Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 12 Δεκεμβρίου 2005.

  1. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Καλησπερα.
    Αυτά τα 4 τιπς ταιριάζουν και όταν θες να προσεγγίσεις βανιλοκοπελλα.
    Δεν περιεχουν απολύτως τίποτα από προσέγγιση μιστρεσσας.
    Μήπως λοιπόν, η μιστρεσσα είναι μια καταπιεσμενη βανιλοκοπελλα, που απλά φόρεσε τη μεταμφίεση της μιστρεσσας, απλά για αλλαγή ρε παιδάκι μου;
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Εσυ, εδω, το δουλευεις καλύτερα το όλο σκηνικο, σε σχέση με μια βανιλοκοπελλα.
    Έβαλες και μια υποψία από 'θέλω σου'.
    Ερωτηση: πόσο γρήγορα θέλεις την live γνωριμία ώστε να δεις πόσα απίδια πιάνει ο σακκος;
     
  3. Raed

    Raed Dazed

    1. Το χουμε. (Αυτός βέβαια είναι γενικός κανόνας για όλες τις εξόδους με γυναίκες.)
    2. Την αφήνω να μιλάει και πάνω απο 2ωρο, έχω γερές αντοχές.
    3. Και εγώ τα πσκ είμαι οφ, οπότε βολεύει αφάνταστα.
    Αυτά όμως είναι τιπς αφού έχουμε Αφέντρα. Εμείς κολλάμε στο πριν. Δηλαδή πως την πλησιάζεις? Τι της λες?
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Για ποιο λόγο;
     
  5. Raed

    Raed Dazed

    Γιατί έτσι συμπεριφέρομαι εγώ!
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Θα δεις αν το θέλει κι εκείνη.
     
  7. Raed

    Raed Dazed

    Δεν μου χει τύχει να μην το θέλουν μέχρι τώρα.
     
  8. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    εγώ είμαι ο γκόμενος που θα είναι μαζί της το ΠΣΚ, οπότε εσύ κάτσε δες netflix....χαχαχαχαχα
     
    Last edited: 30 Μαϊου 2019
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ε το μέλλον είναι μπροστά...
     
  10. Raed

    Raed Dazed

    Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Επειδη τα απειρα υ ειναι και βλακες και χωρις εμπειρία ζωης και χωρίς ικανότητα κρίσης έτσι; Δεν λεω πως δεν υπαρχουν τετοια άτομα, αλλά για ότι τους συμβεί, φέρουν ευθύνη. Βέβαια αν δεν υπήρχαν, δεν θα είχαν δουλειά οι "σωτηρες" που είναι πολύ περισσότεροι, από τους ¨"κακούς λύκους". Όλα ισορροπούν. Ο καθενας με οποιον του αξίζει   Και τα μεταξωτά βρακιά θέλουν επιδέξιους κώλους και όχι απλά κώλους. Για όποιον μπορεί να κατανοήσει την διαφορά.

    Άλλο η αλγολαγνεία κι άλλο ο μαζοχισμός. Αν εγώ ως Κ γουστάρω να ανεβάζω ενδορφίνες και καυλώνω ακόμα περισσότερο, η κρίση του υ, μου είναι παντελως αδιάφορη. Διότι γι αυτό είμαι Κ επειδή γουστάρω και καυλώνω να γινεται αυτό που με ευχαριστεί. Και υποτιθεται πως το υ ειναι εδω για να κανει αυτο που ευχαριστει εμενα, επειδη μεσα απ αυτο βιώνει την υπακοη/υποταγη. Και όχι για να με κατακρίνει, επειδή δεν ταιριάζω στην φαντασίωση που έχει δημιουργήσει, μελετώντας σε βάθος τις 50 αποχρώσεις.

    Αυτό και πολλά άλλα αδυνατούν να κατανοήσουν τα υ που λενε πως δεν υπαρχουν Αφέντρες και Αφέντες.
     
  12. Raed

    Raed Dazed

    Αυτό ακριβώς!