oυδόλως, το σκληροπυρηνικό bdsm στη γνήσια έκφρασή του  
     
  7. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Περιμενω Κυρια να με χρησιμοποιησει...
     
  8. Avaton

    Avaton Regular Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Αυτα τα πραγματα δεν τα περιμενεις,αλλα τα ψαχνεις...και πληρωνεις και απο πανω για να βρεις κατι που και θα σου αρεσει αλλα και θα πει το ναι......
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: KOPROLAGNIA

    Η καρτερία ειναι αρετη...
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Mην το λες αυτο, προσωπικα δεν θα εκμεταλλευομουν ποτέ την οποια σεξουαλικη ιδιαιτεροτητα του αλλου με σκοπο να του αποσπασω χρηματα.
    Εκτος πια και αν ειχα κωλο απο πλατινα, οποτε αλλαζει. 
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

     

    Mon (Chèr) Amour....
    Ελληνιστί: 'Ακριβή μου Αγάπη!'
     
    Last edited: 10 Ιουνίου 2008
  12. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    Re: Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Σοροπιαστο ειναι; για με γελουν τα ματια μου......