Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λεξιπλασία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος astarti, στις 20 Ιουνίου 2015.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Έστειλα εγώ στο Καππανιώτη, το επιβεβαίωσε, είναι αυτό που λέμε έγ-Κυρες πηγές... 
     
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Γαμαωδέρνουλας
    Νεωστί επικρατήσαν modus operandi, εξαπλωθέν πανδημικώς εις άπασας τας νεοελληνικάς κοινωνικάς συνθήκας και συγχρόνους ανθρωποτύπους (από αλβανοκάγκουρες και Μπουρναζοπέφτουλες, μέχρι στελέχη πολυεθνικών, πολιτικούς και επιστήμονες και από εναλλακτικό ερωτισμό μέχρι διασταυρώσεις συνοικιακών οδών, Βουλή και ειδησεογραφικές εκπομπές).
    Συχνάκις αποτελεί τίτλο τιμής απονεμόμενο εις επιθετικούς κι εκφοβιστικούς άρρενες, οι οποίοι έχων εξαιρετική δεξιοτεχνία εις ελιγμούς αναδίπλωσης-παραπλάνησης-αποφυγής οψέποτε τα πράγματα αγριεύουν και προμηνύουν δύσκολη εξέλιξη (βασική αντίδραση εξουδετέρωσης θράσος+δειλία-> ίδρως + ελιγμός, κατά το οξύ+βάση-> ύδωρ + άλας).
    Ο εν λόγω συμπεριφορικός κώδιξ, ενστερνιζόμενος πλέον ως φιλοσοφικώς εδραιωμένη στάση ζωής, ενδημεί εις άπαντα τα κοινωνικά στρώματα και lifestyles.
    Πλειστακις συνδυάζεται και με το πατροπαράδοτο δόγμα του σταρχιδισμού.
     
    Last edited: 9 Μαρτίου 2016
  3. brenda

    brenda FU very much

    Με αποκάλεσαν ''λεκτικό Κ''  κι εγώ το παραδέχτηκα αφού έχω WOD (Word Order Disorder) 
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Μπεγλεροκώλι
    Το παιχνιδι με τα γνωστα anal beads, απο βαρύ κι ασήκωτο άρρενα, που στη διαρκεια του ηδονικού παιχνιδιθου, απο συνήθεια ή αυτοπεποίθηση ρίχνει και κανα δυο μπεγλεριές αμα λαχει να'ουμ
     
  5. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    "θα μου κλασεις τις ωοθήκες"; θεϊκό.
     
  7. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Barsexual
    Κατηγορία γυναικών, συνήθως κάτω από 30, που σε απαστραπτουσες εξοδους σε μπαρ/κλαμπ γεμάτα άντρες γινεται αιφνης πολυ διαχυτική με την πιο δεκτική απο τις φίλες της με δημοσια φιλιά εως και γλωσσόφιλα, χάδια, χουφτώματα, προκλητικους χορους σωμα με σώμα και ο,τι άλλο εμπνευστεί, παριστάνοντας εμφανώς τη bisexual για να διεγειρει την αντρική κυριως προσοχή. Αλλά ολη αυτη η σεξoυαλικα φορτισμενη και ντεμεκ καυλωμενη συμπεριφoρα τελειωνει ξαφνικα όπως αρχισε στη διαρκεια της βραδιας, χωρις εμαφανή λογο ή εξηγηση, ενω εκδηλωνεται αποκλειστικα σε γεματα μπαρ/κλαμπ και μόνο δημόσια. Επ ουδενι δεν συνεχιζεται σε τουαλετες ή εκτός κλαμπ.

    Το είδος ανήκει στη συνομοταξια attention whore.



    ***
    Η εμπνευση ηταν απο εναν φιλο που χρησιμοποιησε τη λεξη, αλλα τελικα ειναι ορος αρκετα χρσιμοποιουμενος σε ξενα μπλογκοσοσιαλμηδια.
    Οποτε τα credirs παν αλλου.
     
    Last edited: 19 Μαρτίου 2016
  8. brenda

    brenda FU very much

    Ανθυπομουνί

    Άτομο, χαμηλού επιπέδου, ανάξιο να συνδιαλεχθεί μαζί μας, έκφραση υπέρτατης απαξίωσης, όταν δεν μπαίνουμε καν σε διαδικασία διαλόγου. Χρησιμοποιείται σε εκφράσεις τύπου:
    "Τι λε ρε ανθυπομουνί; Ρούφα τ´αυγό σου και σιλάνς!!!"
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    @brenda
    να κλέψω λίγο;
     
  10. whisperer

    whisperer Regular Member

    πραγματικος διαλογος...
    -Ρε συ ο ταδε ειναι μετρ ντ οτελ στα κρουαζιεροπλοια του Χανδρη
    -Τι λε ρε μλκ?Ποιος το ειπε?Τετοια ψεμματα λεει?Βοηθος του τριτου ανθυποτηγανιερη ειναι
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Ελεύθερα. Και το δικό μου quote είναι του @cadpmpc μη νομίζεις ότι είναι δικό μου... 
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

    Ανυπομ....ί

    Το ασυμμόρφωτο σε αρνήσεις - κάθε φύσης - μ...ί. Απαντάται σε όλα τα φύλα.