Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κυριαρχια, Εγω

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Novac4, στις 30 Ιανουαρίου 2014.

  1. Novac4

    Novac4 New Member

    Απάντηση: Κυριαρχια, Εγω

    Thanasis: Κουζουλάθηκες? Άσε τα χαϊβάνια !
    Έλα να σου πω έναν, τσιατιστον
    Τζε εσου, μιαν μαντινάδα
    Βαλε εσουνη το ρακι
    Τζε εγιωνη, την ζηβανα.

    Η πρόταση μου ισχύει!

    Για να τελειώσει αυτό εδώ. Καλή και ανάποδη!
    Ανάποδη:
    Ψυχολογία: Time line
    Ο κάθε άνθρωπος αντιλαμβάνεται διαφορετικά το μέλλον ,το παρελθόν , δεξιά, αριστερά και όλα αυτά, με διαφόρους συνδυασμούς μεταξύ τους.

    Thanasis σε παρακαλώ, θα ήθελα πάρα πολύ να μου εξηγήσεις , τι είναι καλό και τι είναι κακό στην γενική τους μορφή.
    Επίσης να μου εξηγήσεις με δύο λέξεις τι εννοούμε με τον όρο, δεκτής νοημοσύνης ‘IQ’.

    Για να μην σε κουράζω θα σου πω εγώ.

    1)Καλό και κακό.
    Δεν υπάρχουν!!! Θα μιλήσουμε περισσότερο μια άλλη φορά.
    2)IQ.
    Τρόπος σκέψης.

    Η DutchessV το μόνο λάθος όπου πραγματικά είχε είναι πως δεν έδειξε σεβασμό προς τον γράφοντα. Όντως είχε καλοπροαίρετες συστάσεις και θα συμφωνήσω απόλυτα και κάθετα μαζί σου.
    Έπρεπε όμως για να δείξει τον σεβασμό της προς τον γράφοντα, έκτος της συστάσεις, να αναφερθεί στο σχετικό νήμα με τις δίκες της απόψεις.
    Μέσα στο κείμενο έχει 7 θέματα για συζήτηση.

    Το έχει καταλάβει αυτό?? Μήπως τα διατύπωσα εγώ λάθος?? Ειλικρινά δεν ξέρω?

    Ο λόγος όπου υποστήριξα την Verana είναι στον τρόπο σκέψης.

    Δεν γνωρίζω της δυο κοπέλες και δεν έχω τίποτα να χωρίσω μαζί τους. Αν και πραγματικά, θα ήθελα παρά πολύ να τις γνωρίσω και τις δύο.

    Ο θυμός μου ήταν καθαρά στο ότι , η μια έριχνε βενζίνη στο πάτωμα και η άλλη έτοιμη να ρίξει το σπίρτο.

    Καλή:

    Αϊ σιχτιρ!!! Μια φορά πήγα να γράψω κι’εγω και μου το κάνατε πεδίο μάχης εδώ μέσα! Και σαν να μην έφτανε αυτό!
    Ήρθε και ο Thanasis πάσης φύσεως και πάσης Ελλάδος γλυκός σαν σερενάτα, να σας αναμορφώσει! Δεν ντρεπόμαστε λίγο λεω’γω. Και εγώ ο μάλακας σκεφτόμουν να σας γράψω μια ερωτική εμπειρία όπου είχα χθες 30/1/2014 με μια κοπέλα από Ουκρανία που βλεπόμαστε εδώ και 5 μήνες σποραδικά.
    Έεε και τιθα γίνει τότε ρε, αν γράψω πάλι κανένα ορθογραφικό λάθος!
    Ο τρίτος παγκόσμιος πόλεμος??!!!

    Έλα γαμω την τρελα μου γαμω, μην σου γαμισω των κ…. αναποδα!!!
    Είπαμε. Επίπεδοοοοοοοο!!!!
    Άνθρωποι είμαστε! Λάθη κάνουμε. Χαλαρώστε μην είσαστε στην πρίζα. Χαλαρά.
    Ουφφφ... Τα ειπα ο ανθρωπος.