Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κυρίαρχος-κυρίαρχη ή Κυρίαρχη-υποτακτικός που δεν το παραδέχεται;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Afentra katrina, στις 16 Ιουλίου 2023.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τόσοι άνδρες υπάρχουν με ωραίο κώλο (ναι, είναι βασικό μου κριτήριο τούτο). Τι σκοτίζεσαι; Δώσε ένα φάσκελο και πήγαινε στο δίπλα κωλαράκι  
     
  2. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Δεν έχει μόνο ωραίο κώλο ολόκληρος για φαγωμα είναι σαν να βγήκε από τσοντοπεριοδικο σώμα πρόσωπο βλέμμα όλα στάζει καύλα το αγόρι δεν βρίσκεις πολλά τέτοια αγόρια έξω αλλά ας επανέλθουμε στο θέμα τι πιστεύετε υπάρχει περίπτωση να κάτσει με βάση τη συνομιλία? Γιατί επιδιώκει και επόμενη συνάντηση ενώ τον άφησα έτσι και ξεκαθάρισα ότι η ικανοποίηση μου είναι μη διαπραγματεύσιμη ενώ η δική του είναι δική μ απόφαση?
     
  3. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Επίσης μένω σε επαρχιακή πόλη και είναι ακόμα πιο δύσκολο να βρεις άντρες με τέτοιες απόψεις γιατί είναι κλειστή κοινωνία ακόμα και να θέλει δηλαδή κάποιος το πιο πιθανό είναι να το κρύβει λόγο φόβου κοινωνίκης κατακραυγης
     
  4. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Για ποιον ρωτάς;  
     
  5. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member

    Καλό για τον δικό του φυσικά εγώ δεν έχω κοινωνικά ταμπου
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    Το μόνο που κυριαρχεί είναι η έλλειψη σημείων στίξης
     
  7. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member

    Hahhahahha Δεν είναι κακό να κυριαρχεί η έλλειψη σημείων στίξης εν αντιθέτως η Ευγενία πιστεύω πως είναι δεν γνωριζόμαστε κιόλας είδα την ταυτότητά σου αλλά δεν μπορείς να είσαι εριστικός με μία αφέντρα μαζέψου λίγο
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ω, ναι.  
     
  9. Dapom

    Dapom Contributor

    Η Ευγενία που είναι "δεν γνωριζόμαστε κιόλας" λέει κάτι και για την έλλειψη συντακτικού;
     
  10. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member

    Αυτό λέω ότι λείπει παντελώς η λέξη αυτή από το λεξιλόγιό σου! Όσο για το συντακτικό όταν μιλάς στο πληκτρολόγιο και γράφει εκείνο αντί για σένα Προφανώς και μεταφέρει προφορικό λόγο σε γραπτό κείμενο και δεν είναι 100% σωστό αν είναι δυνατόν να είχα να το χρόνο μου διορθώνοντας κείμενα χωρίς να υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος ενώ το νόημα είναι να καταλάβει κάποιος τι ακριβώς γράφω από τη στιγμή που κατάλαβες Δεν υπάρχει λόγος λοιπόν
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Ωχ Παναΐα μ' τι τραβάμε κυριακατικα
     
  12. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Βρε αγάπη μου απαντήσεις από άντρες θέλω ή κυρίαρχες γυναίκες εσύ με βάση τη θέση σου πώς μπορείς να κρίνεις κάτι τέτοιο? Θα μπορούσα να λάβω την άποψή σου υπόψιν μου άμα σχετιζόταν με κάποια εμπειρία πάνω στο θέμα