Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μερικές σκέψεις..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Elena_gr, στις 31 Οκτωβρίου 2015.

  1. Aργα την νυχτα. Κυκλοφορω με το αμαξι μεσα στους δρομους της αμαρτωλης Αθηνας. Σταματημενος σ ενα φαναρι στρεφω το κεφαλι μου και αντικριζω στα αριστερα μου το αψυχο κορμι μια γατας. Τα ματια μου καρφωνονται πανω της. Παρατημενη εκει καθως εργατες του Δημου διπλα της κανουν τις καθιερωμενες εργασιες τους στο πεζοδρομιο. Εαν ηταν καποιος ανθρωπος στην θεση της θα γινοταν Ο χαμος. Αλλα εδω εχουμε ενα ζωο, μια γατα. Μια απλη γατα. Οπως αυτη που καθεται στα ποδια μου τωρα, με κοιταει και μισοκλεινει τα ματια της αποζητωντας το χαδι μου. Που και αυτη ξυπναει και κοιμαται καθε μερα, που τρωει, που ζηλευει, που παραπονιεται, που της αρεσει το παιχνιδι, που πηγαινει στην δικια της τουαλετα απο αμμο, που δεν ακουει πολλες φορες, που ειναι αντιδραστικη, που σου μιλαει ωρες ωρες με την ιδιαιτερη και ακατανοητη φωνη της, που βλεπεις στην ουρα της να καταληγουν ολα τα συναισθηματα της αναλογα πως την κουναει. Ναι, οπως αυτη που ειδα νεκρη διπλα απο ενα πεζοδρομιο εχτες την νυχτα....
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Συμφωνω μαζί σου.
    Μπορώ να φροντισω μια γάτα σε σπίτι, όπως και θα γίνει, δε μπορώ όμως να συντηρησω ένα σκύλο.
    Υ. Γ. Όσοι λεν ότι η γάτα δεν εκπαιδεύεται , να τους πω ότι είναι στο χαρακτήρα της γάτας και στο πώς μαθαίνει από μωρό να είναι.
    Έχω εκπαιδεύσει πολλές γάτες μου στο παρελθόν.
     
  3. Miss M mm

    Miss M mm Bend the knee...

    Αν τον βρείτε και είναι καλό κομμάτι , ευχαρίστως να τον παραδώσετε στην Μικρή , θα κακοπεράσει χαχα εγγύηση! χαχχα
     
  4. ismini

    ismini New Member

    @spartacus πόσο μας είχε κάνει να γελάσουμε! Μας τον στέρησε κι αυτόν, η παλιαρρώστια. Ας κρατήσουμε ζωντανό το γέλιο που μας άφησε

    Ναι, μιλάμε και για pet εδώ. Λοιπόν που λέτε, εγώ θα ‘θελα να είμαι καμηλοπάρδαλη, να έχω μεγααααααααλο λαιμό και να φοράω και τους 6 σκυλοπνίχτες ταυτόχρονα!    

    Το 1 & 6 στα πόδια, το 2 & 3 στα χέρια το 5 στο λαιμό και το 6 εκείνος. Αλυσοδεμένη με σκυλοπνίχτες! Μούσκεμααα    

    Ξέχασα να πω, για τον σαδισμό μου! Συνήθως είναι όπως το αυτοκίνητο, ποτέ δεν θυμάμαι που έχω παρκάρει
      Γι’ αυτό παίρνω το τρόλεϊ   Αλλά όποτε μου βγαίνει, σαδίζω ανθρώπους............. στα φόρα. Μόνο εκεί μου βγαίνει   Πάντως θα πρέπει να αλλάξω status... Όλοι μου στέλνουν πμ, ότι θέλουν να με πλακώσουν στο ξύλο. Μα, τι σας έκανα;   Που είσαι @mprizas να με προστατέψεις, αχ...

    Αχχ και μένα αν πέσει στα ιντερνετικά μου νύχια, θα τον γδάρω χαχαχα

    Καλέ μου @ssmaster άλλαξα φώτο avatar δεν θέλω να σε τρομάζω. Να πω all ότι το «SS» του ssmaster είναι «Super Sport» κι όχι κάτι «ύποπτο», γελάω ακόμα     Αγαπητέ @master_vanilla ξεκλείδωσα το προφίλ μου, ε, να μην πω και ‘γω τι ψάχνω;  
     
  5. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    E πως να μην τρομαξω που μου βαλες τη Πανια ???
     
  6. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Τρομάζουν μωρέ τα παλικάρια;;  
     
  7. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Ημεθα ατρομητοι...
     
  8. ismini

    ismini New Member

    Είναι διαφήμιση για το πρώτο μου νήμα χαχαχα (φαντάζεσαι τον τίτλο ε; )
     
  9. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Βοηθά με λιγο μαναμμμμμμμ
     
  10. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Ζητάει βοήθεια ο Super Sport ssmaster; ε πάει χάλασε η κοινωνία
     
  11. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Παρατραγουδα σου λεω κ κλαιωωω