Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μήπως τελικά κοροιδεύω τον εαυτό μου???

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος JohnT4, στις 3 Ιουνίου 2008.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Οχι...Πως σου ήρθε? Είμαι αυτή που υπογράφει...
    Ριξε μια ματιά και πάλι!
     
     
  2. BOU_ADS

    BOU_ADS New Member

    Είμαι νέος στο club και ανρωτιέμαι αυτά που γράφεται τα κάνετε πραγματικά ή όχι. Δε γνωρίζω τι παίζεται στο forum, αλλά και στις σχέσεις σας. Αντίθετα στους ειδικά διαμορφωμένους χώρους, πρέπει να υπάρχει και κάποιου είδους προστασία και ασφάλεια. Με τι θάρρος θα προσπαθήσω να βρω τέτοιους χώρους αν ακούω από την αρχή τέτοια. Σταδιακά μπορεί να γίνονται πολλά... αλλά εξ' αρχής όχι.
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Πηρες απο την αρχη λάθος το τιμονι αγαπητε BOU_ADS.
    Κατά πρώτον θα σου πω ότι με αυτό που έγραψα :
    ….έκανα χιούμορ στον JohnT4 (δες και το ανθρωπάκι που σκάει στα γέλια) και ο JohnT4 ευτυχώς, το κατάλαβε.

    Κατά δεύτερον στο forum δεν παίζεται απόλυτος τίποτε (δεν μπορεί να παιχτεί εκ των πραγμάτων κάτι) απλά λέμε τα διάφορα Μ/μας και ανάμεσα σε αυτά λέμε και καμία μλκα να περάσει η ώρα...

    Κατά τρίτον, το τι παίζει στις σχέσεις Μου, δεν αφορά κανένα, παρά μόνο Εμένα και αυτούς. Το μόνο που μπορώ να σου πω για να ηρεμήσεις λίγο, είναι ότι οι υποτακτικοί Μου, είναι ευτυχισμένοι άνθρωποι...

    Κατά τέταρτον...σε διαμορφωμένους χώρους....αν δεν υπάρχει προστασία ...Βάλτο στα πόδια, με το κεφάλι ψηλά και την ουρά στα σκέλια....

    Και κατά πέμπτον, δεν χρειάζεται να έχεις θάρρος για να βρεις τέτοιους χώρους...
    Απλά για να τους επισκευθείς, θα πρέπει να ξέρεις τι σου γίνεται, τι θέλεις πραγματικά από εσένα και από το πρόσωπο που πας να συναντήσεις, τι ψάχνεις να βρεις μέσα σε αυτούς τους χώρους και αν εκεί που πας πιστευεις ότι θ΄ αποκομίσεις και κάτι σημαντικό για σένα.


    Θέλεις δαυλιά...
    Άραξε, ψάξου και όλα θα γίνουν στον χρόνο τους...
    Ωρίμασε.
     
  4. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Μήπως τελικά κοροιδεύω τον εαυτό μου???

    μπορεί να μην είσαι σε θέση να κάνεις τη συγκεκριμένη πράξη ανθρωπιάς, αλλά σίγουρα θα μπορείς να κάνεις κάποια άλλη... κατ' αντιστοιχία, μπορεί να μην είσαι σε θέση να εκτελέσεις μια εντολή, αλλά θα μπορείς να εκτελέσεις κάποια άλλη... έτσι είναι τα όρια και από εσένα εξαρτάται ποια και κατά πόσο θα τα υπερβείς

    be cool και να προσέχεις τον εαυτό σου  
     
  5. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Μήπως τελικά κοροιδεύω τον εαυτό μου???

    Μπράβο τζιμάνι το πέτυχες  
     
  6. BOU_ADS

    BOU_ADS New Member

    Μην παρεξηγείς. Τώρα άρχισα να ψάχνω σε αυτό το χώρο. Έχω κάτι υπόψη μου αλλά δεν έχω βρει την κατάλληλη για να ανοιχτώ
     
  7. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Μήπως τελικά κοροιδεύω τον εαυτό μου???

    Σε ευχαριστώ πολύ!!!
    Η απάντηση σου αυτή, ήταν πολύ κοντά και στις δικές μου σκέψεις!
    Και πάλι σε ευχαριστώ!

     
  8. slave_manos

    slave_manos New Member

    Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.... :άλλο υποταγή, άλλο πόνος. Άλλο πόνος και άλλο ....πόνος. Δηλαδή μπορεί σε εσένα η αίσθησή και η ιδέα της βελόνας να είναι αποκρουστική ένω πχ η αίσθηση του μαστιγίου θελκτική, χωρίς μαλιστα να σχετίζεις τα όρια σου σε αυτόν, παρα μόνο την προέλευσή του. Άλλωστε το περβάλλον και η "προεργασία" και τελικά ο ερεθισμός ειναι πολυ σημαντικά.