Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαγειρεύετε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 23 Ιανουαρίου 2008.

?

Μαγειρεύετε?

Poll closed 15 Φεβρουαρίου 2008.
  1. Ναί

    84,1%
  2. Όχι

    15,9%
  1. Puma

    Puma Regular Member

    Ναι, αλλά λίγα πράγματα... όπως αρακάδες, φασολάκια, φακές, μακαρόνια κλπ   Αλλά πιο καλός είμαι στο να παραγγέλνω...  
     
  2. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Ναι, τα πάντα.
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μαγειρεύετε?

    Να σου φτιαξω νερο νεροβραστο να γλειφεις τα δακτυλα σου......., μονο που μερικες φορες ξεχναω να βαλω αλατι και ειναι χαλια........ 

    Με εχουν μαθει απο μικρο να μου τα φερνουν ολα ετοιμα στο τραπεζι οποτε καταλαβενεις....,μια φορα προσπαθησα να τηγανισω πατατες αλλα τις εβαλα μεσα απο το νερο κατ' ευθειαν στο καυτο λαδι και εγινε το ελα να δεις, ευτυχως που ηρθε συντομα η πυροσβεστικη και σωθηκε το σπιτι......... 
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Μαγειρεύετε?

    Θα μάθεις όταν θα μάθεις να υπηρετείς. Τώρα που το σκέφτομαι μια Αφέντρα θα σε σώσει. (Να μην σου πω ότι ξέρω ποια θα είναι.) Θα σε υποτάξει, επειδή είναι ανώτερη, και θα στα μάθει όλα. Μόνο που αυτό θα μείνει κρυφό, θα το ξέρεις εσύ, Αυτή και όλοι εμείς!! (Μου αρέσει το χιούμορ σου και το ανταποδίδω).  
     
  5. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Μαγειρεύετε?

    female part

    Mαγειρευω και μου αρεσει και πολυ, αρκει....να πλενει καποιος τα πατια για να μπορω να ξαναμαγειρεψω...λεω εγω τωρα...Nas:angry6:  
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χαχαχαχα ακους Nas?χτυπισε η καμπανα εμενα μου αρεσει να δεινω την ευχαριστηση να μου μαγειρευουν!(ειμαι ευαισθητο παιδι τελικα χεχεχεχε)
     
  7. Badfish

    Badfish Regular Member

    ΓΙΑ παρεα και ΜΕ παρεα θα ασχοληθω, και θα τα καταφερω. σπεσιαλιτε μου ο πουρες  
    ευτυχως δεν βαζω σε κιλα οτι τρωω.
     
  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Μαγειρευω ελαχιστες φορες στην ζωη μου και απο θεμα χρονου αλλα και κουρασης,αλλα ειναι πολυ καλο το αποτελεσμα γιατι ειμαι σε καλη διαθεση οταν το κανω  
     
  9. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Κακιασμενο  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μαγειρευω ... αλλα μονο ανθυγεινα φαγητα
     
  11. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Μαγειρεύετε?

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Μαγειρεύω και εγω που και που... Μαρέσει να ασχολούμε με την κουζίνα οταν έχω χρόνο... Μέχρι στιγμής καλα λογάκια έχω ακούσει, δεν έχω παράπονο..Χμμ σπεσιαλιτέ μου είναι Κοτόπουλο με πατατες στον φούρνο και Κοτόπιτα Ηπειρωτικη!!! Το αμορε συνίθος το χαροποιώ με καμία μακαρονάδα φούρνου η με κινέζικο (σπανια)   Συνίθος πρωτιμώ να είμαι θεατής σε αυτά... μ'αρέσει να βλέπω να μου μαγειρεύουν.. (φτιάχνομαι you know   )