Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κόψιμο μαλλιών .

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Νοεμβρίου 2006.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Κόψιμο μαλλιών .

    Ακριβώς! Της έκτης πτώσεως. Που ήτο, ως γνωστόν, η "Αφαιρετική"...

    (Ελπίζω να συμφωνεί κι muscleτέτοιος).
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μπορει οι τριχες να την εχουν δει.......Σουλιωτισες!!!!!!!!!!! 
     
  3. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Άστους ρε να μιλάνε θεωρητικά! Εμείς και τα κόψαμε και παλέψαμε την αλλαγή σαν άντρες!!!          

    Πάντως παραδέχομαι ότι το ξύρισμα στο V for Vendetta ήταν από μια άποψη καυλωτικότατο!
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Όχι δεν είναι τυχαίο.. φθινόπωρο γαρ,και ως γνωστόν κάθε φθινόπωρο και άνοιξη οι τρίχες εγκαταλείπουν την κάρα μας με σκοπό την αντικατάσταση από νέες τρίχες!  
     
  5. chemical23

    chemical23 Regular Member

    HiSasori ακούγοντας Kiss of Judas σου λέω πως όχι μόνο παλέψαμε αλλά βγήκαμε και νικητές!!! Και επίσης παλεύουμε ώστε να μην μας αγγίξουν οι παλαιολιθικές δομές αυτής εδώ της χώρας. Όσο για το V, δε θα παραλείψω να το τσεκάρω  

    Βαλτή είσαι και εσύ,ε?   Πάντως η μόνη παρηγοριά για το κόψιμο προ μηνός (τόσο κοντό μαλλί είχα πολλά χρόνια να ματαδώ επάνω μου) είναι ότι δυναμώνει η ρίζα της τρίχας. Γιατί σε λίγο καιρό και πάλι προβλέπω άγριες "μακριές" καταστάσεις...............    
     
  6. zou

    zou

    Απάντηση: Κόψιμο μαλλιών .

    Δεν ειμαι αυτομαζοχιστρια με τα μαλλια μου... Μου αρεσουν αρκετα ωστε να μην τα κοβω μονη μου αλλα να αφηνομαι στα χερια κομμωτων και κομμωτριων...

    Ως τροπος τιμωριας, νομιζω οτι δεν ειμαι η καταλληλη να μιλησω για τις τιμωριες μου...

    Ως τροπος σαδιστικης απολαυσης... Αν ηταν για λιγο κοψιμο θα το δεχομουν.. αλλιως θα προσπαθουσα με τροπο να το αποφυγω...
     
  7. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Κόψιμο μαλλιών .


    To τερπνόν μετά του ωφελίμου ως μέσον τιμωρίας και ως ερωτική (ομως) σαδιστική απόλαυση.  
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Κόψιμο μαλλιών .

    Θείο να τα κόψω;
     
     
  9. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Κόψιμο μαλλιών .

    Αν ειναι να το απολαυσεις γιατι οχι. Οπως και να τα κανεις παλι ομορφη 8α εισαι. 
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Κόψιμο μαλλιών .

    Από σαδιστική απόλαυση θα το κάνω   Να σας βλέπω να φυσάτε και να ξεφυσάτε και να αναλύετε και να αναρωτιέστε και να ξινίζεστε  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Κόψιμο μαλλιών .

    Μερικους τους εχει αναλαβει η φυση!!!

    Το μονο που σταματαεί την τριχοπτωση ειναι το πατωμα!!!
     
  12. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Κόψιμο μαλλιών .

    Εεε οχι δα ειναι και το Καπιλαριν μην ξεχνιομαστε