Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μήπως τελικά κοροιδεύω τον εαυτό μου???

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος JohnT4, στις 3 Ιουνίου 2008.

  1. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Ειναι μια τεχνικη που θελω να μαθω παρα πολυ. Εχω βοηθησει σε session, και εχω παρατηρησει απο κοντα, αλλα δεν εχω κανει πρακτικη. Σπανιζουν οι εθελοντες, βλεπεις.
     
  2. female

    female Contributor

  3. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Εθελοντικά μόνο στον piercer μου, στον tattoo artist μου και φυσικά στις νοσοκόμες της Ευρωδιάγνωσης. Σιγά μην εμπιστευτώ το δερματάκι μου, το κρεατάκι μου και τις φλεβίτσες μου στον κάθε αστοιχείωτο αδαή κομπάρσο. Δε σφάξανε. Ειδικά εμένα.  

    Χαχαχαχα προτιμώ να παντρευτώ τον Παντελή τον piercer.... Μαθητευόμενος ακόμα αλλά μέχρι το γάμο θα έχει γίνει εξπέρ!!! Κι εγώ σουρωτήρι....

     

    Μα δεν είναι τέλειο????
     
    Last edited: 4 Ιουνίου 2008
  4. Eri

    Eri

    Μπορεις να το κανεις κ στα κωλομερια αυτο????Καταλαβες τι εννοω να κλεισεις την κωλοχαραδρα.....Αυτο μαλιστα θα ταν πρωτοτυπο.....  
     
  5. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Και πολυ καλα κανεις Vermillion. Ωραια η φωτογραφια! Someday....θα μαθω να κανω τετοια...
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Μήπως τελικά κοροιδεύω τον εαυτό μου???

    Ποιος κάθεται τώρα να δένει και να λύνει όλη την ώρα....... Ειδικά εγώ κι εσύ. Και μάντεψε γιατί  
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Μήπως τελικά κοροιδεύω τον εαυτό μου???

    Μπορεις να ραψεις velcro και απλα θα το τραβας ( χρατς) και ανοιξε 
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Υποπτεύομαι JohnT4 ότι, το Μedical Play θα είναι και το καλύτερό σου!!

     
     
  9. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Μήπως τελικά κοροιδεύω τον εαυτό μου???

    Η Πυθεία είστε????
     
  10. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Μήπως τελικά κοροιδεύω τον εαυτό μου???

    Τς τς τς πώς φαίνεται ο σαδιστής.... Να τραβάω λέει...... ΧΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΤΣ!!
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Μήπως τελικά κοροιδεύω τον εαυτό μου???

    Με δεδομένο τον προτεινόμενο από την χυδαιολόγο Eri τόπο συρραφής, συνάγω ότι δυσχεραίνεστε καθόσον, ως 'σπαστικό ξερολάκι', πάσχετε και από σπαστική κολίτιδα, ήτις απαιτεί άπλα οριζόντων και ελευθερία κινήσεων.
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    χεχ

    να ξεκινήσω να μιλάω για παρακεντήσεις ;;;

    τι να αναφέρω το μέγεθος της βελόνας ;
    τον πόνο κατά τη δειάρκεια και μετά ;
    το επικίνδυνο της διαδικασίας ,που μπορεί να σε αφήσει και ανάπηρο ;
    την συνέναιση που δεν υφίστατο ;

    σκληρό σαδομαζό ..!