Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μερικές σκέψεις..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Elena_gr, στις 31 Οκτωβρίου 2015.

  1. Ε, τώρα… αυτό το νήμα έχει γίνει σκέτη προβοκάτσια, για εμάς τους σαδιστές! Οι διαφορές μας με τους Domάδες είναι πολύ μικρές, μην το κάνουμε και θέμα τώρα!

    DOM (που θα σε έχει να κάθεσαι) SADIST
       
    DOM (με τι θα στις «βρέχει») SADIST
       
    DOM (με τι θα σου δένει τα πόδια) SADIST
       
    DOM (πως θα σε ακινητοποιεί) SADIST
       
    DOM (φιλοσοφία για βανίλα) SADIST
       
    DOM (τι φίμωτρο θα σου βάζει) SADIST
       
    DOM (με τι θα σε μαστιγώνει) SADIST
       
    Άσε που ο Dom θα σε βασανίζει 24/7 και θα σε έχει στο μυαλό του, ενώ ο Sadist θα σε βασανίσει 1-2 ωρίτσες και στ’ αρχίδια του, έχει κι άλλες δουλειές να κάνει   Συγνώμη, αλλά έπρεπε να αντεπιτεθώ σ’ αυτήν την λαίλαπα. Καλά, άλλος σαδιστής δεν υπάρχει εδώ μέσα; Εγώ θα τα κάνω όλα;

    Πες μου ότι είμαι για σένα, μέσα σ’ αυτήν την κατάταξη! Ότι θα με ήθελες με plug in στα 4, πάνω σε γυαλιά, από σπασμένα μπουκάλια μπύρας και εσύ μες τα δερμάτινα και τις ψιλές μπότες, να με μαστιγώνεις. Έλα, μην ντρέπεσαι, παραδέξου τις τάσεις σου. Γίνε η «Ευγενία» μου, άσε με να σε απαλλάξω απ’ οτιδήποτε στις καταπιέζει! Σ’ έχω παρακολουθήσει. Με τα ποστ σου έχω φτιαχτεί. Μ’ αρέσουν οι sapioμυαλες, δυο – τρία πόστ τώρα σε κυνηγάω, γιατί δεν μου απαντάς; Σ’ αρέσει να μου φέρεσαι σαδιστικά ε; Πες με αλήτη, δράκο, βιαστή αλλά μ’ έχεις ανάψει, γιατί μου το κάνεις αυτό; Θες να σε παρακαλάω; Βγάλε τον σαδισμό σου. Ας τις ντροπές. Έλα, μην αντιστέκεσαι, έλα, έλα, έλα…


    …με αγκαθωτό σύρμα περίφραξης!
     
    Την παρδαλή την βλέπω, η καμήλα που είναι;   Ωραίο αυτό που γράφεις στο προφίλ σου, το άλλαξα και εγώ, ζήλεψα χαχαχα
    (Σ’ αρέσουν τα κεράκια; Καλά, πα να καρδαμώσω αλιάδα – μπακαλιάρο και σου ‘ρχομαι το βράδυ να κάνουμε τρελίτσες χαχαχα)

    Για πες, για πες, τι θα του κάνεις; Κάνας αλήτης θα 'ναι, κοπρίτης, μην τον λυπηθείς καθόλου  

    Υ.Γ.: Έχω ηλεκτροσυγκόλληση (τι τσιγαροκαψίματα και μαλακίες), σέγα, κορδέλα ξυλουργείου, κρουστικό δράπανο, κομπρεσέρ κατεδαφιστικό makita 1500w (με ένα dildo μπροστά ξέρεις τι κάνει αυτό; ), χλοοκοπτικό και τρελό ραβδί (για μαστίγωμα), ψυγειοκαταψύκτη (για παν ενδεχόμενο) χαχαχα   Δεν σας λέω άλλα, γιατί μου κλέβετε τις ιδέες. Αλλά δεν πειράζει, εγώ είμαι βιομηχανία, βγάζω συνέχεια καινούργιες χαχαχα…
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  2. ismini

    ismini New Member

    Μου μίλησε! Μου μίλησε! Μου μίλησε Ε-Κ-Ε-Ι-Ν-Ο-Σ! Αλλά θέλει άλλη       ! Άτιμη ζωή! Κακούργα κοινωνία! Άλλους τους ανεβάζεις, και άλλους τους κατεβάζεις στα τάρταραααααα ααχ και βαχ. Μετά τα session με κρεμμύδι τώρα και σκόρδο;   Έτσι! Φάε ένα κεφάλι σκόρδο για δροσερή αναπνοή!    Βαρβατίλαααα χαχαχα    
     
  3.  
    Που τις βρίσκεις όλες αυτές τις φατσούλες; Εγώ μόνο αυτή   αυτή   και αυτή   βγάζω με το πληκτρολόγιο…
     
  4. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Εμπειρία κολαρου δεν είχα ποτέ παρά μόνο ζώνης. Η αίσθηση, η εγκεφαλική διεργασία μάλλον που γινότανε μέσα στο μυαλό μου, ήταν απερίγραπτη. Αυτό το πνίξιμο, το "μαλωμα", ο έλεγχος του κεφαλιού και κατ επέκταση ολόκληρου του σώματος, ήταν απίστευτα διεργετικος.
    Τώρα για το κολάρο ίσως να χω, μάλλον, μια "ρομαντική" εικόνα γι αυτόν.
    Το αντιλαμβάνομαι ως το δέσιμο, το αλληλοσυμπληρωμα του Ζ/ζευγαριού, της παράδοσης του ενός στον άλλο. Γιατί κι απ τις δυο πλευρές θεωρώ πως υπάρχει συναισθηματικό δέσιμο.
    Βέβαια δεν υπάρχει η εμπειρία, όποτε ίσως η παραπάνω ανάλυση να μην φέρει ιδιαίτερη αξία.

    Ο πνιχτης απ την άλλη με ψιλο τρομάζει, κυρίως από άποψη σημαδιών και ενδεχόμενου πόνου στην περιοχή αυτή.
    Δεν θεωρώ πως περιέχει κάποια συναισθηματική αξία, το βλέπω ως παιχνίδι περισσότερο.
    Τωρα αν σαδισμός θεωρείται μερικές μπατσες, σφαλιαριτσες και προστυχολογα, μου βγαίνει ενίοτε ή μάλλον μου το βγάζει ο άνθρωπος που έχω απέναντι μου να ενεργησω ανάλογα.