Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λεξιπλασία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος astarti, στις 20 Ιουνίου 2015.

  1. Soraya

    Soraya Guest

    Διπούτσα:


    Μην πάει το μυαλό σας στο πονηρό. Προέρχεται από το ρήμα «διπουτσώνω», χρησιμοποιείται από τους ντόπιους της Τζιάς και αναφέρεται στο σχοινί με το οποίο δένουν το μπρος αριστερό με το πίσω δεξί πόδι της κατσίκας για να μην απομακρύνεται.
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    Μπροστομούνι:


    Εδώ να… πάει το μυαλό σας στο πονηρό, αφού πρόκειται για την ονομασία της ποδιάς στη Λευκάδα, πιθανότατα επειδή το ύφασμα πέφτει μπροστά από το συγκεκριμένο σημείο.
     
  3. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Χαρά στο κουράγιο σου!  
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    ας είναι καλά το copy paste  
     
  5. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Έστω κι αυτό. Αλλά έψαξες να την βρεις  
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    θυμόμουν ότι υπήρχε... Αυτό μόνο... Κοντά σε αυτη λοιπόν βρήκα και τις άλλες δύο
     
  7. Kyry

    Kyry New Member

    αυριο σας κανω το τραπεζι...ωραια συνταγη....χαχα
     
  8. ναι αλλα ετσι δεμενη η κατσικα ειναι ερμαιον στις ορεξεις του ταυρου.....αρα δεν ειναι και τοσο αθωω.... 
    ΥΓ το ταπεινο μου μυαλο πηγε σ αυτον που κανει διπλη μαλακια και περιμενει αγονγκιχτα τις συνεπειες.... 
     
  9. Soraya

    Soraya Guest

    κατσίκα.... με ταύρο;;;;; ειμαι ανώμαλη αλλά κι εσυ παιδί μου ξεπερνάς κάθε λογική!!!!!!!
     
  10.    τραγο ηθελα να γραψω.....μπερδεψα τα κερατα      
    ΥΓ οτι και να πεις ενα δικιο το χεις.......   
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Υπουλεγγίζω - προσπαθώ να προσεγγίσω κάποιον που με ενδιαφέρει ερωτικά σε πάρτυ ή άλλη κοινωνική περίσταση χωρίς όμως να αποκαλύψω το ενδιαφέρον μου και γίνω ρεζίλι σε περίπτωση που το ενδιαφέρον δεν είναι αμοιβαίο. π.χ. Η Λένα υπουλέγγιζε τον Τάσο όλο το βράδυ, αλλά το έκανε τόσο προσεκτικά που εκείνος δεν πήρε χαμπάρι κι έτσι τον κέρδισε μια άλλη που του τα έριξε χύμα.

    Σ.σ. Δεν μιλάμε για το φόρουμ μας, όχι προς θεού, κανείς δεν μιλάει για το φόρουμ εδώ, και ειδικότερα δεν μιλάμε για likes, pm, chat ή χαριτωμένα ποστάκια. Που την είδατε την αναφορά στο φόρουμ, θα ήθελα να ξέρω.
     
    Last edited: 9 Ιανουαρίου 2016
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor