Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κ και Κ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Alpha Wolf, στις 8 Φεβρουαρίου 2018.

  1. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Μα κατεξοχήν ο άντρας προστάτης! Ο ορισμός!

    Γενικα ... Ότι πιο, μα ο,τι πιο βανίλα έχω διαβάσει εδώ μέσα και τα " Κ " που εμφανιζονται ολούθε στο κείμενο, με ξεπερνούν σε σημείο να μην μπορώ να γράψω λέξη παραπανω.
     
  2. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Ούτε καν βανιλα. Οι βανιλα φίλες μου δεν σκέφτονται έτσι...

    (Tip επι της ευκαιριας: Στα βαζακια βάζουμε ένα πιρούνι στην εσοχή του καπακιού, ελευθερώνεται ο αέρας και δεν χρειάζεται την παραμικρή δύναμη να τα ανοίξεις. Και ούτε ναζακια και αηδιες και ούτε τίποτα.)
     
  3. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Oντως παίρνω πίσω το "ο,τι πιο βανιλα" είμαι άδικη.
     
  4. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor


    Μέσα από το κείμενο μου προσπάθησα να σας μεταφέρω μέσα από απλά παραδείγματα καθημερινά πως μια δυναμική έξυπνη γυναίκα μπορεί να καταφέρει να συμβιώσει με έναν άντρα Κ χαρακτήρα , μιλάω πάντα για συμβίωση και όχι για κάποιο session μικρής διάρκειας .
    Δυστυχώς δεν μπορέσατε το καταλαβατε.
    Εκπέμπουμε σε διαφορετικές συχνότητες.
    Αυτό είναι το ωραίο με τους ανθρώπους δεν έχουμε το ίδιο τροπο σκέψεις όλοι και δεν βαριόμαστε ποτέ  

    ΥΓ: Σε ένα δημοκρατικό ανοιχτό φόρουμ θα πρέπει να ακούγονται- διαβάζονται όλες η απόψεις τον συμμετεχοντων.
    Αν δεν μας αρέσει αυτό που βλέπουμε η διαβάζουμε η επιλογές είναι άπειρες από
    την αγνόηση μέχρι και την φίμωση εφόσον ειστε mod και εχετε αυτήν την επιλογή !
    Καλό σας βραδυ .
     
  5. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Παρακαλώ πείτε μας πως σκέφτονται οι βανίλα φίλες σας ....
    Θα είχε ενδιαφέρον να τα δούμε ειδικα σε αυτό εδώ το νήμα .
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Cosmopolitan σελιδα 135
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Καλά όλα αυτά .τα "Κ" γιατί τα χρησιμοποιειτε; Δεν έχω καταλάβει.
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μια αραβικη παροιμια λεει, "ο κροκοδειλος ειναι εχθρος του εχθρου μου, αρα ο κροκοδειλος ειναι φιλος μου."
     
  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Οκ
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Απο κει πηγαζει η λογικη των like στο οτιδηποτε βαρυγδουπο τσιτατο εχθρου των εχθρων "μας".
    Με τη λογικη του κροκοδειλου.
    Οτι ο κροκοδειλος τους τρωει ολους, ειναι θεμα για μεταπτυχιακο.
     
  11. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Αυτό που περιγράψατε δεν είναι μια έξυπνη δυναμική γυναίκα. Όχι για τα δικά μου δεδομένα. Ούτε σε βανιλα κατάσταση, ούτε σε Κ κατάσταση, ούτε σε υ κατάσταση.
    Αυτό που περιγράψατε ήταν γενικα απλά κάτι λυπηρό και βουτηγμένο σε στερεότυπα.

    Αυτά από εμένα δεν θα επεκταθω περαιτέρω.
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Πουτανακια ολο κολπα ειστε!!!