Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λόγος που μπαίνετε σε bdsm forum(s)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 20 Ιανουαρίου 2008.

?

Γιατί μπαίνετε σε bdsm forum(s) ;

  1. Για να ανταλλάσω απόψεις/εμπειρίες πότε ανάλαφρα και πότε σοβαρά σχετικά με το αντικείμενο.

    19 vote(s)
    14,1%
  2. Για να ανταλλάσω απόψεις/εμπειρίες σχετικά με το αντικείμενο και διάφορα άλλα θέματα.

    10 vote(s)
    7,4%
  3. Το 1 συν να κάνω γνωριμίες.

    20 vote(s)
    14,8%
  4. Το 2 συν να κάνω γνωριμίες.

    12 vote(s)
    8,9%
  5. Το 3 συν να παίζω online παιχνίδια.

    0 vote(s)
    0,0%
  6. Το 4 συν να παίζω online παιχνίδια.

    2 vote(s)
    1,5%
  7. Για να διαβάζω συζητήσεις και tutorials έτσι ώστε να μάθω περισσότερα για το χώρο.

    19 vote(s)
    14,1%
  8. Το 7 συν να κάνω γνωριμίες.

    7 vote(s)
    5,2%
  9. Ως έναν (εναλλακτικό) τρόπο επαφής και συζήτησης με γνωστούς κι αγνώστους πάνω στο αντικείμενο.

    15 vote(s)
    11,1%
  10. Το 8 συν για να ξεσκάω διαβάζοντας και συζητώντας πάνω σε κάτι που με ενδιαφέρει.

    15 vote(s)
    11,1%
  11. Καθαρά για να κάνω γνωριμίες.

    8 vote(s)
    5,9%
  12. Κάποιος άλλος λόγος (παρακαλώ εξηγήστε)

    8 vote(s)
    5,9%
  1. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Λόγος που μπαίνετε σε bdsm forum(s)

    ξερω γίνομαι γραφικος αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν θα ξαναπω οτι μπηκα μπας και βρω να γαμησω!!!

    Εξω απο εδω θελουν δειπνο, κερια , εξοδα, τηλεφωνηματα , μετακινήσεις κτλ κτλ

    Εδω με μερικα ΠΜ και καναδυο ψευτικες φωτο κατι μπορει να γινει, ασε που συστήνομαι σαν 2μετρος γραμμωμενος, γαλανοματης πιλοτος !!  
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Λόγος που μπαίνετε σε bdsm forum(s)

    Και δε λυπήθηκε καμία τις 3058 δημοσιεύσεις σου;  
     
  3. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Λόγος που μπαίνετε σε bdsm forum(s)


    Μα είσαι!! Θέλεις τώρα να θολώσεις τα νερά;
     
  4. ypotagi_se_f

    ypotagi_se_f New Member

    Για να αντάλλαξω απόψεις και να κάνω γνωριμίες με άτομα που έχουμε κοινά στοιχεία και κοινές απόψεις γύρω από κάποια θέματα. Είναι δύσκολο να μιλήσεις δημοσίως για κάποιες ''ιδιαιτερότητες'' (για τους πολλούς) που έχεις.
     
  5. 8+
    γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε!

    λίγο απ όλα

    πάνω απ όλα πιστεύω πως είναι μια ειλικρινής κοινότητα, πολύ περισσότερο από άλλα fora και αυτό μου αρέσει
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ψήφισα την +1η επιλογή:Για να ανταλλάσω απόψεις/εμπειρίες πότε ανάλαφρα και πότε σοβαρά σχετικά με το αντικείμενο.
    και την +7:Για να διαβάζω συζητήσεις και tutorials έτσι ώστε να μάθω περισσότερα για το χώρο.
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εγώ, λίγο από όλα. Το κυριότερο για να μην αισθανόμαστε μόνοι μας.
     
  8. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    γιατι ειμαι postwhore...
     
     
  9. Vishal

    Vishal Regular Member

    Έχω βρεί αυτό που έψαχνα αλλα θα ψήφιζα το 11(για κάποιο λόγο δεν με αφήνει να ψηφίσω ακόμα) δηλαδή Καθαρά για να κάνω γνωριμίες και ο λόγος γιατί μου αρέσει να έρχομαι σε επαφή με καινούργια άτομα χωρίς απαραίτητα την σεξουαλική συνεύρεση.
     
  10. strapon_boy_gr

    strapon_boy_gr New Member

    για να μαθαινω νεα πραγματα και να κανω νεες γνωριμιες
     
  11. sofistick40

    sofistick40 New Member

    Απάντηση: Λόγος που μπαίνετε σε bdsm forum(s)

    για να ανταλλασω αποψεισ αλλα κυριως γιατι αυτο ειναι το φετιχ μου  
     
  12. mariospavlos

    mariospavlos New Member

    πιστευω οτι μου αρεσουν αυτεσ οι καταστασεις και θα ηθελα να τις ζησω πιο εντονα!!!