Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Έτοιμο για το εκμέκ!
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Μπλιαχχχχ!!!
     
  3. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Και μου το ειχες πει καταραμενε ντολμνανς και δε σε πιστεψα
    Τωρα καλα να παθω που μπηκα και αηδιασα:crying:
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Σου είπα ποτέ ψέμματα; Γνώριζες ότι έχει αναρτηθεί προς τιμήν του καλοφαγά φίλου μας και όμως πήγαινες γυρεύοντας.
    Θα σου κάνω μια ερώτηση: Ποιά θεμελιώδης διαφορά ωθεί εσένα να αναφωνήσεις 'αηδίασα', ενώ ο λάτρης των περιττωμάτων που απεχθάνεται τα μαστίγια, δεν θα έλεγε ποτέ 'μου έρχεται να ξεράσω', βλέποντας ένα καμουτσίκι;
    Είμαι βέβαιος πως δεν θα προσπαθήσεις να παρακάμψεις το ερώτημα με ταυτολογίες.
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ειναι απλο,αγαπητε μου Dolmance:Η εικονα παραπεμπει ευθεως στην αισθητικη αντιληψη που εχουμε για το ιδιο το αντικειμενο.Η κουραδα συνηθως βρωμαει, ειναι γλοιωδης και (φανταζομαι) λιγοτερο ευγευστη απο ενα μαστιγιο.Ακομα και σιροπιαρισμενη,με σαντιγυ και πασπαλισμενη με μυγδαλακια.
    (Αφροδιτη και γω αηδιασα γι'αυτο πεταχτηκα)
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Άσχημα νέα για τους κοπρολάγνους.
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    σκατα να φας σκατα να πιεις σκατα να πας να χεσεις, απ τα σκατα να σηκωθεις και στα σκατα να πεσεις δηλαδη.
     
  8. female

    female Contributor







    Bloody Shit House , Gilbert & George, 1996





     










    "Αγνά Σκατά του Καλλιτέχνη"



    Μία από τις 90 κονσέρβες με περιεκτικότητα 30 γραμμάρια σκατά παραγωγής του Ιταλού Piero Manzoni, το 1961.


    Τιμώνται περίπου 30.500 ευρώπουλα εκάστη. Το 2007, μία επωλήθη προς 124.000 γιούρω από τα Sotheby's.


    Ο Piero Manzoni, εμπνευσμένος από τα readymades του Marcel Duchamp, υπαινίσσεται κατάμουτρα πολλά και διάφορα. Τόσο για τα 'σκατά' που καταναλώνουμε τρώγοντας, όσο και για τα 'σκατά' που καταναλώνουμε με το μυαλό, και μάλιστα ως τέχνη. Το επιχείρημά του ενισχύεται ακόμα περισσότερο αφού τελικά τα κουραδένια και κονσερβοποιημένα προϊόντα του έφτασαν να πωλούνται σε τέτοιες τιμές.


    Η δική σας ερμηνεία, όπως πάντα, δεκτή επίσης.




     



     
    Last edited: 13 Ιουνίου 2008
  9. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    Εγω προσωπικα εχω βασιμες υποψιες οτι ειμαι software........ βρε λες?? 
     
  10. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Καλησπερα σε ολες τις συναδελφισες κ συναδελφους
     
  11. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Οποια Κυρια επιθυμει να με χρησιμοποιησει, ας μου απαντησει.
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Καλομελέτα, αλλά δεν έρχομαι...

    Veronica Moser, the poo Lady

     

    Αν αυτοπροτεινόσουν στον Manni Moneto;
     
    Last edited: 15 Ιουλίου 2008