Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 18 Μαρτίου 2008.

  1. Eri

    Eri

    Α το μιρκ......Ειναι ενα μερος οπου διαπιστωνεις την απυθμενη βλακεια ορισμενων......
     
  2. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Χειρότερο απο δημόσια υπηρεσία δεν είναι πάντως!
     
  3. Eri

    Eri

    Εχει κ εκει μαλακες οπερειτορς?????
     
  4. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Κάτι χειρότερο. Διευθυντές και προϊστάμενους που επειδή έχουν μια καρέκλα νομίζουν πως έγιναν θεοί  
     
  5. Emma

    Emma Contributor

    Lady in Black στην έπεσε ο Άλεξ;  
    Ζει ακόμη αυτός και κάνει τα ίδια; Ω Θεέ μου, τί κάψιμο!  
    Καλό κουράγιο. Θα το χρειαστείς αν σε βάλλει στο μάτι  
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και σε Κυπριους ?????
    αυτο που με εξοργιζει περισοτερο ειναι οτι μπορει κανεις μεσα στο νετ να βρισει και να απαγορεψει στον καθενα ειτε λογο φυλλου ειτε λογο εθνικοτητας ,χρωματος του δερματος , ταυτοτητας , θρησκειας κτλ κτλ ....
    μπορει κανεις να κλεισει την πορτα ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ... εκτος απο καποιους ...
    ξερετε ποιους .... μια συγκεκριμενη ρατσα ..... που ετσι και πεις κατι το παραμικρο εναντιον εχεις φαει σουτ οχι μονο απο καναλια αλλα απο το διαδυκτιο γενικως ....
    μπορω να βρισω μαυρους ποντιους αλβανους ομοφυλλοφιλους ακομα και αμερικανους ... το πολυ πολυ θα βγουν 2-3 μελη να πουν : "ααα τι πραγματα ειναι αυτα ρατσισμος και καλα και τελος ..." ... και να τολμησω να θιξω λιγακι την τζιζ ρατσα ... απο την αλλη ομως , για να τολμησει μοντερεητορ να ανηκω στην ρατσα αυτη και να μου κλεισει πορτα για οποιονδηποτε λογο ....
    Γι αυτο .... :
    ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΛΕΙΣΤΗ
    ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕΤΡΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΒΟΥΝ , ΟΣΕΣ ΚΑΛΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟ
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Που δεν μπορω να καταλαβω...
     
  8. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μόνο σε μια φυλή-ράτσα ΠΡΕΠΕΙ να εισαι ρατσιστής. Σε κείνη που σε κάνει να χάνεις φαιά ουσία όταν τους μιλάς. Στους ηλίθιους.
     
    Last edited by a moderator: 22 Απριλίου 2008
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μου την δινει ο χασαπης στην γωνια.
    Θα τον μπαλνταδιασω, αφου τον χιλιοχαστουκισω πρωτα!
    Εκτος πια........και αν με μπαλνταδιασει αυτος πρωτος, οποτε και ελυσε το προβλημα του οβελια για το πασχαλινο τσιμπουσι!!!!!
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Lady, επειδή σε ξέρω και έχω καταλάβει ότι το επίπεδο σου είναι αρκετά ψηλό, θα ήθελα να σου πω ότι έκανες ένα λάθος: ο χειρότερος εχθρός του ανθρώπου είναι ο βλάκας. Δεν έπρεπε να χάσεις χρόνο μαζί του. Δεν είναι του επιπέδου σου. (Ανυπομονώ να έρθω ξανά στην Πάτρα. Ελπίζω να τα πούμε στο επόμενο μητινγκ ή συνάντηση).

    Με πολύ εκτίμηση.
     
  11. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Ο ναι! υπάρχει ακόμα ο άτιμος! Δεν βάζει μυαλό..
    Αυτός και αν έχει βίτσια.. Τον λυπάμαι βέβαια που τόσα χρόνια δεν μπόρεσε να καταφέρει καμία ομοφυλόφιλη. 
    Ζει και αυτός στον δικό του κόσμο..

    (Νομίζω με έχει βάλει ήδη στο μάτι αλλά έχοντας στο μυαλό του ότι είμαι κάποια άλλη!)  

    Oυφ, θεέ μου τι άλλο θα γνωρίσω σε αυτο το ταπινό σου κόσμο  
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

    μία ομοφυλόφιλη που θέλει να πάει με straight!