Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λόγοι που κάνουμε σεξ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sorriso solare, στις 16 Νοεμβρίου 2008.

?

Για ποιούς λόγους κάνετε σεξ;

  1. Ερωτική έλξη

    67 vote(s)
    72,0%
  2. Ανεβασμένη διάθεση

    33 vote(s)
    35,5%
  3. Ανάγκη να βιώσουν σαρκική ικανοποίηση

    41 vote(s)
    44,1%
  4. Διασκέδαση

    35 vote(s)
    37,6%
  5. Ένδειξη στοργής στον/στη σύντροφό μου

    32 vote(s)
    34,4%
  6. Ανάγκη εκτόνωσης διέγερσης που μπορεί να έχει προκληθεί και από κάποιον άλλο πλην του/της συντρόφου

    24 vote(s)
    25,8%
  7. Σεξουαλική επιθυμία

    71 vote(s)
    76,3%
  8. Ένδειξη αγάπης

    35 vote(s)
    37,6%
  9. Οργασμός

    40 vote(s)
    43,0%
  10. Ανάγκη για ικανοποίηση του/της συντρόφου

    36 vote(s)
    38,7%
  11. Άλλο

    19 vote(s)
    20,4%
Multiple votes are allowed.
  1. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Λόγοι που κάνουμε σεξ

       
     
  2. slaveformistress

    slaveformistress Regular Member

    Κατσε ενα μηνα χωρις να την παιξεις (αν μπορεις).Θα διαπιστωσεις οτι οι ορχεις σου θα εχουν γινει σαν πεπονια!!! Τοτε θα βρεις αλλον εναν λογο για να κανεις σεξ.Τυχερη βεβαια η κοπελια που θα βρεθει στο δρομο σου.Θα πνιγει στο σπερμα:lol2:
     
  3. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Λόγοι που κάνουμε σεξ

    εγω κανω συχνα sex με τον εαυτο μου οταν βαριεμαι-απο συζητησεις γνωριζω οτι αυτο συμβαινει μολους τους αντρες(ενδεχομενως σε διαφορετικη συχνοτητα). αραγε υσχυει και με το γυναικειο πληθυσμό κατι αναλογο?
     
  4. atasai

    atasai Regular Member

    Σιγά μην κάνετε σεξ για να φύγουν οι καύλες. Τα χεράκια τι τα έχετε;
    Εγώ δεν κάνω. Διάβασα και στο κατεβατό πιο πάνω ότι βοηθάει στο να φύγει ο πόνος και δεν μου το επιτρέπει ο μαζοχισμός μου.
     
  5. Απάντηση: Λόγοι που κάνουμε σεξ

    Ερωτας=ζωη αρα το κανω επειδη ζω και για να "ζω"
     
  6. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Απάντηση: Λόγοι που κάνουμε σεξ

    Εγώ δεν κάνω. Διάβασα και στο κατεβατό πιο πάνω ότι βοηθάει στο να φύγει ο πόνος και δεν μου το επιτρέπει ο μαζοχισμός μου

    Άλλα το sex βοηθάει και στο να επανέλθει ο πόνος ......  
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Λόγοι που κάνουμε σεξ

    Γιατι αν δε κανω σεξ, θα με πουν αγαμητη.
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Λόγοι που κάνουμε σεξ

    Είναι διασκεδαστικότερο από τα επιτραπέζια παιχνίδια, όταν πλήττεις.
    Αλλά το πραγματικά άξιον λόγου σεξ χρειάζεται πολυπρόσωπες ομάδες.
     
  9. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    Αυτοί είναι οι πιο απίθανοι;; Ας πάρουμε τα πράγματα με τη σειρά.

    Θέλησα να έρθω πιο κοντά στον Θεό: πολύ λογικό μου ακούγεται και θα ακουγόταν και σε σας, αν είχατε τη δική μου γειτόνισσα που βράδυ παρά βράδυ την ακούω να χτυπιέται και να οδύρεται απευθυνόμενη στον σύνευνό της: "αποθέωσέ με, αποθέωσέ με baby". Τη λένε Έφη Σαρρή, no kidding.

    Για να μου περάσει ο πονοκέφαλος: επιτέλους πόσες φορές πρέπει να το επαναλάβω κορίτσια ότι η πλέον γελοία δικαιολογία για ν' αρνηθείς το σεξ είναι ο πονοκέφαλος; Με το σεξ ΠΕΡΝΑΕΙ ο πονοκέφαλος, χωνέψτε το καμιά φορά, αμήν!

    Με βοηθά να κοιμηθώ: έρευνα δώκατε και έρευνα θα λάβετε: Ελευθεροτυπία - Απογευματινή Αδέσμευτη Εφημερίδα

    Για να κάνω το σύντροφό μου να νιώσει δυνατός: έχει κρεμάσει μπυροκοιλιά, δεν πάει γυμναστήριο, καλύτερα να τον ντύνω παρά να τον ταΐζω, μόνη μου ανεβάζω τα ψώνια στο δεύτερο - ε, ας πάρει και καμιά κατοστή κάμψεις μπας και δούμε άσπρη μέρα.

    Για να κάψω θερμίδες: βασικότατο! Οι αγάμητες που τρέχουν στα γυμναστήρια και στους πλαστικούς για λιποαναρροφήσεις τρώνε τη σκόνη μου. Αν προσθέσω και το φυσικό λίφτινκ που αναφέρθηκε σε άλλο ποστ, δεν είναι τυχαίο που όσο περισσότερο γαμιέμαι τόσο περισσότερο πρασινίζουν οι φίλες μου όταν μου λένε "φτου σου κοπελάρα μου, ομορφαίνεις και πας" και μετα βίας συγκρατιέμαι από το να τους απαντήσω "ναι, είναι επειδή πάω γαμιώντας".

    Για να ανταποδώσω μία χάρη: ο χρυσός μου με πήγε για Πάσχα στην Τυνησία και για Χριστούγεννα στο Περτούλι, ε να μη φανώ κι αχάριστη...

    Για να αλλάξω θέμα συζήτησης: σοφή κουβέντα, πάνσοφη κίνηση. Δεν έχετε ακούσει το μέγα απόφθεγμα "αφήστε τα μίση και πιάστε το γαμήσι"; Αν το έκανε αυτό έστω και το 50% των ζευγαριών, θα 'χαν καταργηθεί τα διαζύγια και θα 'χαμε λύσει και το δημογραφικό.

    Για να πληγώσω έναν εχθρό: έχω μια αρχή: κάθε γκόμενός μου που το κάνει με άλλη (και που το έχει κάνει και που θα το κάνει - γενικώς σε όλους τους χρόνους) είναι εχθρός μου και πρέπει να το πληρώσει. Ως εκ τούτου εγώ γαμιέμαι με όλους ως προκαταβολική εκδίκηση. Αυτό λέγεται γαμήσι ευρέος φάσματος.

    Οι ορμόνες μου ήταν εκτός ελέγχου: αυτό τώρα με ποια λογική είναι απίθανος λόγος ; Το θεωρώ τόσο αυταπόδεικτο που απαξιώ να το σχολιάσω.

    Για να γιορτάσω τα γενέθλιά μου: κάθε χρόνο στα γενέθλια μου μού κάνω ένα πρωτότυπο δώρο. Πέρυσι μου έκανα δώρο έναν αράπη με προσόντα 24εκ., φέτος μια Ουγγαρέζα πορνοστάρ και για του χρόνου σχεδιάζω την εθνική ομάδα μπάσκετ της Σερβίας.

    Ηταν καλός χορευτής/χορεύτρια: όχι πες τε μου την αλήθεια γυναίκες κι άντρες, με το χέρι στην καρδιά. Είδε καμιά τον Τραβόλτα να χορεύει με τη Θέρμαν στο Pulp Fiction ("C'est la vie," say the old folks, "It goes to show you never can tell") και δεν καύλωσε;

    Ηθελα να προκαλέσω τους γονείς μου: δεν υπάρχει τίποτα πιο διασκεδαστικό απ' το να φέρνεις στο σπίτι έναν nerd και το πρωί να φεύγεις μαζί του αφήνοντας επιδεικτικά πεταμένο στο δωμάτιο ένα και μοναδικό προφυλακτικό, ειδικά αν την ίδια βραδιά οι γονείς σου έχουν προσκεκλημένους τους καλύτερους φίλους τους με τους οποίους διατηρούν πολύχρονες swinging σχέσεις.

    Αισθανόμουν ένοχος/η: αυτό πράγματι δεν είναι σοβαρός λόγος, καθώς αν οι ενοχές αποσοβούνταν με το σεξ, τότε θα ζούσαμε σε ένα πολύ πολύ διαφορετικό κόσμο. Πολύ πιο ενδιαφέρουσα θα ήταν η δήλωση "Αισθανόμουν αθώος/α".
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2008
  10. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Λόγοι που κάνουμε σεξ

    Ναι αλλα με μετρο!!!!
    Τωρα που σε λενε νυμφομανη δηλαδη τι καταλαβες????
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Λόγοι που κάνουμε σεξ

    Χειρότερο πιο είναι? να είναι κάποια αγάμητη ή κακογαμημένη?
     
  12. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Λόγοι που κάνουμε σεξ

    Κακογαμημενη δεν το συζητω!!!!
    Εκει να δεις νευρα μετα:angry6: