Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λαϊκή Αγορά

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mind'n'Flesh, στις 15 Φεβρουαρίου 2015.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Μα τι Tefal.....
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  3. Kαι η συνέχεια μερικά post πιο πριν:

    Μέτρα μόνη σου...
    1.Σιγοντάρω μια λες που σε λεει πουτάνα.
    2. Ανήκω σε παρεούλα - ενώ εσύ δεν (εδώ γελάμε)!
    3. Εσυ θες να λες την γνωμη σου δημόσια αλλά εμείς πρέπει να το βουλώνουμε μπροστά στην δικιά σου... παρεούλα? (ποια νομίζεις πως είσαι αλήθεια?)
    4. Θίγεσαι όταν εκφράζω εγώ, συγκεκριμένα, απορία δημόσια. Οι δικές σου απορίες είναι στο απυρόβλητο.

    Και κάπου εδώ το τελειώνουμε γιατί τράβηξε πολύ.
     
    Last edited: 17 Φεβρουαρίου 2015
  4. brenda

    brenda FU very much

    μπορούμε να αναλύσουμε όλους τους διαλόγους μας από καταβολής της ωσεί γνωριμίας μας, αλλά δεν ξέρω ποιον ενδιαφέρει αυτό?
    ξεκίνησες να μου την λες για την σελ 122...τώρα σε ποια σελίδα είμαστε?
    μήπως δεν έγιναν έτσι τα πράγματα? έτσι έγιναν...
    εγώ δεν απομονώνω φράσεις για να προβάλλω επιχειρήματα, ούτε μνημονεύω άλλους για να τα χώσω σε σένα...
    εγώ μιλάω προσωπικά σε σένα, οι διάλογοι είναι υπαρκτοί και μιλάνε μόνοι τους...ένα κουμπάκι είναι το ignore και για μένα και για σένα....
    απλά τα πραγματάκια..,
    οτιδήποτε άλλο έχεις να μου πεις, να μου το πεις με πμ, στο έχω ξαναπεί και στο παρελθόν, βαριέμαι να ψάχνω παλιά νήματα, δεν σου επιτίθεμαι δημόσια, αλλά θα λέω την γνώμη μου για ότι λες και με ενοχλεί, εφόσον με αφορά, είτε σου αρέσει, είτε όχι....
    είμαι αυτή που είμαι και δεν θα κάνουμε παρέα για να πρέπει να με γουστάρεις, δεν είναι υποχρεωτικό άλλωστε για κανέναν...
    ποτέ δεν ζήτησα από κανέναν να το βουλώσει, αντιθέτως μου ζητήθηκε πολλλλλλλάκις...
    αυτά που λέω έχω μάθει να τα τεκμηριώνω και να τα διατυπώνω ξεκάθαρα....
    με τον βλακωδώς ειλικρινή και ηλιθιωδώς ανοχύρωτο τρόπο σκέψης μου...
    δεν χρειάζεται να αρέσει σε κανέναν...εγώ θα κλείσω και θα κοιμηθώ μια χαρά το βράδυ πάντως...καληνύχτα και σε σένα...(αλλά πίστεψέ με, δεν θ΄αλλάξει ποτέ...)
     
  5. Εκλεισε η λαικη αγορα ή οχι ακομα;  
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    τελικα πρεπει πραγματι να ειναι κολλητικη η ασθενεια... το υφακι τουλαχιστον σιγουρα...

    αντε γεια...
     
  7. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Καλημέρα...
    είπα για λαϊκή αγορά καθώς καθείς περνά και ψωνίζει ό,τι θέλει, σε συγκεκριμένες γειτονιές. (@Seirios_79 - εσύ ρώτησες αν θυμάμαι σωστά)
    Αλλά μεγάλη αναστάτωση υπάρχει και...δεν το περίμενα. Προσπάθησα να διαβάσω τα όσα αναφέρθηκαν στις τελευταίες σελίδες, έχω όμως ορισμένα κενά καθώς δεν γνωρίζω πολλά άτομα και περιστάσεις (εκ των οποίων δεν ήξερα πόσο πλούσια τροφή σχολίων θα ήταν η κυρία D Που δεν ήξερα και τι είναι, μεγάλη Pop star αν κατάλαβα καλά τελικά) και χαώθηκα.
     
  8. H αναστάτωση προήρθε, δυστυχώς, από συγκεκριμένα άτομα - για τα οποία θα αδιαφορήσω και θα τα αφήσω, πλεόν, στην κρίση της διαχείρισης.
    Τα άλλα σχετικά με το νήμα σου τα είπαμε στα πρώτα αρχικά ποστ, πριν την "αναστάτωση".
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Μετρητά ; Μαρουλάκι ; Να συνεργαστούμε.
    Κάθε φορά που θα πηγαίνεις για ψώνια, να ρχομαι και εγώ για τα παζάρια. Τα μετρητά είναι μεγάλη δύναμη   Ειμαι μανούλα στα παζάρια. Για ρώτα την Dark Explorer να σου πει. Χαλαρά θα σου σώζω ενα 20 - 30 % .
    Αλλά θέλω μεσιτεία τα μισά        
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Οχι ρε. Μύθος δε γίνεται έτσι στην λαική αγορά. Στην λαική αγορά ο καθένας ξέρει που θα στήσει τον πάγκο του.      
    Τωρα μικροπουστίτσες γίνονται , γραντζουνίσματα αυτοκινήτων, αλλά δεν πολυτσακώνονται οι έμποροι.
    Οι πελάτες καμιά φορά αν οι ντομάτες είναι μούφα ή αν η ζυγαριά κλέβει. Αλλά στο τέλος όλοι τα βρίσκουν μεταξύ τους