Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαύρη Αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος george290667, στις 17 Μαϊου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Τζόγια μου σταμάτα να φωνάζεις. Σε βλέπουμε και με πεζά
     
  2. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Μαύρη Αφέντρα

    Εδώ δυσκολευόμαστε να βρούμε λευκή αφέντρα εσύ θέλεις και μαύρη? 
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    θες να πας με μία Μαύρη λόγω των αναχρονιστικών πολιτιστικών διαφορών ; που θεωρούσαν τους μαύρους κατώτερους ή λόγω του ότι σ'αρέσει το εξωτικό ;
     
  4. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Ή κ' από Πορτογαλία :}.
     
  5. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Μαύρη Αφέντρα

    (from male part)

    για Ελλάδα το βλέπω κι εγώ χλωμό.
    Τώρα μιας και δεν σε ενδιαφέρει η πληρωμή ίσως ήθελες να το συνδιάσεις και με μια εκδρομή!
    Στο link που έχουν οι φωτογραφίες θα δεις πως μπορείς να πας και να υπηρετήσεις όποια αφέντρα θέλεις (αν δεν απατώμαι και την Sonya).
    Το ζήτημα είναι οτι πρέπει να ταξιδέψεις εκτος Ελλάδος.
    Στο "Other World Kingdom".
    πάντως αναγνωρίζω την επιθυμία σου ως φετιχ και μάλιστα ωραίο!!
     
  6. Ekpaideytis_skulas

    Ekpaideytis_skulas New Member

    AN IPARXOUN PISTEUW OTI 8A EXOUN KAI MAURES SKULES???
     
    Last edited by a moderator: 10 Ιουλίου 2007
  7. george290667

    george290667 New Member

    Δεν έχω κάτι καινούργιο. Θέλω όμως να πω ένα καλημέρα σε όλους και ένα καλό μήνα.
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ολα τα καταλαβαινω, και ειναι απολυτα φυσικο να αναζητας μετα μανιας να κανεις αληθεια την φαντασιωση σου.
    Αναφερομαι απλα στο "κι ας ειναι επαγγελματιας"!
    Εννοω, μην βγουν μετα διαφοροι, μετα πλακατ ανα χειρας, και κρωζοντας :"Ολες οι Αφεντρες ειναι επαγγελματιες"!
    Οσον αφορα το να ειναι μαυρη, ε οκ, στην Ελλαδα ειμαστε και το συνολο του πληθυσμου μας ειναι λευκοι -αληθεια γιατι λεμε λευκοι αφου ειμαστε ροζ στην ουσια?
    Παντως υπαρχουν και μεταναστες απο αφρικανικες χωρες, οποτε μην απογοητευεσαι.
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    σε φανταζομαι μονο σε ενα σκοτεινο δωματιο να τα πινεις και να ακους συνεχεια το ασμα:

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    μην ξενυτεφτεις εκπαιδεφτη σκυλας.με ελαχιστα ευρω βρισκεις μαυρη σκυλα στη σωκρατους 
     
    χωρις παρεξηγηση....
     
  11. davmast

    davmast New Member

    Ποια είναι η σόνια ρε παιδια?
     
    Last edited by a moderator: 2 Οκτωβρίου 2007
  12. Kits

    Kits Contributor


    Η φιλη της Μαριας.