Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 12 Δεκεμβρίου 2005.

  1. captain

    captain Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Υπάρχουν αληθινές αφεντιάς που είναι αφεντρες από ιδεολογία όμως και όχι επειδή θέλουν απλά να γαμηθούν με κάποιον έτσι τουλάχιστον είμαι εγώ. Και ούτε για χρήματα όπως πολύ μου προτινουν και πραγματικά με προσβάλουν .
     
  2. louizachix

    louizachix New Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Αν και ακομα δυστυχως δεν εχω εμπερια απο αφεντρα πιστευω ότι το καλυτερο ακι το χειρότερο εξαρταται απο την ειλικρινη ευχαριστηση που νιωθουν και τα δυο προσωπα ότνα βρισκονται σε τετοαι φαση.
     
  3. kinkious

    kinkious New Member

    Απάντηση: RE: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Νίνα,

    παρ' ολο που δεν είμαι φαλλοκράτης (ούτε γουρούνι!   ) να σου υπενθυμίσω ότι οι γυναίκες είναι όντα, άνθρωπινα, όπως και οι άντρες. Άντρες και γυναίκες, ως ανθρώπινα όντα, είναι τα ανώτερα στο γήινο ζωικό βασίλειο. Μεταξύ τους είναι ίσα. Χρειάζονται εξ ίσου και οι δύο για τη διαιώνιση του είδους.

    Ασχολήθηκε ποτέ άνθρωπος με το αν είναι "καλύτεροι" οι θηλυκοί ή αρσενικοί ελέφαντες, άλογα, λιοντάρια ή πίθηκοι;

    Jesus
     
  4. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...


    Γουστάρω, συμφωνώ και επαυξάνω!  
     
  5. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Αν και γράφεις πολύ γρήγορα, ώστε το τελευταίο γράμμα να μπαίνει πριν το προτελευταίο, εν τούτοις δεν απέχεις πολύ. Άλλωστε, αυτό ψάχνουμε...  
     
  6. captain

    captain Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Πάντως από σκλάβες υπάρχουν αρκετά ψεύτικα προφίλ συνήθως είναι άντρες. τεσπα ένα είδος άντρα  
     
  7. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Χαχαχαχαχα, το κλασικό "σκάσε και κολύμπα" το ξέρεις;   Άντε φτάσε τις αχιβάδες, που κάθονται όμορφα κι ωραία ακούνητες στο βυθό τους. Πάμε πετάλι!
     
  8. vanesa

    vanesa Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Το 99% των γυναικών που δηλώνουν αφεντρες το κάνουν για τα χρήματα δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια οπότε μοναξιά μέχρι το τέλος γιατί δεν εχω λεφτά για πέταμα είναι τόσο άσχημο να μην έχεις έναν άνθρωπο κοντά σου να μοίραζεσαι πράγματα
     
  9. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Βασικά η τελευταία την πρόταση που είχε στο ποστ του ο αγαπητός Γιώργος μου άρεσε πολύ, αυτό που ξαναδείχνω κόκκινο αυτή τη φορά:
    Όσο για τις αχιβαδούλες, που κρύβονται, πως ψαρεύονται και πως τρώγονται τα λέμε αναλυτικότερα σε πολλά νήματα.  
     
  10. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Εντάξει, ας αφήσουμε το γεγονός ότι η προσωπική εξέλιξη ενός ανθρώπου μετά τον Νεάντερνταλ πέρασε και δεν ακούμπησε ή ότι δεν υπάρχει μόνο μία σωστή γνώμη, κι ας εστιάσουμε στο ότι, εντέλει ψαράδες, ξέρετε διάφορα fun facts για τις αχιβάδες  
     
  11. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Αυτό το «ξέρετε» σε Β’ πληθυντικό μάλλον σου ξέφυγε αγαπητή γιατί αν δεν κάνω λάθος και εσύ επιδίνεσαι στο συγκεκριμένο ψάρεμα μιας και σου αρέσουν και εσένα οι αχιβαδούλες από όσα δηλώνεις πάντως.
    Και δεν μπορώ να σε κατηγορήσω καθόλου για αυτό. Είναι ο εκλεκτικότερος των μεζέδων. http://*****************/eat-drink-smiley-5146.gif
     
  12. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Τouché, dear Emiris  
    Ως γυναίκα, δεν θα συμφωνούσα ποτέ με τη γνώμη του Γιώργου με την οποία συμφώνησες αρχικά και βάση της οποίας σου απάντησα αρχικά. Κατ' εμέ, η κάθε γυναίκα διαφέρει και δεν είναι όλες αχιβάδες, άλλες κάθονται να τις πιάσεις κι άλλες τρέχουν και άντε να τις φτάσεις. Η ένστασή μου ήταν στο ότι δεν πρέπει να είσαι απλά "Άντρας" με big balls, ο "γαμώ και δέρνω" και "είπα και ελάλησα". Όπως έλεγε και ο παππούς μου που ήταν κυνηγός, να σέβεσαι το θήραμά σου. Σε ταΐζει.