Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κρύο ή ζεστό;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 5 Δεκεμβρίου 2006.

?

Κυρίαρχοι με ταμπεραμέντο ή cool;

  1. malesub και λατρεύω τα σκληρά καπρίτσια Της

    4 vote(s)
    10,8%
  2. malesub και θέλω να νιώθω το ταμπεραμέντο Της αλλά όχι πολύ έντονο

    8 vote(s)
    21,6%
  3. malesub και λατρεύω να φροντίζω να μένει η Κυρία μου ήρεμη

    3 vote(s)
    8,1%
  4. femsub και λαχταρώ να νιώσω την θύελλα των συναισθημάτων Του πάνω μου

    9 vote(s)
    24,3%
  5. femsub και θέλω να ξέρω λίγο που πατώ και που βρίσκομαι

    8 vote(s)
    21,6%
  6. femsub και Τον θέλω σιγανό και ήρεμο ποτάμι

    5 vote(s)
    13,5%
  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: Κρύο ή ζεστό;

    * γελα με την καρδιά της. Καλό και αν δεν είχα και τα 3 κατά καιρούς κι εγώ αυτό θα ψήφιζα.  
     
  2. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Κρύο ή ζεστό;

    Το πρώτο θα μου άρεσε σε πιο μικρή ηλικία  τώρα δεν έχω τις ίδιες αντοχές θα έβγαινα εκτός αρένας γρήγορα. 
    Γιαυτο ψήφισα το 2.
     
  3. Syrah

    Syrah Contributor


    Δεν μου αρέσουν οι ετικέτες, αλλά ναι, έπεσες μέσα.  
     
  4. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Για την ιστορία ψήφισα επίσης την δεύτερη επιλογή.Άλλωστε οι σοφοί πρόγονοι μας έλεγαν: παν μέτρον άριστον.Κάτι ήξεραν   Ούτε τελείως σκληρή αλλά ούτε και αδιάφορη.
     
  5. kali crow

    kali crow Guest

    Κυριαρχος εξυπνος,απομακρος οταν πρεπει και να εκφραζει καθε του συναισθημα.... 
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    - Κυρίαρχος ήρεμος, απόμακρος μερικές φορές, δεν καταλαβαίνω τί σχεδιάζει για μένα και τί τεύξεται η επιούσα, ψύχραιμος, ικανός, δίκαιος, με μεγάλη υπομονή. Θέλω να ξέρω τι τον εκνευρίζει, τι τον ενοχλεί ώστε να μην αγχώνομαι και φοβάμαι για τις όποιες αρνητικές του αντιδράσεις, να προσπαθήσω να αλλάξω τις όποιες μου ενοχλητικές συμπεριφορές μου όσο είναι εφικτό και όχι για να αποφύγω την τιμωρία αλλά για Τον ευχαριστώ όσο μπορώ.