Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος sklavina, στις 16 Αυγούστου 2010.

  1. Re: Απάντηση: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    Ναι, αλλά άσε να κάνει 5 βήματα, να κυλήσει και το τόπι πριν το σφυρίξεις... Ποιός είστε κύριέ μου, ο αυτόματος λάινσμαν; Μπαλίτσα, μανίτσα μου, μπαλίτσα!
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    Όπως έλεγε και ένας σοφός μαθηματικός που είχε σπουδάσει στην Κρήτη και είχε κάνει ρόμπα την deviantsub στο Μαρούσι: "Τα όνειρα είναι δωρεάν. Το ξύπνημα, not so much!"
     
  3. Re: Απάντηση: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    Να φωνάξουμε τη Σουζάνα να δούνε ντομιλίκι;
     
  4. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    Ναι, αλλά όχι ό,τι κι ό,τι ρόμπα ... robe en nuages filles, που λέει και ο Aragon!
    {Έχουμε κι ένα ψώνιο να διατηρήσουμε ...}

    {Έχω και φωτογραφίες της μύτης σου, άμα λάχει... αλλά έχω κάτι ακόμα χειρότερο ... φωτογραφίες σου στην παραλία με τη βερμούδα! Χο χο χο ... ενώ εσύ, καμία ΞΕΚΛΕΙΔΩΤΗ φωτογραφία, έχεις;}
     
  5. Μάγκα και φίλτατε, Arioch, το παρεκκλίνον υποτακτικόν σε έχει τυλιγμένο σε μια κόλα χαρτί...
     
  6. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Re: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    Εκτός αν ο Arioch θυμηθεί κάποια μέρα με τι password έκανε encrypt τις φωτογραφίες {...} και γίνει της κολάσεως.
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    Σιγά! Τις έχουν και οι 10 οικολόγοι που όταν προσπαθούσα να βγω από το νερό με πετούσαν ξανά μέσα.
    Είναι η 30η μέρα που η KGB βασανίζει τον πόντιο κατάσκοπο οποίος αρνείται πεισματικά να μιλήσει. Απελπισμένοι και γεμάτοι δέος οι Ρώσοι μιας και δεν είχαν ξανασυναντήσει τόσο σκληρό και αποφασισμένο να κρατήσει τη σιωπή του κατάσκοπο, βάζουν κάμερα και μικρόφωνο στο κελί του κρατουμένου τους. Εκεί τον παρακολουθούν να κοπανάει το κεφάλι του στον τοίχο μονολογώντας: "Θυμήσου ρε μαλάκα!"
     
  8. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    Και σου το είχα πει, άσε το τελευταίο αγριογούρουνο, μην το τρως πριν πάμε για μπάνιο! Εμφανίστηκε μετά η Greenpeace ... ε, και ποιον να πρωτο-προλάβω;

    Το ξέρεις ότι είμαστε ικανοί οι δυο μας να κάνουμε μπορντέλο οποιοδήποτε σοβαρό νήμα, εε;

    {Good old times ...}

    {Μου έχεις τάξει 150άρα ... περιμένω!}
     
  9. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    Ετσι μαμιονται τα νηματα;;
    ε καλα οκ! της το κανατε της σκλαβινας ΧΣ ΜΣ, το νημα.. κριμα αλλα την λιγη ορεξη που ειχα να διαβασω καποια σωστη προτασουλα σε αυτο το νηματακι, μου εφυγε κ αυτη! κ ηταν ωραιο θεματακι... 
     
  10. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    Guilty as charged.

    Sorry, sklavina!
     
  11. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    Πιστευω οτι τα παθη των ανθρωπων ειναι παρα πολλα! ευτυΧως εχω πολυ ελαχιστα εως μαλλον καθολου...
    Π.χ. εαν εισαι χαρτοπαικτης..(σωστα το πιανω 
    κ παιζεις 40 12 ωρες στο τραπεζι της κυρας λιτσας στην κυψελη, η στο καζινο, κ χανεις τα μαλλιοκεφαλα σου, γυρνας σπιτι, ..τι κανεις;

    1)πλακωνεις την υποτακτικη- σκλαβα στο ξυλο, χωρις να πεις κουβενα, αρσενικο Κ γαρ, κ χωρις να σηκωνεις πολλα πολλα ;
    2)της εξηγεις τι κ πως κ πεφτεις για υπνο, εξουθενωμενος κ ξενυχτισμενος..
    3)εισαι ενα απλο Κ καθημερινο ,συνεχιζεις οτι εκανες, κανοντας τα συνηθισμενα πραγματα
    4)της εξηγεις οτι εχεις τα νευρα σου και να μην ακουστει ουτε η αναπνοη της ..

    Ολα ειναι μεσα στην ζωη...

    Παντως σαν μαλλον συναισθηματικος τυπος, πιστευω,
    οτι η ζωη με μια Υ, και αν μπορεις να εισαι μαζι της
    κ να προχωραει η σχεση κ να αναπτυσεται ομορφα, η "με πολυ ξυλο" ομορφα,
    κ να μαθαινεται κ οι δυο μεσα απο την μυηση, Κ ΤΩΝ ΔΥΟ, στον κοσμο του BDSM, φαινεται απο την 1η στιγμη, κ αν αυτη θα προχωρησει η δεν θα παει μισο στενο παρακατω!
    Θα προτιμουσα να εχω εναν "ευκολο σχετικα",χαρακτηρα για να εχω κ μια "ευκολη κυριαρχια" σε αυτην, με την εννοια απροβληματιστη, κ οχι προβληματικη κυριαρχια-συμβιωση ,οπως θα συμφωνησουν μαζι μου, και θα προτιμησουν, ισως οι περισοτεροι..
    Ενας δυστροπος ανθρωπος, κ ειδικα εαν ειναι Υ ατομο, μαλλον δεν θα προτιμηθει ευκολα, αν κ δεν γνωριζω ,απλες σκεψεις κανω!
    Βεβαια ειναι κ θεμα τι περιοδο περναμε στην ζωη μας, τι ηλικια ειμαστε, ισως,κ αλλοι παραγοντες κ συνισταμενες, που δεν θελω να μπερδεψω κ αλλο.

    Θελω να πιστευω , οτι οπως δυσκολοι ανθρωποι υπαρχουν παντου , ετσι δυσκολοι η δυστροποι υπαρχουν κ στο ΒΔΣΜ,
    Οπως στις κανονικες σχεσεις, που μαλλον ειναι πιο ευκολες,
    αλλα πιο πεζες μαλλον (επιτρεψτε μου) τον ορο!
    Σαφως χρειαζεται περισοτερη υπομονη κ επιμονη,,...
    Θελω να εχω μια,σε γενικες γραμμες θετικο ανθρωπο Υ, με ορεξη για να εξερευνησει κ να εξερευνηθει, κ οχι δυστροπο! εγινα αντιληπτος; 

    ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ , ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΓΡΑΨΙΜΑΤΟΣ, Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΛΛΟ!
    ελπιζω να εγινα αντιληπτος!
        Εγω ειμαι του προφορικου λογου περισοτερο..
    εκει δεν σταματιεμαι με τιποτα!χαχαχαχα! 
     
    Last edited: 20 Αυγούστου 2010
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Κυριαρχία. Πόσο εύκολη είναι τελικά;

    πόσα σηκώνει η πιστωτική σου κάρτα ;