Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μερικά απο τα αντικείμενα του πόθου μου για το 2008!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Gwen, στις 30 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Lady_in_Red

    Lady_in_Red Regular Member

    εγω που ειμαι πιο ολιγαρκης πειράζει να περάσω στο μεταπτυχιακό που θέλω???? και απο μαστίγια ουουουουουουου με το κιλό!!!!!!
     
  2. Kits

    Kits Contributor


    μονο??
     
  3. Gwen

    Gwen Regular Member

    Σε ευχαριστώ πολύ για τα λινκς!Οι κοκκινες σόλες ειναι trade mark tou Louboutin αν και τις έχουν αντιγράψει κι αλλοι τελευταία!



     
  4. latexduck

    latexduck Contributor

    και με τις μεταλλούδες  
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Να περάσω όλα τα μαθήματα που χρωστάω...
     
  6. GIANNIS1973

    GIANNIS1973 New Member

    Nα βρω επιτελους μια Αφεντρα!!!!!!!!!!!
     
  7. Lola

    Lola Regular Member

    Last edited: 2 Ιανουαρίου 2008
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  9. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Μερικά απο τα αντικείμενα του πόθου μου για το 2008!

    GOLF...Για παιδια που ηταν παντα αντρες...!
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    Re: Απάντηση: Μερικά απο τα αντικείμενα του πόθου μου για το 2008!

    σκύλου δεν έχει?  
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Μερικά απο τα αντικείμενα του πόθου μου για το 2008!

    Το αντικειμενο του ποθου μου ειναι 1 εδω κ χρονια(πολλα χρονια για την ακρίβεια) κ ακουει στο όνομα Δημήτρης, οποιαδηποτε παρανοηση με γνωστα πρόσωπα ειναι απολύτως τυχαία..
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Κυρία Lady_in_Red κι εγώ πολύ θέλω το ίδιο αλλά με εκνευρίζει αυτό το... ''συνέντευξη'' πέραν όλων των προσόντων.
    lola θεική η μάσκα!!!αν και εγώ προτιμώ να είναι σκύλου κι εμένα στα 4 με το λουράκι να με σέρνει η Αφέντρα μου
    Τέλος θέλω να φτιάξω την επιχείρηση που ονειρεύομαι αν και μου λείπουν γύρω στις 450.000 ευρώ  
    A ναι!!!Κι ένα ζευγάρι μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες για να ολοκληρώσω την crossdressing πλευρά μου  
    Συγνώμη αν Σας κούρασα