Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λέξεις ¨μαγικές¨

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 21 Οκτωβρίου 2006.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Λέξεις ¨μαγικές¨

     
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Λέξεις ¨μαγικές¨

    Eίδες πόση πλάκα είχαν soft crystal;  
     
  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Λέξεις ¨μαγικές¨

    Αγαπητέ φίλε ( αν μου επιτρέπεις) για εμένα δεν είχαν καμία πλάκα.
    Αυθόρμητη σκέψη ήταν καθώς διάβασα την λέξη ¨δάκρυσα¨ στο συγκεκριμένο ποστ.
    Διότι έχω δει δάκρυα από λύπη, από χαρά, από γέλια, αλλά δάκρυα από ρομαντισμό και ειδικά από Έναν Κυρίαρχο δεν μου καθόταν στο μυαλό.
     
  4. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Λέξεις ¨μαγικές¨

    Έγινε μεταφορά ποστ από πριν εδώ:

    Κύριε LordDragonal ελπίζω να μην δάκρυσες από τα ……..γέλια  
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Λέξεις ¨μαγικές¨

    Τιμή μου φίλε dragonal που σου προκάλεσα συγκίνηση και χαρά μου,που έμμεσα προκάλεσα τη λάμψη στα ματάκια της smart...Το χε ανάγκη εξάλλου .. 

    Κατα τ άλλα μικροί είμαστε και θα μάθουμε...σωστά;  
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ....Ξεφτιλισμενε..ειπα και τον εφτυσα στο προσωπο ...
    ...και αυτος δακρυσε απο συγκινηση!
     
  7. savra

    savra Guest

    Πραγματικά υπάρχουν στιγμές που νιώθεις πως μόνο ένα πράγμα μπορείς να πεις μερικές φορές  
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Λέξεις ¨μαγικές¨

    Φίλε μου LordDragonal ,προσωπικά δεν έχω πρόβλημα με την περιπαιχτική σου διάθεση.Ίσα ίσα χάρηκα για τους άνωθεν λόγους και κυριολεκτώ..Είναι σημαντικό ,όταν κάποιοι καιροφυλακτούν ,να βρίσκουν τροφή στο απωθημένο τους..Επιτέλεσες λειτούργημα και δεν το ξέρεις  
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Λέξεις ¨μαγικές¨

    Καλοσύνη σου..  

    (προς αποφυγήν παρεξηγήσεων-εκτός των δεδομένων..ξέρεις "δουλειά δεν είχε ο διάολος κτλ   - δε σταμάτησα να χαμογελώ σε όλη τη διάρκεια της παρούσας συζήτησης-εκτός μίας φοράς)

    Τσάκω ένα χαμόγελο λοιπόν... 
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Λέξεις ¨μαγικές¨

    Δε νομίζω πως ούτε ανάγκη προστασίας έχεις(σου έχω απεριόριστη εμπιστοσύνη-και θα με απογοήτευες αν δεν ανταπεξερχόσουν-χωρίς να σημαίνει πως είναι και σκοπός ζωής σου-αυτής),αλλά ούτε και κανένα φόβο ..  
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Λέξεις ¨μαγικές¨

    Πάντως,όποιες και να ναι οι μαγικές ατάκες,καμία δεν έχει την αίγλη του διαπεραστικού-ερευνητικού βλέμματος την ώρα που απλά ...του-της μιλάς..Τίποτα δεν τον-την καθηλώνει περισσότερο από τα μάτια σου.Και αυτά είναι που θυμάται αργότερα...

    Κάποτε κάποιες γενιές ελλήνων έμαθαν γράμματα με το ξύλο.Αργότερα επαναστάτησαν σπασμωδικά και ανεξέλεγκτα.Εκείνοι που μετουσίωσαν και μετέδωσαν όμως την όποια γνώση,είναι αυτοί που απλά διδάχτηκαν το σεβασμό..
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Mπα τι βλέπω εδώ ? Φερτάκια?
    Εδώ υπάρχει ένας έρωτας Μεγάλος?
    Δεν χαμογελάω διότι έφαγα σαλάτα μαρούλι και συνήθως μετά.... φτύνω!
    * Δεν πιστεύω να παρεξηγήσατε την περιπαιχτική μου διάθεση!!