Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαρίνα και Φαίη Φωσκολιάδη.. Ένα έπος της ελίτ του BDSM..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 31 Μαρτίου 2009.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Η ιστορία μας εξελίσσεται σε ένα παλιό διαμέρισμα στα όρια του Ψυχικού..

    Επεισόδιο πρώτο:Η γνωριμία..

    -Μαρίνα..Μαρίνα!Που είσαι;
    Μαρίνα;
    ..
    ..
    -Δούλα;Που είναι η Μαρίνα;
    -Είναι στο τζακούζι όμορφη μου Αφέντρα..Χαλαρώνει τα δίμετρα πόδια της..
    -Και ποιος σκλάβος είναι μαζί της; είπε ρίχνοντας της ένα δυνατό χαστούκι που γύρισε στο πλάι το πρόσωπο της υπηρέτριας..Με μια γρήγορη κίνηση έπεσε στα γόνατα και της το φίλησε..
    -Δεν ξέρω πανέμορφη μου Αφέντρα..Μάλλον με το πουλ-μπόη..
    -Δε σου ΄χω πει μωρή να το λες με προφορά; και την ξαναχαστουκίζει..
    -Πουυλ μπόοη αφέντρα μου..Συγνώμη..
    -Τον κούρδο;
    -Όχι τον μεξικανό..
    -Την σκρόφα..και μετά μου βλέπει και 902..Φτιάξε μου πρωινό..
    -Έχω ετοιμάσει γεύμα πανέμορφη μου Αφέντρα..σε λίγο θα το σερβίρω..
    Αυτόματα την ξαναχαστούκισε..
    -Τι υπονοείς σκουλήκι;Βρωμοχωριάτα που σε μάζεψα εδώ μέσα και σε έσωσα από τον άντρα σου που χτυπούσε,σε μείωνε,σε έβριζε και σε εξευτέλιζε..Ότι είμαι αργόσχολη;
    -Όχι λατρεμένη μου Αφέντρα...προς θεού!(και έκλαιγε..) Απλά για εσάς το λέω.. γιατί ξέρω πως φροντίζεται την τέλεια γραμμή σας και το αρχαιοελληνικό κορμί σας.. Μην πάρετε παραπάνω θερμίδες..
    -Μάλιστα..καλά καλά..Φώναξε μου τον κούρδο και εξαφανίσου να σερβίρεις..
    -Μάλιστα κυρία μου! ..είπε και έφυγε τρέχοντας! - Χασααααααααααααααααααααααααααααν!!!!
    Μετά από λίγο εμφανίζεται ο Χασάν..Ιδρωμένος και αγχωμένος..
    -Μάλιστα κυρία..
    -"διατάξτε" σου έχω πει σκουλήκι!
    -Διαταξτε κυρία!συγνώμη κυρία..
    -Πως σε λένε;
    -Χασάν..
    -Πως είπα ρε παλιόσκυλο ότι θα λες απο δω και πέρα;
    -Συγνώμη κυρία..Φερνάντο..
    -Από που είσαι;
    -Από το Ρίο κυρία..
    -Τίνος είσαι;
    -Είμαι γιος ενός βραζιλιάνου βιομήχανου που σας ερωτεύτηκα και σας ακολούθησα κυρία..
    -Μπράβο μαθαίνεις..σκύλε..αποτρίχωση έκανες;
    -Δεν πρόλαβα κυρία..
    -Γι΄αυτό η άλλη διπλάρωσε τον μεξικανό;Πάλι σαν τον οτσαλάν μου έγινες;Δε σου έχω πει να κάνεις αποτρίχωση κάθε μέρα ρε βρωμόσκυλο;
    -Συγνώμη κυρία..δεν πρόλαβα..δε θα το ξανακάνω..
    -Χάσου τώρα..

    Στο τζακούζι τώρα είχαμε ένα ατύχημα:

    -Βρωμιάρη παλιοσκλάβε!Ηλίθιε!Πόσες φορές σου έχω πει ρε όρνιο να μη χύνεις μες στο τζακούζι????!!!!
    -Δεν άντεξα κυρία..Συγνώμη.. έλεγε και της έβγαζε από την πλάτη τα σπέρματα που είχαν σκορπίσει οι εσωτερικοί πίδακες και της είχαν γεμίσει το σώμα..
    -Άχρηστε,ανίδεε,κόπρε!
    -Συγνώμη κυρία..
    -Μαλάκα,βρωμόσκυλο,τιποτένιε!
    -Συγνώμη κυρία..
    -Που δε με έχουν χύσει έτσι οι πιο γκλαμουράτοι γκόμενοι και βρέθηκε ο κωλοσκλάβος(χτυπώντας τον) να με πασαλείψει!
    -Συγνώμη κυρία..

    Μπουκάρει μέσα η Φαίη ..
    -Γεια σου Μαρίνα..
    -Γεια σου Φαίη..
    -Τι κάνει εκεί ο σκλάβος Μαρίνα;
    -Μασάζ μου κάνει Φαίη..τι νόμιζες..συγνώμη που σου άφησα τον κούρδο,αλλά νομίζω πως είναι ο πιο ιδανικός για ΄σένα.. Παίξατε το πρωί;
    -Βέβαια Μαρίνα..Τον είχα κρεμάσει στο σταυρό και τον μαστίγωνα όλη την ώρα..
    -Φώναξε μου τη σκλάβα...
    -Σερβίρει το γέυμα.Τι την θες;Έφαγε και αυτή μερικές τώρα που μου το ανέφερες..Τεσπα.. Δεν ήξερα πως είσαι εδώ ,νόμιζα πως είχες πάει στις προσφορές του Ζάρα και είπα να μπω λίγο να χαλαρώσω..
    -Εγώ στου Ζάρα χρυσή μου..να γελάσω..χα!
    Καλά..έλα μετά να φάμε..
    -Θα έρθω όταν τελειώσω το μασάζ μου και το στραπονάρισμα..έχω κάβλες χρυσή μου..
    -Καλά.. είπε η Φαίη και έφυγε...
    -Τελείωνε άχρηστε!
    -Μάλιστα κυρία!

    Μετά από δέκα λεπτά συναντήθηκαν για να γευματίσουν..

    (συνεχίζεται..)
     
  2. Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! Και να φανταστείς ότι σήμερα έμαθα για ένα γνωστό μου ότι είχε ένα ατύχημα στο τζακούζι ...
     
  3. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Μαρίνα και Φαίη Φωσκολιάδη.. Ένα έπος της ελίτ του BDSM..

    Πολύ καλό!! Εμένα μου άρεσε ο ρόλος της υπηρέτριας!!!!  
     
  4. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    έχω μια απορία για τον....αριθμό των επεισοδίων ! !

    σπιρτόζικο ξεκίνημα !

    καλή συνέχεια 
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor


    ιδεα για διασκευη:
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. skia

    skia Contributor

  7. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Μαρίνα και Φαίη Φωσκολιάδη.. Ένα έπος της ελίτ του BDSM..

    Α να χαθεις να χανεσαι, πηγε να μου βγει το κρασι απο τη μυτη νυχτιατικα..! Και για να ενισχυσω την εμπνευση σου...


    Εννοειται πως περιμενω εναγωνιως τη συνεχεια! 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Μαρίνα και Φαίη Φωσκολιάδη.. Ένα έπος της ελίτ του BDSM..

    Σκηνή 2 -Στο γεύμα

    -Φαίη χρυσή μου..Φαντάζομαι γνωρίζεις για το πλέη πάρτυ σήμερα..
    -Δεν κατάλαβα χρυσή μου.Τι είπες;
    -Πλέη πάρτυ.Τι δεν άκουσες καλό μου..
    -Α..δεν κατάλαβα την προφορά σου σου καλή μου..συγνώμη..Βέβαια το ξέρω..Μην ξεχνάς πως ο Μάστερ Βαγγέλης πρώτα το ανακοίνωσε σε μένα..
    -Ε τόσες ώρες που ήσουν σπίτι του μόνοι σας Φαίη μου,κάπου θα βρήκε χρόνο να στο πει..
    -Υπονοείς κάτι Μαρίνα μου;
    -Καθόλου Φαίη μου..Σίγουρα θα παίζατε με τις σκλάβες του..Τρεις έχει;
    -..ναι..(σκεφτική)τρεις..Τρεις ήταν Μαρίνα μου..Απλά προσπαθούσα να θυμηθώ που ήταν η τρίτη και θυμήθηκα πως την είχε βάλει στο κλουβί..Ξέρεις πως όταν πίνω πόππερ με πιάνουν ημικρανίες και ξεχνάω πραγματάκια..
    -Ναι Φαίη μου..Τρεις..Τρεις είδα και εγώ στο σεξ σοπ του ντομ Μελέτη να κάνουν παζάρια για κάτι λάτεξ φορεματάκια..
    Για κατί τύχη της υπηρέτριας που ήταν δίπλα στο τραπέζι,πλήρωσε το θυμό της Φαίης που ήθελε να ξεσπάσει με έναν χαστούκι.. - Κάβλωσε δούλα!!! Και τι λέγαμε;Αχ ναι..Θα ήταν πιο πριν ή πιο μετά χρυσή μου..Ξέρεις πως ο Μάστερ Βαγγέλης θέλει τις σκλάβες του καλοντυμένες..πράγμα που δεν το έχουν πολλές Κυρίες χρυσή μου..(κοιτάζοντας την περιπαιχτικά..)
    -Δε μ΄αφορούν οι φίλες σου καλό μου..
    -Τις ίδιες έχουμε Μαρίνα μου..
    -Κοντά στο βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα καλό μου..
    -Χαίρομαι που το κατάλαβες , και το χαμόγελο ήταν νικητήριο.Που να τολμήσει να πλησιάσει η υπηρέτρια που ήθελε εκείνη την ώρα ήθελε να μαζέψει κάποια πιάτα..
    -Τεσπά..θα σε συμβούλευα να κάνεις καμια εξάσκηση στο σκλάβο σου στα χτυπήματα Φαίη μου..μην έχουμε πάλι κάποιο ατύχημα,όπως τότε που σου έφυγε το φλόγκερ από το χέρι και έπεσε στο κούτελο της Μίστρες Γιάννας.Το σημάδι πάντως το είχες..στο δόξα πατρί την πέτυχες..(χασκογελώντας)
    -Γλυστρούσαν τα χέρια μου ,γιατί προηγουμέενως είχα κάνει φιστ στον σλέηβ Μίμη Μαρίνα μου..Θυμάσαι ποιον λέω..εκείνον που δεν απαντούσε στα τηλέφωνα σου;Θυμασαι;

    ..και ξαναεξαφανίστηκε η υπηρέτρια..

    Μη μπορώντας να απαντήσει η Μαρίνα:μα που είναι αυτή η δούλα να μαζέψει..Δεν την εκπαιδεύεις σωστά..Δούλααααααααααααααααααααααααααα????!!! και εμφανίστηκε η υπηρέτρια αφού είχε βάλει στο ψυγείο νέες παγοκύστες για να μαζέψει..Με τακτική κομμάντο σαν να είχε κάλυψη-απόκρυψη άρχισε να μαζεύει προσεκτικά το τραπέζι..
    -Εγώ ασχολούμαι με τους σκλάβους χρυσή μου και ενίοτε με το δικό σου.Έτσι για να μαθαίνει και αυτός ο κακομοίρης τίποτα..Αλήθεια το καθάρισε μετά το τζακούζι;
    -Από τα έλαια εννοείς φαντάζομαι Φαίη μου..
    Ε ναι χρυσό μου..Δε θέλω να επιβαρύνω το ήδη λιπαρό σου δέρμα..
    -Καλά κάνεις Μαρίνα μου.Μιας και είσαι εύκαιρη -που πάντα είσαι χρυσό μου- κοίταζε να μαζέψει η δούλα καλά το τραπέζι.. Πάω να δω τα μηνύματα μου στο φόρουμ..

    (συνεχίζεται..)
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Μαρίνα και Φαίη Φωσκολιάδη.. Ένα έπος της ελίτ του BDSM..

    Σκηνή 3η:Στο φόρουμ..

    Μπήκε η Φαίη στο δωμάτιο της και άνοιξε το λάπ τοπ.Έναρξη-αποθηκευμένα και αυτόματη προβολή του φόρουμ .Πρώτα κοίταξε τα μηνύματα της.
    -Χμ..ρεπ που την είπα στη Σαμάνθα,ρεπ που την είπα στην φιόνα,ρεπ για το νήμα "Αφέντρες-η απόλυτη χλιδή στη μίζερη σας καθημερινότητα"..
    Και μηνυματάκια διάφορα.Για να δω..ποδολάγνος..ποδολάγνος..ποδολάγνος..αχ δε μπορώ πια αυτούς τους ποδολάγνους!Μη δούνε ενάμιση μέτρο πόδι,καταντάνε τόσο γραφικοί..
    Μετά άρχισε να απαντάει στα νήματα που συμμετείχε,όπως "στραπ ον -ο απόλυτος εισβολέας"," Η ανωτερότητα της γυναίκας σήμερα" , "Θεά Άρτεμις,το πρότυπο μας!" ,"Μήπως μας δουλεύουν οι Αφέντες;" κτλ κτλ
    Μετά έριξε μια ματιά στις νέες απαντήσεις και κυρίως στο νήμα για τη νυχτερινή συγκέντρωση..και..πάγωσε..
    -Δούλαααααααααααααααααααααααααααααα!!! έτρεξε η υπηρέτρια και βλέποντας τη εντελώς χλωμή τρόμαξε και πήγε να της κάνει αέρα και να της δώσει το ποτήρι με το νερό που ήταν ακουμπησμένο πάνω στο γραφείο.Πήγε η Φαίη να το πιει μισολιπόθυμη και της το ξέρασε σα λάστιχο ποτίσματος στα μούτρα!
    -Μωρή ηλίθια δούλα,βότκα μου έδωσες να με πεθάνεις και άρχισε να της ρίχνει χαστούκια.
    -Συγνώμη κυρία μου νόμιζα πως είναι νερό!
    -Δε φτάνει μωρή βρωμοδουλάρα που δε συγυρίζεις εδώ μέσα ,μου το παίζεις και ετοιμόλογη κιόλας!Τρέχα μωρή άχρηστη να φωνάξεις τη Μαρίνα γρήγορα!
    Ακούγοντας όμως φωνές η Μαρίνα είχε πάει ήδη στο δωμάτιο,έχοντας βάλει μάλιστα ενυδατική μάσκα στο πρόσωπο της.
    -Τι γίνεται καλέ εδώ;Τι φωνάζεις έτσι χρυσή μου;Πως μούσκεψε έτσι το δουλικό;Γιατί βρωμάει οινόπνευμα εδώ μέσα;
    -Έλα ,Μαρίνα μου -αδελφούλα μου εδώ να δεις;είπε σχεδόν κλαίγοντας η Φαίη..
    Κάθεται η Μαρίνα δίπλα, - Να δες Μαρίνα μου τι έγραψε αυτή!
    -Πάλι αυτή η σκύλα η Μίστρες τασούλα Ντεθ;;; Να δω :

    "..Χαίρομαι που θα μαζευτεί τόσος κόσμος.Ανέβαλα μάλιστα το ταξίδι μου στη Γερμανία για τα εγκαίνια του ντάντζεον ενός καλού μου φίλου" -ποιος είναι μωρή αυτός ο φίλος;
    -Δεν ξέρω,διαβαζεεεεεεεε-είπε η Φαίη σπαράζοντας πλεόν..
    -ναι συνεχίζω... "για να παρευρεθώ κοντά σας μαζί με τα 4 σκλαβιά μου .Μην κρατήσετε τέσσερις καρέκλες παρακαλώ για αυτά,μόνο να γυρίσετε ένα σκαμπό ανάποδα και θα βολετούνε αυτοί στα τέσσερα πόδια.Όλοι γνωρίζετε πόσο εκπαιδευμένοι είναι.."
    -ναι καλά-διέκοψε- ,δε θυμάσαι μωρή στο πάρτυ του μάστερ ντικ που γύρισε το σκαμπό ανάποδα αλλά δεν πρόσεξε πως υπήρχαν ροδάκια και έτρεχαν στα νοσοκομεία;
    -Όχι και δεν πρόσεξε Μαρίνα μου..εσύ το άλλαξες τελευταία στιγμή με μια γρήγορη κίνηση πριν κάτσουν..Πως είσαι έτσι μωρή;
    -Έκανα μάσκα.Ναι αλλά δεν το είχε δει κανείς Φαίη μου..και έκλεισε το μάτι..
    -Ναι!Ας μην έβαζα τρικλοποδιά στον Ντομ Περσέα την ώρα που έβαζε βελόνες στη σκλάβα του,να τραβήξει τα βλέμματα της τις κραυγές της και θα σου ΄λεγα εγώ..
    -Αχ αδελφούλα μου,όταν συνεργαζόμαστε είμαστε πολύ σούπερ!Τζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ ..και μετά..και μετά..ανέβασες το νήμα "Οι τροχοί είναι για το έδαφος ή νέα τακτική βασανισμού";Καλά είσαι θεά ω΄ρες ώρες!
    -Τζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ !Διάβαζε τώρα,συνέχισε!
    -Αχ ναι."Άλλα βλέπω πως δε θα λείπουν και κάποιες άλλες ταχα μου-τάχα μου κυρίες που δεν αφήνουν ούτε εγκαίνια περίπτερου χωρίς να πάνε.Η θλιβερή εικόνα του φόρουμ.Ελπίζω σήμερα που θα μαζευτούμε όλες οι θεές,να σαστίσουν από τη λάμψη μας και να πάνε εκεί που τους αρμόζει."
    ...

    Και μετά από δίλεπτη σιγή ..

    -Τι απαντάνε Μαρίνα μου;
    -Χμ..Δε θα απαντήσουμε σις για να μην καρφωθούμε...Θα τη φτιάξω σήμερα εγώ !και άρχισε να χτυπάει το κινητό..
    Γαμώτο.Αυτή η σκύλα ,η σκλαβάρα η σάντοου μπάτερφλάη είναι.Το διάβασε και πήρε να μας πικάρει..Τώρα θα δεις:
    Παρακαλώ;
    -Έλα Μαρίνα μου..καλά είσαι;
    -Ποια είσαι;
    -Ε ποια είμαι και εσύ..η Φωτεινή είμαι.Η σάντοου μπάτερφλάη..Μη μου πεις πως δεν έχεις το κινητό μου ακόμα;
    -Έλα Φωτούλα μου..
    -Φωτεινή!διόρθωσε σχεδόν αυστηρά..
    -Φωτεινή γουατέβερ!συγνώμη καλό μου ,αλλά δεν αποθηκεύω κινητά από σκλάβες.Δίνω τα νούμερα τους στη δική μου σκλάβα που την έχω διατάξει να κάνει συλλογή από κινητά δουλικών...Καλά είναι ο κύριος σου;
    -Καλά είναι ,όμως θελω να σου πω..
    -Αχ μπράβο(διακόπτοντας την).Χαίρομαι που είναι καλά.Πολύ τον συμπαθώ τον κύριο σου και πάντα στεναχωριόμουν όταν κακόπεφτε από τις χαζές του επιλογές.Σε κλείνω τώρα καλό μου όμως γιατί τελειώνει το επικοινωνιακό δίλεπτο του σκλάβου και πρέπει να ετοιμαστώ κιόλας..
    Και της το κλεισε κατάμουτρα!
    -Το τσόκαρο ..κατάλαβες ; Πήγε να μας πικάρει κιόλας;Φαίη;Λίστα!Άσε τρεις σειρές και γράψε από κάτω "χωρισμός Φωτεινής"..
    -Μου αρέσεις όταν γίνεσαι κακιά Μαρίνα μου..είπε η Φαίη σημειώνοντας με μανία το μπλοκάκι.
    -Ναι καλό μου..Σήμερα οι κυρίες Φωσκολιάδη θα βάλουν πολλές πατσαβούρες στη θέση τους..
    -Ναι χρυσή μου..Θα σκίσουμε!Λοιπόν' εγώ προετοιμάζω σκλάβους εσύ θα πάρεις τηλέφωνο τις δικές μας και θα διαλέξεις τα τόης.Πάμε να ετοιμαστούμε!Μετά θα κάνουμε πλάνο!
    -Φύγαμε χρυσή μου!

    (συνεχίζεται..)
     
  10. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Μαρίνα και Φαίη Φωσκολιάδη.. Ένα έπος της ελίτ του BDSM..

    Όλο και πιο ενδιαφέρον!!! Ανυπομονώ για τα "ζουμερά" !!!
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Μαρίνα και Φαίη Φωσκολιάδη.. Ένα έπος της ελίτ του BDSM..

    Σκηνή 4η: Η ετοιμασία...

    Στο σπίτι των αδελφών Φωσκολιάδη επικρατεί αναβρασμός και οι προετοιμασίες είναι πυρετώδεις για την αποψινή συνάντηση.Η συνάντηση θα λάβει μέρος σε ένα γκόθικ μπαρ το Γκορ.

    Έξω από το διαμέρισμα ακούγεται ένα "ντουπ".

    -Φαίη!Λίστα!
    -Εδώ είναι!
    -Ξεκινάω και απαντάς.Νύχια χεριών;
    -Έτοιμα,μου έκανε η δούλα μανικιούρ.
    -Και εμένα!Ποδιών;
    -Έτοιμα,μου έκανε η δούλα πεντικιούρ.
    -Και 'μένα!Ρίζα;
    -Έτοιμη,μου την πέρασε η δούλα.
    -Και 'μένα!Που ΄ναι η δούλα όμως;
    -Ε που αλλού.Δεν την άκουσες πριν;Έπεσε πάλι στην πισίνα να αυτοκτονήσει προφανώς λόγω πίεσης.
    -Στείλε καλό μου τους σκλάβους να τη βγάλουν!
    -Κάνουν μπιντέ..
    -Ε τρέχα εσύ τότε !Θα μυρίσει ο τόπος μέχρι να γυρίσουμε!
    -Χρυσή μου ακόμα δεν έμαθες..Την άδειασα απο πριν την πισίνα...Τώρα όπου να'ναι θα φανεί με κανα τσιρότο στο κεφάλι η άχρηστη και θα παραπατάει.. Μα καθόλου δεν ασχολείσαι μαζί της!
    -Αφού χρυσό μου έχω και σκύλο.Ένας σκύλος,δύο σκλάβοι μια δούλα και εσύ το παλαβό,τι να πρωτοπρολάβω να εκπαιδεύσω!Μη με συγχύζεις απογευματιάτικα!
    -Καλά καλά..να σου πω..Θα καταστρώσουμε και κανα σχέδιο για την Τασούλα Ντεθ;
    -..χμ..ο Μικές θα έρθει;
    -Δεν ξέρω..Μωρή δούλαααααααααααααααααααααααααααααα!!!!
    Και κοίταξαν στην τζαμόπορτα.Ξαφνικά είδαν ένα χέρι να βγαίνει σιγά σιγά και να γαντζώνεται προς τα έξω.Μετά ακολούθησε και το δεύτερο πιο τρεμάμενο να γαντζώνεται και αυτό.
    -Κοίτα μωρή, σαν το ζόμπι βγαίνει πάλι,δεν την αντέχω πια!Τσακίσου μωρή!
    Με το "τσακίσου" τα δυο χέρια απαγγιστρώθηκαν και ξανακούστηκε το ίδιο "ντουπ" που είχε ακουστεί πριν από κάποια ώρα.
    -Βγες μωρή γρήγορα θα σηκώσεις τη γειτονιά στο πόδιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!
    Εκείνη την ώρα χτύπησε το τηλέφωνο.
    -Ναι;Ναι η Μαρίνα είμαι κυρία Μύλλερ.Ναι η υπηρέτρια μας είναι.Ναι το ξέρουμε πως έπεσε μέσα στην πισίνα.Ναι το ξέρουμε πως χτύπησε.Ναι;Σας ξύπνησε;Και τι να σας κάνω κυρία Μύλλερ μου;Ψυχή έχει το ζωντανό και παραπάτησε προφανώς..οκ..δε θα σας ξαναξυπνήσει..ναι..θα τη μαλώσουμε....ναι ναι..ναι είπαμε! ...... Μου το 'κλεισε η σκύλα..
    -Άσε και θα την περιποιηθώ εγώ την κωλόγρια μια μέρα.Θα τον κάνω εγώ το γιο της το μαμούχαλο που με γλυκοκοιτάει να αποστηθίσει όλα τα μπαρ κοουντς από όλα τα ντίλντο που έχουμε ..
    -Α!Είναι μωρή πλυμένα και έτοιμα τα ντίλντο;
    -Δουλάραααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!
    Με το δεύτερο κάλεσμα η υπηρέτρια πετάχτηκε σαν τον σπάηντερμαν από την πισίνα και με ένα τάχιστο τρέκλισμα έφτασε σε χρόνο ντε τε στην κρεβατοκάμαρα από την τζαμόπορτα.
    -Μην πιάνεις μωρή άχρηστη το κεφάλι σου όλη την ώρα και είναι γκαντεμιά!Τα έπλυνες μωρή τα ντίλντο?!
    -Όχι παναμιρφη κερία..δαν προύλαβα..
    -Τι μου μιλάς μωρή άχρηστη σαν το Χότζα!Τράβα ρίξε ένα γρήγορο σαπούνισμα στο νεροχύτη!Ψέκασε και τα μαστίγια να απολυμανθούν!
    -Μάλιστα κυρία!
    -Στο λέω μωρή άμα πάθει κανένας ξένος σκλάβος μόλυνση από τα παιχνίδια μας πάλι ,θα σε βάλω μωρή να σε πηδήξουν όλα τα αδέσποτα της γειτονιάς!
    -Μάλιστα κυρία!
    -Χάσου μωρή!
    ..καπνός η υπηρέτρια..
    -Έτοιμα και αυτά.Τι μένει εκτός να ντυθούμε;
    -Δυο σχέδια.
    -Τι σχέδια;
    -Φαίη!Είσαι και χαζή.Σχέδιο ένα ρεζιλεύουμε την Τασούλα,σχέδιο δυο χωρίζουμε τη Φωτεινή.Γνωρίζεις ποιοι θα έρθουν σήμερα;
    - Απ΄ότι διάβασα θα έρθουν σχεδόν όλοι.Πλην των γνωστών θα έρθουν ντομ Μελέτης,Μάστερ Βαγγέλης,η σάηλεντ σκρημ,η ταφ λέηντη,η παρέα του Ντομ Βασίλη,η παρέα της μίστρες φλέρυ,τα ζευγάρια καπουτσίνο και ...
    - Εντάξει φτάνει!Ο Άλεξ θα έρθει;
    - Φυσικά!Βρήκε και καινούργιο σκλάβο;
    - Και που το ξέρεις εσύ;
    - ..σαφώς και το ξέρω καλή μου.. ξέρεις πόσο φίλος μου είναι ο Άλεξ..
    -Μάλιστα..κανόνισε ξέκωλο να μου κάνεις καμιά μπινιά και να μου τον φας..
    -Μάλλον εσύ χρυσή μου είσαι το ξέκωλο που όλο τον τριγυρίζεις..
    -Εγώ!Εσύ όλη την ώρα σαν τη μύγα στο σκατό δεν ξεκολλάς.Αλλά έχε χάρη που έχω την ανάγκη σου σήμερα..Θα σε περιλάβω από αύριο..
    -Μπα..?!Μπορείς ...;
    -Έννοια σου.Επόμενο.Σκλάβοι έτοιμοι;
    -Τώρα θα έχουν τελειώσει το μπιντέ.
    -Μην τους ταϊσεις τίποτα και ξαναχωνέψουν και έχουμε καμιά βρώμα εκείνη την ώρα..!
    -Τρελή είσαι Μαρίνα μου?!Απ΄το πρωί δεν έχουνε φάει τίποτα!
    -Ωραία...Υπέροχα..Αποτρίχωση έκαναν;
    -Ο δικός μου..
    -Μου?!αγριοκοίταξε η Μαρίνα..
    -Τεσπα..ο Χόρχε είναι έτοιμος απο χθες..Τον κούρδο σου..
    -Μου???!!! ξαναγριοκοίταξε η Μαρίνα..
    -Τεσπα χρυσή μου..Τον κούρδο τον ανέλαβε ο Χόρχε..Πάλι καλά..
    -Θα στείλω τη δούλα να τσεκάρει μετά...Το τηλέφωνο θέλω!Και όσο για τις δυο τις φίλες μας που με ρώτησες..μην ανησυχείς και θα αυτοσχεδιάσουμε.. είπε και γέλασε σατανικα..

    Αφού πήρε το τηλέφωνο στα χέρια της άρχισε να καλεί φίλους και γνωστούς για να δει μήπως της ξέφευγε κανένας καλεσμένος και για να κάνει καταμέτρηση δύναμης..Κάποιες ώρες μετά ήταν έτοιμες να μπουν στο αμάξι και να ξεκινήσουν..Η νύχτα μόλις άρχιζε..

    (συνεχίζεται..)
     
  12. -Yes madame...
    -"MY WONDERFUL MADAME!!!!!"
    -Yes, my wonderful madame...