Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 18 Μαρτίου 2008.

  1. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μου τη δίνει να με αγνοούν....
     
  2. Alexandros

    Alexandros New Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μου την δινει που δεν μπορω να κανω save μια ευτυχισμενη ανθρωπινη στιγμη και να την κανω load οταν ειμαι θλιμενος.. 
     
  3. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μου τη δίνει η οικογένειά μου. Κι ακόμα περισσότερο μου τη δίνει το γεγονός ότι, για να τους χαρίσω αλλού, θα πρέπει να βάλω μαζί δώρο όχι ένα dvd αλλά ολόκληρη σαιζόν από σειρά.  
     
  4. Elune

    Elune Priceless

    Μου την δίνει η κουτοπονηριά και η βλαχομαγκιά
     
  5. Ο Elune που του την δίνει...  
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    μου την δίνει

    Η αγαπημένη έκφραση του Στρουμφ Γκρινιάρη. Σημαίνει «μου την σπάει», «με χαλλλάει»,σπάζομαι. Εκτός από σπάσιμο λέγεται και για έντονη καύλα.

    ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ
    1. Στρουμφάκια: Δευτέρα κάτι έχω, την Τρίτη δεν αντέχω, Τετάρτη πώς βαριέμαι, την Πέμπτη δεν κρατιέμαι, Παρασκευη πρωί...
      Στρουμφ Γκρινιάρης: Μου την δίνουν οι Παρασκευές...
    2. Χάρρυ Κλυνν ταξιτζής (Made in Greece): Φουλαριστοί και τσήτα τα γκάζια για αεροδρόμιο, γιατί γουστάρω, μου την δίνεις δικέ μου!

     
    Last edited by a moderator: 25 Μαϊου 2015
  7. ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ οταν καποιοs ανθρωποs δεν ειναι γενναιοδωροs! αλλα μιζεροs! η γενναιοδωρια κανει εναν ανθρωπο ανωτερο! ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ οταν ανθρωποι ειναι διατεθειμενοι να κανουν ''διαφορα'' στον ερωτα αλλα ντρεπονται! να εκφρασουν τα συναισθηματα τουs! και να δειξουν τρυφεροτητα! νομιζουν! οτι θα φανουν αδυναμοι. η εκφραση συναισθηματοs oμωs ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ! 
     
  8. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Μου τη δίνει όταν βαριέμαι
     
  9. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Μου την δίνει όταν ο άλλος πολεμάει συναισθήματα που έχει μόνο Κ μόνο γτ τα φοβάται...
    Μου την δίνει όταν ο άλλος μπαίνει στην διαδικασία να σηκώσει άμυνες ενώ το βήμα για να τις ρίξει το έχει κάνει...
    Μου την δίνει όταν ο άλλος αντί να διαλέξει το δύσκολο και όμορφο μονοπάτι της ζωής του διαλέγει το σκοτεινό και μοναχικό κομμάτι...
    Μου την δίνει να μην νιώθουν...
    Μου την δίνει να κρύβονται πίσω από δικαιολογίες που δεν ισχύουν...
    Μου την δίνει να μην ζουν αυτά που μπορούν να ζήσουν και που τόσο απλόχερα τους δίνεις και να μην τα αρπάζουν....
     
  10. Mission

    Mission Όσο προσπαθείς να μην με σκέφτεσαι,θα με σκέφτεσαι

       !!!!
     
  11.    
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Η κλαψα και το δράμα