Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μάταιος κόπος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 31 Ιανουαρίου 2011.

  1. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Μάταιος κόπος

    Δεν είναι τόσο εύκολο να πραγματοποιηθεί... θέλει να βρεις ένα άτομο με ερωτικό ενδιαφέρον ο ένας για τον άλλο, κοινή "ιδιαιτερότητα" (BDSM) και το δυσκολότερο... να εμπνέει ο ένας στον άλλο τόση εμπιστοσύνη να σεβασμό ώστε να "ενδώσουν" σε μια τέτοια σχέση...
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μάταιος κόπος


    Είναι και αυτός ένας από τους λόγους που μπορεί να μην έχει ζήσει κάποιος/α στην πράξη το bdsm, παρ΄ όλο ότι τον εκφράζει ο χώρος.

    Σ΄ ευχαριστώ για την τοποθέτησή σου στο νήμα!
     
  3. lina

    lina Regular Member

    Απάντηση: Μάταιος κόπος


    Αυτά είναι δικά σας θέματα να λύσετε εγώ τοποθετήθηκα και αφού πρέπει θα κάνω και δευτερολογία...
    Όταν κανείς μιλάει όλη την ώρα, σε κάθε περίσταση, με κάθε ευκαιρία για κεφτέδες θα σκεφτώ ότι έχει επιθυμήσει τους κεφτέδες...
    Όλα τα άλλα άπτονται μιας ιδεατής bdsm """""κοινότητας"""", με δημογέροντες, γερουσίες, καγκελαρίες, μέλη του κόμματος δηλαδή της """"κοινότητας"""" κλπ κλπ κλπ, που δεν θα μου άρεσαν παραπάνω απο το δίλεπτο που χρειάζομαι όταν είναι να τελειώσω μόνη μου ανασύροντας παιδικές φαντασιώσεις...



    Όταν λες μαζί σας? Τί εννοείς?  γιατι μαζί μου δεν...
     
    Last edited: 5 Φεβρουαρίου 2011
  4. Re: Απάντηση: Μάταιος κόπος

    MasterPerris δεν ξέρω τι βιώνουν αλλα μελη οταν πηγαινουν μαζι σου αλλα ξερω πως οταν πηγαινουν μαζι μου ανεβαινουν στο εβδομο ουρανο απο μονοπατι στρωμενο με ροδοπεταλα και αγγελακια μας ρενουν με ανθονερο.
    Ρωτα τα κοριτσια θα σου τα πουν ολα
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μάταιος κόπος

    Nαι ε?
    Χμμμμμμ  .....και είμαι στο νησί σου για Σαβ/κο λόγω επαγγελματικών υποχρέωσεων του Κυρίου μου  ....αγγελάκια ε? .....και ανθόνερο? .....Τι θα κάνεις αύριο το μεσημέρι? 
         
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μάταιος κόπος

    ναι ναι ετσι ειναι...
    εγω ειμαι το αγγελακι και ταχω δει ολα ....
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μάταιος κόπος


    Αγαπητέ cornilie, το ξέρω ότι μαζί σου περνούν σούπερ οι θηλυκές υπάρξεις, άλλωστε αυτό που λες, μου το έχει επιβεβαιώσει το 99% των θηλυκών υπάρξεων στο φόρουμ.    
     
    Last edited: 5 Φεβρουαρίου 2011
  8. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μάταιος κόπος

    Σαρδαναπαλε! Καθαρμα! #@%$&%#$#@$%!!!!!! μπιιιιιιιιιιιιιιιιιπππππππ!!!!

    Νομιζα οτι μονο μαζι μου τα κανεις αυτα! Δεν θα σε πιασω ομως στα χερια μου! Θα δεις τι θα παθεις καθικι!

        

    Τα λεμε πιο μετα (ξερεις εσυ που).

     
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Μάταιος κόπος

    Τώρα να ρωτήσω εγώ....
    Ποιο είναι το θέμα του νήματος?
    Να ξεχωρίσουν οι αμνοί από τα ερίφια?
    Κι αυτοί και αυτές που το "έχουν", έχουν ανάγκη να τοποθετηθούν?
    Σαν below the line διαφήμιση μου κάνει, gray, ίσως και κατάμαυρη, τουλάχιστον...
    Ή μήπως παραφθορά του 1984 του Orwell στο πιο χαριτωμένο..? Όλα τα ζώα είναι ίσα, αλλά μερικά ζώα είναι πιο ίσα από όλα τα άλλα...
    Κάτι δεν μου πάει...
    Βέβαια μπορεί και να λειτουργεί για όσους και όσες δεν καταλαβαίνουν την "αγορά" τους και ψάχνουν να την ξεκαθαρίσουν, για τους εντελώς πρόσφατους ίσως...

    Μου θυμίζει την ΕΣΗΕΑ....
    Επειδή το 90% των δημοσιογράφων δεν έχουν σχέση με το αντικείμενο, ούτε καν από θέμα τυπικών προσόντων, το συνδικαλιστικό σωματείο (από τη στιγμή που θα γίνεις μέλος του) "εγγυάται" και "πιστοποιεί" πως είσαι πράγματι δημοσιογράφος κι ας είσαι και τυρέμπορας... Αρκεί με κάποιο τρόπο να καταφέρεις να κινείσαι, έστω και στις παρυφές του επαγγέλματος, κάπου 5 χρόνια και να έχεις και κάποιο κολλητό. Και το βασικότερο... Πρέπει να το ζητήσεις εσύ, αλλιώς δεν σε "ξέρει"...
    Γι' αυτό και οι πλέον αξιοπρεπείς δημοσιογράφοι, ελαχιστότατοι, δεν είναι και μέλη της...
     
    Last edited: 6 Φεβρουαρίου 2011