Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λογοκρισία;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 29 Ιανουαρίου 2009.

?

Λογοκρισία πέρα του δέοντος;

  1. Ναι

    69,6%
  2. Όχι

    30,4%
Multiple votes are allowed.
  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Re: Λογοκρισία;

    Ψάχνει να βρει τα άλλα δύο  
     
  2. "Το Κάστρο", "Οι ιστορίες του Δράκου", "Το Μπαούλο της Σοφίτας", "Η ΜυΓοπαγίδα", "Τέχνη και Bdsm",
    "Η γέννηση της Δράκαινας","The reverse of the blogs reflections","Το Κείμενο", "Κοιμάται ο Γέρος;" "Ο ηθοποιός και ο δημιουργός", "Ένα παραμύθι", "Η Βροχή","Η σκλάβα",αποσύρθηκαν.


    Γιατί;
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Στο πλαίσιο της λογοκρισίας λογοτεχνικών κειμένων που μπορεί να θεωρηθούν ως παρότρυνση, εξύμνηση ή καθοδήγηση προς την παιδεραστία, την αυτοκτονία και την ανθρωποκτονία και για να αποφύγω το όποιο κουτσούρεμα μπορεί να υποστούν τα κείμενα μου με γνώμονα τα παραπάνω, τα αφαίρεσα.
     
  4. Εσύ ξέρεις....  
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Λίαν συντόμως θα υπάρξει και ανακοίνωση από την διαχείριση για τους κανονισμούς που πρέπει να ικανοποιούν τα όποια προσωπικά έργα δημοσιεύουν, τα μέλη του φόρουμ.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απ' ότι φαίνεται, κακώς βρισκόντουσαν.
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δύο έχουν μείνει και αναρωτιέμαι...

    Ο άνθρωπος δίχως όνομα αν μπορεί να θεωρηθεί ως υποκινητής προς απαγωγή και τα στιγμιότυπα υποκινητές προς πάσης φύσεως έγκλημα...
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    κάτι ξέρω που τις φαντασιώσεις μου τις κρατάω για να χύνω μόνο εγώ ...
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Λογοκρισία;

        εγραψες!
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Λογοκρισία;

    Μάλιστα..(γενικά)
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Λογοκρισία;

    Η λογοκρισια τσακιζει κοκκαλα:icon_no2: ας γινει ενα δημοκρατικο βημα συζητησεων,οπου θα μπορουν να ακουστουν πραγματα, χωρις λογοκρισια...