Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μεθυσμένου λόγια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Leykos, στις 26 Μαρτίου 2008.

  1. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    δηλαδή τώρα εγώ αν πω ότι ο χθεσινοβραδυνός ο πατσάς ο ψιλοκομμένος με μπόλικο μπούκοβο και σκορδοστούμπι μια χαρά μουκατσε θα μου πάρετε πίσω το πτυχιο του ερασιτέχνη φαρμακοτρίφτη?  

    ετσι λέω. ότι αν την καταφέρουμε <να την αφήσουμε> όχι μόνο θα μας μιλήσει καμπάνες θα ακούσουμε.
     
    Last edited: 27 Μαρτίου 2008
  2. lina

    lina Regular Member

    Re: Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    όχι καλέ έτσι τον τρώω κι εγώ ..... τόν πατσα ντεεεεεεε
     
  3. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    αι σιχτιρ! μουφυγε ο καφες απ τα χέρια!
     
  4. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Re: Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

     
     
  5. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Leykos μήπως να έκανες κάτι να διώξεις όλες αυτές τις σκέψεις που εχθές σου γ@μήσανε το μυαλό? Οκ ναι συμφωνώ περί μοναξιάς, είναι κάτι που οι περισσότεροι την βιώνουμε και το χειρότερο είναι όταν νιώθεις μοναξιά μέσα στο πλήθος, αλλά γιατί να την αφήνουμε να μας καταδιώκει?
    Όσο για το forum τρόπος επικοινωνίας είναι και στη τελική γουστάρουμε γιατί έχουμε να κάνουμε με άτομα που έχουν τις ίδιες προτιμήσεις και μιλάς ελεύθερα βρε αδερφέ! Ουφφ Αυτά τα λόγια μετά από ποτό είναι και τα πιο αληθινά γαμώτο…  

    Λοιπόν έχω να προτείνω κάτι !!! Ένα bungie jumping, οριβασία, ένα ταξιδάκι στη Χαβάη ? Κάτι τις που να σε κάνει να αλλάξεις παραστάσεις και να πεις «Τελικά η ζωή είναι πολύ ωραία» !!

    Προσωπικά όταν μου έρχοντε τέτοιες αρνητικές σκέψεις και βλέπω ότι μου ρίχνουν την ψυχολογία, παίρνω την σκύλα μου (αμάξι) και πάω σε κόντρες η σε πίστα και εκτονώνομαι… Η αδρεναλίνη φτάνει στα ύψη!!! Τry it  
     
  6. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: Μεθυσμένου λόγια


    Καταρχήν ευχαριστώ για τις συμβουλές   2ον) θεωρώ ότι όντως η ζωή είναι όμορφη. 3ον) δεν ζω δα και μέσα στην απαισιοδοξία, 4ον) εκτονώνομαι με 2 πράγματα : με τα βουνά μου, και με τις γυναίκες  (και γαμώ τα αγχολυτικά αν δεν είναι αυτές αγχωμένες και πανε να σου φορτώσουν και τα δικά τους) και 5ον) ε μονο εμείς θα γαμάμε? ας μας γαμήσει και κάποιος πότε πότε (μην παει στο πονηρο το μυαλό σου, για τις σκέψεις μιλω) καλό μας κάνει στην τελική!  
     
  7. Bislave

    Bislave Regular Member

    Λένε ότι δυο πράγματα δεν πρέπει ποτέ να πιστεύεις. Το πάντα των ερωτευμένων και το ποτέ των μεθυσμένων. Τα μεθυσμένα λόγια είναι η συμφυϊα ενός ανθρώπου που είναι ή ερωτευμένος, ή πιωμ ένος ή μαλάκας.

    πιωμένος sorry for the mistake and the double-posting
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2008
  8. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    Άλλος μεθάει από χαρά, και άλλος από λύπη.
    Εμένα μου έχει συμβεί να μεθύσω, και να λέω διάφορες ασυναρτησίες. Αλλά δεν προσβάλω κανέναν. Και ο φίλος μας τα είπε ( τα έγραψε δηλαδή ) μια χαρά. Το ψιλό κομμένο ήταν καλό ? Η μαλαματίναέφτασε ?
     
  9. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    Άρχοντας.  

    Στο 92 πήγες;
     
  10. Constan

    Constan Regular Member

    οταν πινεις σκεφτεσαι για σενα σε πιανει το παραπονο, κ ερχοντε οι ερωτησεις και οι αποριες..
     
  11. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    Ο Piesiewicz θεωρεί πως όλοι είμαστε αφόρητα μόνοι, αλλά κάποια στιγμή οι ζωές μας εφάπτονται
     
  12. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Μεθυσμένου λόγια

    Οσον αφορά εμένα θα διαφωνήσω με τον εν λόγω κύριο. Πιστεύω ότι εαν ενα άτομο επικοινωνεί και υπάρχει σχέση αγάπης με (βασικά) την οικογένεια του και κατ δεύτερο με φίλους και επαγγελματικό περίγυρο (δεν ειναι και τόσο σπάνιο) τότε δεν υφίσταται το <αφόρητα>.
    Επαναλαμβάνω η διαφωνία μου είναι σε προσωπικό επίπεδο και δεν γράφω για το σύνολο της κοινωνίας,

    Υποθέτω όμως ότι οι περισσοτεροι από εμάς προσδιορίζουν την μοναξιά σε 2 πράγματα
    α)Την έλλειψη ΕΡΩΤΑ.
    β) την μη επικοινωνία σε βασικές ανθρώπινες αξίες (ελευθερία βούλησης, Δημοκρατία, αξιοκρατία κλπ). Είναι δύσκολο να βρεις ανθρώπους γύρω σου που να εστερνίζονται αξίες και να προσπαθούν γι αυτές.