Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λόγοι που κάνουμε σεξ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sorriso solare, στις 16 Νοεμβρίου 2008.

?

Για ποιούς λόγους κάνετε σεξ;

  1. Ερωτική έλξη

    67 vote(s)
    72,0%
  2. Ανεβασμένη διάθεση

    33 vote(s)
    35,5%
  3. Ανάγκη να βιώσουν σαρκική ικανοποίηση

    41 vote(s)
    44,1%
  4. Διασκέδαση

    35 vote(s)
    37,6%
  5. Ένδειξη στοργής στον/στη σύντροφό μου

    32 vote(s)
    34,4%
  6. Ανάγκη εκτόνωσης διέγερσης που μπορεί να έχει προκληθεί και από κάποιον άλλο πλην του/της συντρόφου

    24 vote(s)
    25,8%
  7. Σεξουαλική επιθυμία

    71 vote(s)
    76,3%
  8. Ένδειξη αγάπης

    35 vote(s)
    37,6%
  9. Οργασμός

    40 vote(s)
    43,0%
  10. Ανάγκη για ικανοποίηση του/της συντρόφου

    36 vote(s)
    38,7%
  11. Άλλο

    19 vote(s)
    20,4%
Multiple votes are allowed.
  1. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Δεν ξέρω για εσάς εγώ έχω σήμα καμπάνα!!
    Καλή συνέχεια και καλή εβδομάδα που ξεκινάει αύριο.
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Παίζω χρόνια σκάκι και όση εξάσκηση κι αν κάνω, χρειάζομαι συγκέντρωση. Ο κώλος του παρτενέρ με αποσυντονίζει  
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Αν δοκίμαζες σουμπούτεο;
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    (με φωνή Μανώλο)
    Δεξί ροκέ, αριστερό σαχ και γκοοοοοοοολ
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εναλλακτικά, μόνο Awale και Stratego.
     
  6. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Αν είναι σαν τους κώλους σε κάτι φωτογραφίες που έχεις βγάλει κατά καιρούς..το ίδιο θα πάθαινα και εγώ...
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Έτσι είναι, τα ιδρύματα όταν κωλοβαράνε το βαφτίζουν έρευνα κι όσοι απαντάνε ερωτηματολόγια και συνεντεύξεις νομίζουν πως κάτι προσφέρουν...
    Πρόκειται περί θεσμικής εξαπάτησης, γι' αυτό εδώ έχει πιο ωραίες απαντήσεις σαββατοκυριακέ με απ' όλα τα πιπέρια...
     
  8. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Κάβλες, χαρά, θυμός, παιχνίδι, ευχαρίστηση, αποφόρτιση, διασκέδαση, αλλά πάνω από όλα, πάνω και πέρα και πρώτα από όλα, για αυτή την αίσθηση, εκείνη τη στιγμή της ένωσης.
     
  9. Libertine SD

    Libertine SD Contributor

    Κοιτώ τη λίστα με απορία... Λείπει η πιο θεμελιώδης και αυτονόητη επιλογή: "για ν αναπαραχθειτε".
    Κοίτα να δεις που το αυτονόητο τα τίναξε στο βδσμικο μπουντρούμι, οδεύουμε καλώς!..
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Γιατί θέλω τον άλλο τόσο κοντά μου που δεν ξέρω πώς αλλιώς να τον εν-σωματώσω...
     
  11. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    ...για την Αγγελίνα, την Γκέλυ, την Αθηνά, την Ράνια, την Πηνελόπη, την Γεωργία, την Σαλωμη, την Χριστίνα... που σήμερα, ημέρα της γυναίκας, τις ευγνωμονώ που καθε μια της φωτισε ένα διαφορετικό κομμάτι μου και το έκανε δικό της. Καλή συνέχεια να έχομεν  
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τα πατησα ολα και το "αλλο" ... δεν ειναι προφανες οτι ολοι ειναι λογοι ? ..