Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΗΠΩΣ ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 30 Ιανουαρίου 2007.

  1. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Ο καθενας καταλαβαινει οτι μπορει!
     
  2. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Επειδη κατατασσομαι στα χαμηλης νοημοσυνης ατομα και δεν παιρνει το ρημαδι ευκολα στροφες,θα κανω καποιες φιλοτιμες προσπαθειες να καταλαβω περισσοτερα και θα επανελθω καποια αλλη στιγμη γιατι τωρα δεν θελω να το ζοριζω....μερες πουναι 
     
  3. nikomosc_007

    nikomosc_007 New Member

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Συμφωνω με ολα αλλα απο καπου πρεπει να αρχισουμε!μηπως στις 17/2?
     
  4. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Το παρτυ της 17/2 ειναι σε αλλο νημα και νομιζω οτι εχουμε κανει σαφες αρκετες φορες, οτι το θεμα του ειναι να γνωριστουμε και να διασκεδασουμε.
    Πιστευω οτι δεν ειναι απαραιτητη προυποθεση να ειναι μια συναντηση βδσμιδικη για να περασουμε καλα.
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    thelma το μόνο σίγουρο είναι εάν τελικά έρθουμε ότι θα περάσουμε καλά χωρίς διαμάχες και χωρίς πρέπει φυσικά.
    Όποτε πάω περνάω τέλεια  
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Xαιρομαι....
    Να εισαι σιγουρη οτι ετσι θα γινει 
    Η καλη σου διαθεση και το χαμογελο σου αρκει.
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Φίλε Πέρρη.Δε νομίζω να σε ειρωνεύτηκα ότι κάνεις τον ηγέτη ή τον αρχηγό κτλ κτλ
    Μια προσεκτικότερη και πιο αντικειμενική ανάγνωση της μικρής μου απάντησης θα σε πείσει για το αντίθετο.Άσε που βαδίζω με την κοινή λογική,εφόσον ο οργανωτής καινοτόμων καταστάσεων έχει φύσει ηγετικές τάσεις ή αναγκαστικά πρέπει να τις αναπτύξει για να ανταπεξέλθει των προσδοκιων του,ανα θέλει να προσεγγισει και άλλους ανθρώπους βοηθούς και μη στο έργο του.Οπότε το όποιο παράπονο για δήθεν ειρωνία μάλλον εσένα αφορά και μόνο..

    Δεν έιχα πρόβλημα με το να δημιουργήσετε.Είχα απορίες σχετικά με τις λεπτομέριες.Που το κακό;Αν ήσασταν έφηβοι (σε κάποιο άλλο χώρο)δε θα μιλούσα.Δε είστε όμως και μιλάτε για μια σύνθετη κατάσταση που αφορά και άλλους και με ένα λάθος χειρισμό μπορεί να αποβεί επικίνδυνη.Εξάλλου μην τα ωραιοποιείς.Ξεκίνησες να μιλάς για συναντήσεις και μόλις σου είπαν κάποια "ναι" άρχισες να μιλάς για ομαδικά και άλλα τέτοια κόλπα.Δε θα μπω σε διαδικασιά να το κρίνω αυτό.Απλά φίλε Πέρρη να είσαι σίγουρος,ότι τα κορίτσια που σου είπαν το οκ,στην πραγμάτωση κάτι σύνθετου θα σου γυρίσουν την πλάτη.Και τότε μάλλον θα πάψω να φαντάζω ο κακός .Ποιος το λέει αυτό;Η ιστορία και ο κανόνας που δεν θα κάνει εξαίρεση σε σένα.Στα λόγια όλα εύκολα φίλε.Στην πράξη τι γίνεται..

    Φοβίζω ίσως τον κόσμο λες.Επειδή προσπαθώ να κοιτάξω το θέμα ολόπλευρα;Επειδή είμαι λίγο πιο πρακτικός;Να βλέπεις τις απαντήσεις μου σαν κίνητρο να δημιουργήσεις κατι πιο ασφαλές και συγκροτημένο.Όχι σαν τρικλοποδιές.Και θες μια απλή συμβουλή;Κάνε κάτι σε κλειστό κύκλο αρχικά.Μην το ανακοινώσεις.Με άτομα εμπιστοσύνης σου..Και σιγά σιγά ο κύκλος αυτός θα ανοίξει.Έτσι γίνονται αυτά φίλε Πέρρη.Δεν κρεμάνε ανακοίνωση και μπάτε σκύλοι αλέστε...

    Μάννια.Δε θα σταθώ πολύ.Μιλάς για ανταγωνισμό και ανάλωση.Ποιος ανταγωνισμός.Έχω να χωρίσει κα΄τι με τον Πέρη;Ή το πάρτυ του θα μου φάει κόσμο από το πάρτυ μου λη απ το πάρτυ του κολλητού μου;Μάλλον εσύ αναλώνεσαι σε βαρύγδουπες εκφράσεις με τους όποιους σκοπούς.Στα λόγια είμαστε εύκολοι Μάννια.Στις πράξεις θέλω να σε δω στο πλευρό του Πέρρη.Αλλιώς όλα όσα λες τα θεωρώ απλά αστεία και για σένα και για όποιους άλλους συμφωνούν μαζί σου...


    Υ.Σ.Επίσης θα ήθελα να υπάρχει μια σχετική ειλικρίνεια και όχι να είμαστε φίλοι μπροστά και από πισω να λέμε το μακρύ και το κοντό μας.Ξέρετε ποιον αφορά.

    Την καλημέρα μου
     
  8. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Πως εβγαλες το συμπερασμα οτι αναφερομαι σε εσενα μιλοντας για ανταγωνισμο και αναλωση?
    Γενικοτερα μιλουσα και οχι προσωπικα. Αυτη ειναι η δικη μου αποψη και δεν γινετε να την αλλαξεις προσβαλοντας με. Δεν διαφωνω καθολου οτι στα λογια ολα ειναι ευκολα.
    Οσον αφορα το οτι θεωρεις αστεια τα οσα λεω.. Κανεις δεν σου απαγορευει να τα βλεπεις οπως θελεις.
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Οκ φιλε νο προβλεμ το εμπεδωσαμε ευχαριστω.
    Περιμενω pm απο οσους/ες θελουν να συμμετεχουν στην διοργανωση κατι καλου και πρωτοποριακου για τον χωρο μας.
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΜΗΠΩΣ ?

    Χαίρομαι.Περιμένω την εξέλιξη.Θα έρθει εν καιρώ η ερώτηση μου...