Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαγειρεύετε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 23 Ιανουαρίου 2008.

?

Μαγειρεύετε?

Poll closed 15 Φεβρουαρίου 2008.
  1. Ναί

    84,1%
  2. Όχι

    15,9%
  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Βεβαιως και μαγειρευω.Μονο ομως περιπλοκα και εξωτικα φαγητα.
    Αυγα βραστα ας πουμε,η πατατες τηγανητες...
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μαγειρευω, μου αρεσει ιδιαιτερα, κυριως οταν ειμαι με φιλους στο σπιτι ή και μονη.
    Σπεσιαλιτέ μου το παστιτσιο με λαζανια, και οσον αφορα τα γλυκα το σαβαρέν μου θεωρειται ανεπαναληπτο.
     
  3. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Ναι, μαγειρεύω συχνά και άρχισα σχετικά μικρός στα 21 μου όταν βρέθηκα φοιτητής στην Αγγλία. Εκεί κατάλαβα πως εάν δεν μαγειρέψω, ή θα λυσσάξω της πείνας ή θα χαλάσω όλα τα χρήματα που προορίζονταν για ποτά, parties και ψυχαγωγία στο να τρώω έξω. Τα ένσημα που έχω κερδίσει στην εργένικη ζωή και το ότι πραγματικά μου αρέσει να μαγειρεύω με έχουν κάνει ένα αρκετά καλό μάγειρα, όπως πιστοποιούν όλοι οι φίλοι και οι φίλες μου.
    Μου αρέσει πολύ να μαγειρεύω και να εκτιμάται η προσπάθειά μου να ευχαριστήσω τους φίλους μου, πόσο μάλλον την σύντροφο ή την Κυρία μου....
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Επισης μια απο τις εξοχες σπεσιαλιτέ μου ειναι το εξωτικό "mpoutia sklavou xiliodarmena flambee"
     
  5. Pepito

    Pepito New Member

    Δεν μαγειρεύω.Έχω συνηθίσει να με ταϊζουν.
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Μαγειρεύετε?

    κρεας?
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Μαγειρεύετε?

    Αν κρίνω από την ηλικία, μάλλον φρουτόκρεμα και λοιπά βρεφικά γεύματα
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Μαγειρεύετε?

    η μαμα του
     
  9. Pepito

    Pepito New Member

    Καμιά φορά και η γιαγιά.  
     
  10. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Re: Μαγειρεύετε?

    Μου μοιαζει λιγο μ αυτο που λενε κατι φιλοι,εχω συνηθισει να με ξυπνανε,να μου πλενουν τα ρουχα,να μου τα φερνουν ολα στο χερι δηλαδη.
    Δειγμα ανωριμοτητας μου μυριζει.Αχ ποτε θα μεγαλώσουμε επιτελους;

    Υ.Γ.ξερω να ριχνω γκομενες,να ειμαι μεγαλος και τρανος αλλα δεν ξερω να φροντιζω τον εαυτο μου...
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Μαγειρεύω καλά, αλλά δε μου αρέσει καθόλου.
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Eνα γιουβετσακι εχω ριξει στον φουρνο σημερα, αλλα αν αυτο το κρεας ψηθει εγω θα κυβερνησω υποβρυχιο!