Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κυρίαρχος που δεν ξέρει ότι είναι Κυρίαρχος - ο Κτηνοτρόφος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 27 Ιουνίου 2023.

  1. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Εντάξει, αφού γράφτηκε στην ενότητα ιστορίες εμένα η γνώμη μου περισσεύει  

    Όμως και στην ενότητα M/s να γραφόταν, πάλι θα περίσσευε
     
  2. espimain

    espimain Contributor

         
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μήνυμα χωρίς χρέωση:
    "Από τους 6-7 που γνώρισα, ένας ήταν μουνόδουλος, δύο κυριαρχικοί, και 3-4 διφορούμενοι... Οι κούπες και η στερεοτυπία θέλουν ρέγουλα."

    ---------
    Στη ρομαντική στερεοτυπία μόνο.
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

      ανεβαίνουμε μαζί, να πούμε τα παραπάνω και να σε αφήσω να εξηγήσεις τι είναι «μουνοδουλος», «κυριαρχικός» και «διφορούμενος»;   Θα κάθομαι σε μιαν ακρουλα και θα ακούω. Ήσυχα ήσυχα.

    Tσι μαντινάδες τσι καλές τσι σάζουνε στα όρη
    βοσκοί απού επήγανε δυο τάξεις με το ζόρι 
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αυτό είναι μια καλή αναλογία θα έλεγα εγώ  
     
  6. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Αχ κι εγώ..!
    Το ακούω και με τ' αυτιά μου, αλλά και το νιώθω καθημερινά στο βλέμμα του, στον τόνο της φωνής του, στο άγγιγμά του, σε μικρές ασήμαντες λεπτομέρειες. Και φτάνει όπως το λες, μέχρι το μεδούλι μου, που οι λέξεις περισσεύουν  

    Πολύ σε ευχαριστώ  
     
  7. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Δεν επισκέπτομαι συχνά το forum, ακόμα πιο σπάνια διαβάζω εμπειρίες ανθρώπων.
    Η δική σου αφήγηση όμως με συνεπήρε.
    Μου γέμισε την ψυχή! Για κάποιο λόγο αισθάνθηκα οικία όταν διάβασα αυτό το "άντε χεσου"
    Να είστε πάντα καλά κι ευτυχισμένοι!
     
  8. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Σ'ευχαριστώ πολύ!