Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαστίγωμα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 29 Οκτωβρίου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μαστίγωμα

    Είναι που δεν έχεις ευαίσθητο δέρμα, κροκόδειλε. Αλλιώς, θα έλιωνες από τη γλύκα της ξυλιάς.
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Μαστίγωμα

    Εγώ τον πόνο τον καταλαβαίνω μόνο ως μέσον υπέρβασης της ύλης για την ένωση με την αληθή πνευματική ουσία.

    Καιρός να εκφραστεί, μετά τα κροκοδείλια δάκρυα, και ο κροκοδείλιος ιδεαλισμός.
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μαστίγωμα

    Αυτομαστιγούμενος πνευματικώς, ιδεαλιστής κροκόδειλος. Καλό επάγγελμα, για την 'ευέλικτη' αγορά εργασίας του μουλαροσκουφικού οράματος.
     
  4. llazouli

    llazouli Contributor

    Never Smile At A Crocodile

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Noble

    Noble Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Μαστίγωμα

    Πλάκα μας κάνεις!
     
  6. female

    female Contributor




    Δεν ξέρω αν αυτό είναι κολακευτικό ή όχι γι' αυτόν, αλλά με το μόνο που θα συμφωνούσα (θεωρητικά, πάντα) είναι με τον MindMaster.

    Φυσικά, σε ένα υποθετικό πλαίσιο ελεύθερης φαντασίας, καταλαβαίνω πως τα άκρα του "σαπίζω στο μαστίγωμα" οι περισσότεροι σαδιστές το μεταφράζουν στη μέγιστη καύλα. Αντίθετα, για μένα, σε ανάλογα πεδία, η απόλυτη ποσοτική ή ποιοτική αύξηση των μέγιστων δεν μεταφράζεται σε μέγιστη απόλαυση, αλλά εξαρτάται, όπως φαντάζομαι πως εννοεί και ο MindMaster, από μια πλειάδα άλλων παραγόντων και συνθηκών, του άλλου συμπεριλαμβανομένου. Το όριο των ελαχίστων παρά των μεγίστων θα με ενδιέφερε πολύ περισσότερο. Βρίσκω το σχήμα των περισσοτέρων σαδιστών που εξεφράσθησαν ανωτέρω, λοιπόν, κοινό και ανθρωπίνως αναμενόμενο μεν, επιφανειακά ηδονιστικό δε. Φυσικά, δικό σας το μαστίγιο, δικιά σας η σκλάβα / ο σκλάβος, καλά να περνάτε κατά την επιθυμία σας και λόγος δεν μου πέφτει.

    (Προσωπικά θα διάλεγα την επιλογή μηδέν -- no μαστίγωμα at all, βανίλλα γαρ.)



     
  7. Απάντηση: Re: Μαστίγωμα

    χοντροι ιδρωμενοι με κεφαλι γλομπος και μουστακι μογγολικο λογω καταγωγης γαρ....χσαααα παρτα !
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Μαστίγωμα


    Ασφαλως και οχι μονο μεσω του μαστιγιου.
    Δεν ειναι απαραιτητο να καταφευγει καποιος παντα εκει για να δειξει κυριαρχια.
    Ειναι ομως ενα μεσον.
    Προσωπικα προτιμω το καμουτσικι και τα χαστουκια.
    Εχει αλλη χαρη οταν βλεπεις το ομορφο κωλί στημενο και ακους τον ηχο πανω στην επιδερμιδα ενω αυτος σκυμμενος μονολογει λογω των χαστουκιων που προηγηθηκαν: "Να δειθ, καπου εδω τριγυρω πηρε το ματι μου τουθ κυνοδοντεθ και τους τραπεδιτεθ μου".  
     
  9. DemonSpy

    DemonSpy New Member

    Προσωπικά πιστεύω πως το μαστίγωμα της κάθε αφέντρας ή αφέντη είναι ξεχωριστό ανάλογα με το άτομο...
    αν και ως sub slave θα προτιμούσα το χωρίς οίκτο, να φτάσω στα όρια μου και ακόμα παραπέρα, να μη σταματήσει η mistress μου ακομη και όταν κλαίω απ'τον πόνο!!!

    είσαι μια mistress ok??? δεν έχεις καταφέρει να κάνεις ποτε το σκλάβο σου να λυποθυμισει ή εστω να κλάψει απο τον πόνο???
     
    Last edited by a moderator: 12 Νοεμβρίου 2008
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Μου αρεσει πολυ να με μαστιγωνουν αγρια,λυσσαλεα,ανελεητα....
    ... εφ'οσον φοραω πανοπλια .(απ'αυτες ,τις καλες,των ιπποτων).
     
  11. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Μαζί σου αδερφέ στην αιώνια πάλη. Η Στρογγυλή Τραπέζη μας περιμένει. Ο βασιλιάς Αρθούρος μας καλεί.  
     
  12. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Μαστίγωμα

    Αχ αυτοι οι τραπεζιτες! δεν φτανει που μας εφεραν σε αυτή την κατάσταση, χανονται κιόλας!!!!!!!!!!!