Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κόψιμο μαλλιών .

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Νοεμβρίου 2006.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Κόψιμο μαλλιών .

     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Re: Κόψιμο μαλλιών .

     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Κόψιμο μαλλιών .

    Λύτρωση μόνο;Ή και ένας ιδιόμορφος εξαγνισμός;

    Πρόσεχε φίλε Ηλία γιατί στη δεύτερη περίπτωση ο Κύριος είναι από προαιρετικός εώς ...  

    (περιττό να σου πω πως το "δαίμονας" μου φτιάχνει το κέφι απίστευτα!   Thanx bro   )
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Κόψιμο μαλλιών .

    Πρώτα θα αναζητήσω το γιατί . Βαθιά μέχρι να ακούσω τις εσωτερικές φωνές της . Μετά αν πιστεύω ότι όντως την χρειάζεται θα επιλέξω τον τρόπο τον κατάλληλο .

    Εξαγνισμός ; Ούτε καν μου πέρασε από το μυαλό .
     
  5. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Κόψιμο μαλλιών .

     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Κόψιμο μαλλιών .

    Πιστεύω πως όταν ο/η σκλαβος/α ζητήσει λύτρωση,τότε ο/η Κυρίαρχος/η "έχει χάσει πολλά επεισόδια".Και αυτό δε σημαίνει απαραίτητα αδυναμία..
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Ότι χειρότερο θα μπορούσε να μου συμβεί, είναι η κουρά από Κυρίαρχο.

    Πέσατε στην περίπτωση, αγαπώ τα σχετικά μακρυά μαλλιά μου, είναι ίσια και πολύ λεπτά, μου πήρε 5 χρόνια να τα μακρύνω και δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι.

    Θυμάμαι μάλιστα, την πρώτη φορά που μου Μίλησε για τιμωρίες στο ΒΔΣΜ, είχα φέρει το χέρι στα μαλλιά μου. "Όχι αυτό!" είχα σκεφτεί μέσα μου... και είχα κοιτάξει να ρωτήσω με τρόπο, τί γνώμη Έχει για τα μακρυά μαλλιά...
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το έπραξε όταν νόμισε ότι θα την «απελευθερώσω» . Μόνο που αυτό που κατάφερε ήταν να το σκεφτώ τότε για πρώτη φορά .
    Ναι , με την κίνηση της αυτό έκανε . Με προσπέρασε , με κίνδυνο όμως να πέσει στο γκρεμό που ίδια προσπαθούσε να αποφύγει . Τώρα γιατί άπλωσα το χέρι μου ;
    Γιατί θεώρησα ότι θα ήταν λάθος μου να αφήσω κάτι που θεωρώ πολύτιμο για εμένα να πέσει . Κάτι που τότε στην αρχή ακόμα δεν είχε μάθει να με εμπιστεύεται…
     
  9. G_E

    G_E Contributor

     
    Last edited: 3 Νοεμβρίου 2006
  10. Δεν μπορώ να κρίνω δεν γνωρίζω την κατάσταση από μέσα, σχετικά με τα όσα ανέφερε ο Ηλίας!!!
    Αν νομίζω πως πάει σε μια sub να κόψει τα μαλλιά της το κάνω (για να μου αρέσει εμένα).
    Το έχω κάνει και στο παρελθόν και ήταν καλύτερη με κοντά παρά με μακριά.
    Γουστάρω τα κοντά μαλλιά σε μια γυναίκα που της πάνε και μάλιστα τα πολύ κοντά. Δαγκώνεις και σβέρκο πιο εύκολα...άσε που μπορείς να την πιάνεις από εκεί σαν γάτα.
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Ειναι και αυτο μια αποψη!
     
  12. Ναι είναι!!!