Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λάθος Σχέσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_Dementia, στις 13 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Λάθος Σχέσεις


    Γκρινιαρηηηηη........  
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Λάθος Σχέσεις

    ξερω τι εννοεις .. αλλα δεν ειναι το ιδιο ..
    αλλο να φερεσαι και να συμπεριφερααι σαν να μην σε νοιαζει , σαν να απαξιεις για την/τις σοβαρες σχεσεις και αλλο να ψαχνεις οσο μπορεις διχως ομως να προσπερνας τις προυποθεσεις σου που εχουν να κανουν με αξιες .

    και αυτο η ατακα που λετε εσεις οι γυναικες "ειναι τι θα σου βγαλει ο αλλος.."
    τι σοϊ σκεψη ειναι αυτη ? ..... δηλαδη γιατι εξαρταται απο τον αλλον το τι θα σου βγει ? .... μονη σου δεν εχεις προτιμησεις ?
    οταν το ακουω αυτο , ειναι σαν να μου λενε : "ξερεις .. μπορει να ειμαι η μαιρη ποπινς , μπορει η λαρα κροφτ ... αλλα μπορει και καμια πουτανα να μου βγαλεις ..και αν εισαι καλος θα ειμαι η δικη σου πουτανα , αν εισαι κακος θα ειμαι η πουτανα του Κλεανθη* απο το γυμναστηριο ..." ... στασου ρε ματια μου .. σχεση ηρθα να κανω οχι να παιξω σε τηλεπαιχνιδι για να διαλεξω τι βγαλει η κουρτινα 3 ....
    ειλικρινα .. αν μπορει καποια ας μου εξηγησει αυτο το : "εξαρταται τι θα μου βγαλει ο αλλος" ....


    * ολοι που πηδανε αλλων γυναικες , ολο κατι τετοια ψευτοκουλτουριακα ονοματα εχουν , και λεω ψευτοκουλτουρα διοτι εχουν συνηθως αρκετη κουλτουρα για να τις εντυπωσιασουν (αν και αυτοεντυπωσιαζοντε συνηθως διοτι πρεπει να τον κανουν κερατα τον αντρα τους οπωσδηποτε) , αλλα οχι αρκετη κουλτουρα για να δουν 5 πραγματα περα απο το πουλι τους .... και φυσικα οι ικανοτητες τους περιοριζονται στην γλωσσα τους διοτι αν τους πεις το πιο απλο πχ φερε μου καθως ερχεσαι και λιγο σεληνο θα νομιζει οτι προκειται για καποιο ορυκτο ισως ακομα και σε δακτυλιδι μεσω του οποιο του ζητας ευθεως να τον παντρευτεις ...... οχι δεν μιλαω εκ πειρας προσωπικης , αλλα εχω ακουσει πολλες τετοιες ιστοριες ..   ....
     
    Last edited: 29 Οκτωβρίου 2009