Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κόκκινα χείλη και σημάδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ερωτικές φωτογραφίες & videos' που ξεκίνησε από το μέλος Elune, στις 10 Φεβρουαρίου 2015.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ο ανθρωπος ανοιξε το νημα και μας λεει το φετιχ του που δεν εχει καμμια σχεση με οσα εχουν πει ολοι οσοι εχουν μιλησει.εχω δει να γαμιεται νημα αλλο αυτο εσπασε ολα τα ρεκορ  
     
  2. Elune

    Elune Priceless

    @BaD_HabitS Χαχα! Ενα φετίχ είχαμε και εμείς οι καημένοι!
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    σπαταλη του χρονου μας να το διαβαζουμε... βεβαια η λυση ειναι γνωση και θα εφαρμοστει αμεσως. αει στο διαολο βραδυατικα μην ακουσεις τπτ αλλο...
     
  4. Τελειώσατε με το Τακτικό Ειδικό Δικαστήριο?
    Τι ετιμηγορία έβγαλαν οι Ένορκοι?
     
  5. Αν είναι να διαρρήξετε τα ιμάτιά σας, κάντε το για το σωστό λόγο, το σωστό χρόνο, με το σωστό άτομο.
    Υπάρχουν σοβαρά θέματα. Δεν υπάρχουν θέματα ταμπού. Μάλιστα, όσο πιό σοβαρό είναι ένα θέμα, τόσο πιό πολύ οφείλουμε να το θίγουμε και να το συζητάμε, για να μη μένει στο σκοτάδι της άγνοιας.

    Ας μιλήσουμε ανοιχτά για τη παιδοφιλία και την παιδεραστία (κατά προτίμηση σε άλλο νήμα, αρκετά το φυστικώσαμε το νήμα του ανθρώπου). Ο καθωσπρεπισμός, το θίγομαι-ακόμα-και-στην-εκφορά-της-λέξης ύφος αποτροπιασμού είναι απόλυτα δικαιολογημένο, δεν προσφέρει όμως καμιά υπηρεσία στην κατανόηση του θέματος.

    Τέλος, όσο και αν δε μας αρέσει, οι προθέσεις, οι φαντασιώσεις και η τέχνη ΔΕΝ δικάζονται. Οφείλουμε μάλιστα να τις υποστηρίζουμε, γιατί τις περισσότερες φορές δρουν ως κυματοθραύστης/αποσβεστήρας των σκοτεινών και ανομολόγητων παθών μας.
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2015
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



    ..Δυστυχώς παίζει νομοθεσία  
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    To Like ως προς την πρώτη και την τελευταία περίοδο...Που κατ' εμέ είναι σωστότατες...

    Ως προς το να μιλήσουμε ανοιχτά για την παιδοφιλία και την παιδεραστία εδώ, εγώ τουλάχιστον είμαι κάθετα αντίθετος...
    Άλλο είναι μια κουβέντα του είδους σε μια συνάθροιση εντελώς διαφορετικού περιεχομένου και άλλο στην παρούσα συνάθροιση...
    Και όποιος θέλει ας με κατηγορήσει για υποκινητή συμπεριφορών και πρακτικών omertà η "κουκουλώματος" η ότι κινδυνολογώ μάταια...Φύλαγε τα ρούχα σου που λένε...Άποψη μου...( ΟΚ, όλοι κατακρίνουμε τις παιδεραστικές πρακτικές, φαεινότερο του ηλίου. )...

    Ρητορική ερώτηση νούμερο 1, τι θα υπήρχε να κατανοηθεί στην προκείμενη?
    Και ομολογώ ότι εμένα τουλάχιστον που δεν είμαι ούτε ψυχίατρος, ούτε ψυχολόγος, ούτε καλός άνθρωπος, και για λόγους που δεν χρειάζεται ν' αναφέρω (και όχι, δεν ήμουν ποτέ θύμα κακοποίησης) δεν μ' ενδιαφέρει να κατανοήσω τίποτε...
    Όποιος θα ήθελε να κατανοήσει το θέμα, δικαίωμα του...

    Ρητορική ερώτηση 2, αυτός ο κωλοκανονισμός του φόρουμ, θα είχε κάποιο λόγο που υπάρχει η τον έβαλαν έτσι γιατί κάνει chic?
    Πιστεύετε ότι υπάρχει μονάχα για να μην γίνονται μπίλιες οι χρήστες?
    Τα μαθηματικά δεν είναι άποψη...
    Μυαλό έχετε, κάντε την εξίσωση μόνοι σας ( και θα ήταν πάνω από μια )...

    Συγνώμη αν έγινα για πολλοστή φορά ο ξενέρας/ξερόλας/Κασσάνδρα της πεντάρας/σίγουρα μαλάκας της ιστορίας...
    Εύχομαι ποτέ κανείς σας να μην με θυμηθεί και να πει " Ο μαλάκας τα έλεγε, αλλά ποιος τον άκουγε "...
    Βέβαια είναι καύλα να έχουμε δημόσιο βήμα, και σε μένα αρέσει και δεν το κρύβω...
    Αλλά που και που να λέμε την παπαριά μας όπου σταθούμε και όπου βρεθούμε και επί παντός επιστητού αδιακρίτως...δεν είναι και ότι το σοφότερο...Και σίγουρα δεν έχει πάντα σαν αποτέλεσμα ( η μοναδικό αποτέλεσμα ) το όποιο "χειροκρότημα"...
    Και για αποφυγή παρεξηγήσεων, αναφέρομαι σε όλους μας, μην βγάζοντας επ' ουδενί την μαλακόφατσα μου έξω...

    Κλείνοντας επανέρχομαι στο θέμα...Εμένα το κόκκινο κραγιόν κάποιας στον πέοντα μου, δεν κάνει ούτε κρύο, ούτε ζέστη...
    Ας είναι όμορφα τα χείλη που τον μασαζάρουν και ούτε που τον κοιτάω, απλά απολαμβάνω...

    Καλή σας μέρα... 
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2015
  8. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Ο ανθρωπος ανοιξε ενα νημα για το φετιχ του, την καυλα του αν θελετε,πολυ ερεθιστικο πιστευω.Ας μεινουμε σ αυτο και ας αφησουμε τα ανηλικα εκτος της κουβεντας μας . Αλλωστε δεν εχουν ουτε λογο ουτε θεση εδω.....Μ αρεσε το φετιχ σου @Elune ,νομιζω θα το υιοθετησω  
     
  9. Απαντώ:
    1) Υπάρχει συνάθροιση ειδικών και συνάθροιση μη ειδικών. Ολοι έχουν το δικαίωμα να συζητήσουν οποιοδήποτε θέμα. Απλά η γνώμη των ειδικών βαραίνει περισσότερο, εφ' όσον στηρίζεται στη βαθιά γνώση ενός θέματος.

    2) Τι θα κατανοηθεί? Οτι με το να αποστρέφουμε το βλέμμα από ένα ζήτημα, αυτό δεν παύει να υφίσταται. Πολλές φορές μάλιστα η θέση "αρνούμαι να ασχοληθώ" αφήνει όλο τον ελεύθερο χώρο στην αντίθετη άποψη.

    3) Είναι όντως δικαίωμα του καθενός να μην ενδιαφέρεται, να μην ασχολείαι κ.λ.π. Σεβαστό. Οπως και το αντίθετο.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    *Σκέφτομαι τι Lipstick να βάλω στην επόμενη blowjob, λολ*

    p.s: Σας έχω πει οτι είστε μόνο για τα αφτιά των νηπίων.-

     
    Last edited by a moderator: 12 Φεβρουαρίου 2015
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κατ' εμέ σωστότατη...

    Φίλε μου, ουδείς κωφότερος από κείνον που δεν θέλει ν' ακούσει...
    Και ουδείς τυφλότερος, από κείνον που αρνείται να διαβάσει...
    Αν δεν συμφωνείς, καλά κάνεις, αλλά αυτό είναι άλλο ζήτημα...
    Ο καθένας με το κρανίο του και το περιεχόμενο του...το ξανά υπογραμμίζω...
    Αλλά μην "αναφέρεστε" στους όποιους κανόνες, η νόμους, όταν είναι το δικό σας το κωλαράκι που να τσούζει...
    Άλλο αυτοέλεγχος, άλλο λογοκρισία...
    Δεν χρειάζεται να σου πω άλλο...Ξέρω, ότι κατάλαβες πολύ καλά τι έγραψα στην προηγούμενη μου παρέμβαση...

    Anyway, πάω να βάλω το κόκκινο κραγιόν μου, γιατί έχω ένα αχνιστό γουνί για γλείψιμο/φίλημα...
    ( Ζητώ συγνώμη στον νηματοθέτη, αλλά δεν το "έχω" καθόλου με άλλους πέοντες πέραν του δικού μου )

     
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2015
  12. Φίλτατε @Tenebra_Silente , οκ, το τράβηξα ολίγον από τα μαλλιά, αλλά μου έλειψαν οι αντιπαραθέσεις μας.... 

    Ας το κλείσουμε εδώ.