Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κουσούρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος AlexanderV, στις 30 Ιουλίου 2021.

  1. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Μετά από συζήτηση που είχα με τη @methodrone για τα κουσουρια που κουβαλαμε από το πέρασμα των χρόνων (!), προέκυψε αβίαστα η παρακάτω ιδέα:

    Αναφέρετε 3 κουσουρια της προσωπικότητας/χαρακτήρα σας.

    (Εννοείται πως αποφεύγονται γραφικότητες του είδους "εμπιστεύομαι πολύ" )

    Ξεκινώ λοιπόν.

    1. Δεν ξέρω - δε μου αρέσει να χάνω. Συγκρατούμαι με νύχια και με δόντια όταν πρέπει να δώσω τα εύσημα στο νικητή.

    2. Είμαι κυνικός - απαξιωτικός προς τους ανθρώπους. Τους θεωρώ προβλεψιμους και ευκολοδιαβαστους.

    3. Δεν κάνω πίσω σε σύγκρουση που με έχουν προκαλέσει, ακόμα και αν σημαίνει το υψηλό κόστος και για τους δύο.
     
  2. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Αυτο δεν το θεωρω κουσουρι απλα φροντισε να εισαι αυτος που εχει να χασει τα λιγοτερα
     
  3. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Βρε, κοίταξε να γράψεις κανένα κουσουρι και άσε τις υποδείξεις!
     
  4. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Ένα μου κουσούρι είναι
    ακριβώς αυτό ότι δεν έχω κουσούρια κ ένα δεύτερο ότι κάνω υποδείξεις σε αυτούς που έχουν 
    Θα επανέλθω  
     
  5. Konna

    Konna Regular Member

    Μονο 3;
     
  6. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Να επανέλθεις, διότι ανέφερες μόνο δυο 
     
  7. Konna

    Konna Regular Member

    1. Μονίμως ανικανοποιητη.. παντα θελω κατι παραπανω.
    2. Βαριέμαι τοοοσο μα τοοοοσο ευκολα.
    3. Αυθαδιάζω.
     
  8. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Τα υπόλοιπα υπονοουνται/εννοούνται!
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Θα αναφέρεις αξιόλογα κουσούρια σου ή θα παραμείνεις στις τρεις από τις πιο αθώες και κοινότυπες συμπεριφορές του μέσου μέλους του φόρουμ ?

    Αν είναι να ξεκινάς δύσκολες συζητήσεις που θα φωτίσουν τo offtopic section κάντο σωστά, μην ρίχνεις πυροτεχνήματα.
     
  10. Aυτό δεν ήταν συζήτηση, βγάλαμε τις λίστες μας και τις μετρήσαμε  

    Θα επανέλθω με το top 3.
     
  11. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

      

    Με το καλημέρα άνοιγμα όλων των χαρτιών? Ας κάνουν πρώτα οι υπόλοιποι παίκτες ρελανς, ντουκου, τα βλέπω, πασο και αναλόγως έπεται συνέχεια...

     
    Εν τέλει ποιος τα είχε μεγαλύτερα... τα βογκητα και πονάκια? Δε θυμάμαι που καταληξαμε  
     
  12. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Θα γράψω προς το παρόν ένα.

    Όταν έχω μια υποχρέωση, ακόμα και ευχάριστη όπως το να πάω για καφέ ή ποτό, δεν μπορώ να κάνω απολύτως τίποτα εποικοδομητικο μέχρι να τελειώσω με την υποχρέωση. Το μυαλό μου καρφώνεται σε αυτό που πρέπει να κάνω και δεν λειτουργεί για τίποτα άλλο.
    Αν είμαι με παρέα κάπου έξω και περιμένουμε κάποιον ακόμα να έρθει, το μυαλό μου είναι κολλημένο στην πόρτα γιατί δεν μπορώ να ηρεμήσω μέχρι να έρθει.

    Δεν έχω ιδέα γιατί είμαι έτσι.
    Ψυχαναγκασμοί μάλλον.