Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μετά τους γιαλατζί Κ έχουμε και τα δήθεν υ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 10 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. Ενω εαν τα γραφομενα ενος τυπου ειναι το αντιθετο απ οσα αναφερεις, μπορει καποια να στα βγαλει και στην φορα...Οχι...η τρελα δεν παει στα βουνα παιδια μου...
     
  2. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Είδες να γράφεται σε αυτό που παρέθεσες κάτι τέτοιο; Αν έχεις προσωπικές εμμονές μην πας να τις προβάλλεις στα γραφόμενά μου, βρες κάτι άλλο. Την καλησπέρα μου!
     
  3. Καταρχην γιατι γινεσαι επιθετικη; Ηρεμησε μικρη γενικα μιλησα. Την καλησπερα μου επισης.
     
  4. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ναι "dark_lady[A]" that' s people.

    Πολλά συμπεράσματα μπορεί να βγάλει κανείς, ένα από αυτά, πιθανόν όχι το κύριο, είναι ότι πάντα υπάρχει τρόπος να βρει βρεις παρέα επειδή όσο και να γκρινιάζουν οι άνθρωποι, κατά βάθος διψούν για σχέσεις με άλλους ανθρώπους.

    Απλά αν το πετύχουν χωρίς κανέναν κόπο και χωρίς να κάνουν τίποτα οι ίδιοι το προτιμούν αφού είναι πιο βολικό.

    Δεν δουλεύει όμως έτσι ακριβώς σε γενικές γραμμές. Πρέπει να δώσεις πρώτα για να σου προσφερθεί η ευκαιρία να πάρεις.
     
  5. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Επιθετικη καθολου, στα λεγομενα μου απαντησες και σου απαντησα κι εγω. Τα μικρη και τις οικειοτητες οχι με εμενα σε παρακαλω.
     
  6. Γιατι δεν εισαι μικρη; Εισαι μεγαλη; Ενταξει το διορθωνω. Ηρεμησε μεγαλη γενικα μιλησα.
     
  7. @Rope-bondage-fan με δυο λογια οτι δινεις παιρνεις... ειτε αυτο ειναι απορριψη ειτε η ευτυχια...δεν γινεται να μοχθει μονο ο ενας.. και οταν δεν αρπαζεις την ευκαρια που σου προσφερεται αν αξιζει τοτε δεν κερδιζεις και την αξια
     
  8. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Αν όμως την αρπάξεις την ευκαιρία είναι υπέροχο.

    Θα πρόσθετα ότι είναι υπέροχο ακόμα και στην περίπτωση που δεν είσαι καθόλου σίγουρος αν τελικά θα κερδίσεις κάτι από αυτό.

    Η προσπάθεια τελικά μας γεμίζει με πιο νόημα και είναι ακόμα πιο ενδιαφέρουσα ακόμα και από την κατάληξη, ώρες-ώρες.
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    αυτο ηταν απο τα ... Αγραφα... απ τα εντελως παλαβα . Φαντασου να βρει ποτε καποιον ημιπαλαβο, να τη στηνει απ εξω απ την πολυκατοικια της, να της στενλει μηνυματα καθε 10 λεπτα στο κινητο και να μην τολμαει να κυκλοφορησει μονη της στο δρομο... ΝΑ δω αν θα πει και τοτε "μηνυματα απο την κολαση" ή θα τρεξει ως γνησια βαλκανια να τον παντρευτει.
     
  11. Δεν θα ηθελα να επεκταθω τωρα σ αυτο το συγκεκριμενο θεμα που λες. Ειναι παρελθον.
     
  12. Οταν παλευεις για κατι αδημονεις για το αποτελεσμα.. ακομα κι αν βγει αλλο απ αυτο που προσπαθεις.. η παρηγορια του κοπου σου ειναι δικοπο μαχαιρι... θα κλεισω λεγοντας η προσπαθεια αξιζει με ανθρωπους που αξιζουν